Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 17:49:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 10:31:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Uff....
Dla mnie szacunek taki osiemdziesięcioprocentowy, bo końcówki koncertu słuchałem z parku...
Dzięki dzięki dzięki! Przypominało mi się jak na Woodstocku 2 lata temu o świcie wychodził Killing Joke. Też dla wytrwałej garstki.
Pippin


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 11:16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
ale nikt nie napisał o tym co Popkorn wyrabiał!!!!!!! (w sumie się nie dziwię, bo to trzeba było zobaczyć) - nigdy w każdym razie nie widziałem jeszcze takiego koncertu Armii, na którym ktoryś z muzyków skupiałby na sobie więcej uwagi niż Budzy... otóż Popkorn tańczył na scenie (zwłaszcza przy okazji Niezwyciężonego), parodiował zachowanie death-metalowców (na Strzałach z nikąd), napędzał Ślepego do boju niewidzialną buławą (Podróż na wschód), a na koniec - jak już napisał Elrond - ostentacyjnie zasnął u krańca sceny

największy szacunek dla Aviatora - który zagrał swój trzeci koncert tego długiego dnia, słaniając się na nogach, ale mistrzowska ręka nie pomyliła się ani razu :brawa:

zresztą brawa dla całego zespołu, takiego koncertu jeszcze nie widziałem i dziękuję Elrondowi , Bartkowi i Erkejom za to że mnie nań namówili - będzie co wspominać (łącznie z dojazdem i wginającą w ziemię wersję "At Night" The Cure)

jeszcze migawka tuż sprzed koncertu: Kuba gra na waltorni "Kiedy ranne wstają zorze" (chyba jedyny raz to zaw iśnie w historii set-list Armii), a reżyser dźwięku pyta Kmietę czy jest gotowy. Na to Doktor: "Czy jestem gotowy? No niee, niee... Za mało miałem czasu żeby się przygotować" :D :D

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 13:45:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 16:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
Dzyń pisze:
Aviatora - który zagrał swój trzeci koncert tego długiego dnia, słaniając się na nogach,

tak, to widac ze zdjec :lol:

A ja tez zaluje, ze nie moglam byc, ale od czwartku musialam lezec majac na karku armie hydraulikow.

A poza tym to dziwnie bylo w tv bo w piatek w panoramie caly dzien trabili o jarocinie, ze w sobote bedzie koncert na ktorym zagra Armia itd. (Armia w pierwszej kolejnosci), a w sobote to juz nic nie pokazali (ani w niedziele)

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 15:04:15 
Kishiro pisze:
Publiczności, za to tej najwierniejszej, pisanej przez duże P, której niestraszne było zimno i denna organizacja). Na wyraźne żądania tejże Publiczności występ Armii zakończyły o 7-mej rano 2 bisy (włącznie z setem Siekierowym), pomiędzy którymi Budzy zszedł ze sceny na dół do ludzi.

Alkohol, alkoholem, ale domagani się dwóch bisów o tej porze :shock: Podziw dla publiki

Dzyń pisze:
a reżyser dźwięku pyta Kmietę czy jest gotowy. Na to Doktor: "Czy jestem gotowy? No niee, niee... Za mało miałem czasu żeby się przygotować"

Kmieta, tha Masta :lol:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 15:09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
ostra pisze:
A poza tym to dziwnie bylo w tv bo w piatek w panoramie caly dzien trabili o jarocinie, ze w sobote bedzie koncert na ktorym zagra Armia itd. (Armia w pierwszej kolejnosci), a w sobote to juz nic nie pokazali (ani w niedziele)

Panowie z TV niestety nie byli tak wytrzymali jak publiczność i ostatnia ekipa telewizyjna jaka gościła na festiwalu (bodajże TVP3 Poznań) zmyła się od razu po koncercie TSA o trzeciej w nocy.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 15:12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
dzięki Dzyniu a te arcyciekawe szczegóły!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 15:29:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Dzyń pisze:
reżyser dźwięku pyta Kmietę czy jest gotowy. Na to Doktor: "Czy jestem gotowy? No niee, niee... Za mało miałem czasu żeby się przygotować"


heheheheheheheheheheheheheheheheheheh
spadłem z krzesła..................... :piwo: dla Doktora!

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 16:17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Dla mnie symbolem tego festiwalu, była leżąca na ziemi agrafka obok etykietki po coca-coli...cieszę się,że byłem, że sobie zapogowalem w towarzystwie prawie całego składu Sekcji Metalowej KF Druga Era.

Dzięki Elrondowi i reszcie za wszystko (od przywiezienia do zawiezienia).

No i pozdry dla Jadzi (który uczył Kmiete grać na basie), dr Kmieta nie chciał Cię brachu uhonorować, więc chociaż na forum masz rispekt ;)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 21:56:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 01:41:24
Posty: 592
http://www.xlm.pl/sklep.php?a=4&id=4197 :wink:

_________________
"My face in the mirror tells me it's not surprise that I'm
pushing the stone up the hill of failure"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 22:11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
http://www.jarocin-festiwal.com/2005/muzyka/muzyka.html


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 22:54:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
Dzyń pisze:
Popkorn tańczył na scenie



Lanek szacunek :piwo: hehe pierwszy raz?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 czerwca 2005 14:11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 16 lutego 2005 03:39:47
Posty: 139
Skąd: BDG
Też tam byłem! Masa ludzi wymiękła z zimna i późnej pory.Niektórzy ledwo żyli, ale chcieli oglądac i słuchać chociażby wisząc na tych barierkach. Brak organizacji na scenie spowodował,że niektóre kapele grały sporo ponad wyznaczony czas.To trochę nie w porządku. Dlatego uważam ,że Armia miała "trudne zadanie" (prawda Tom?),ale koncert był dobry. Daliście radę!Dzięki!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 czerwca 2005 17:53:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 25 kwietnia 2005 18:08:43
Posty: 33
Skąd: Lublin
A ja byłem od Syjonu na całym koncercie...A wcześniej od 7 całą sobotę chlałem winko, cały piątek w sumie też. A na koncercie Armiii raczej zajmowałem się machaniem głową bo już nie dokońca miałem siłę pogować. Ale jak dla mnie koncert był po prostu niesamowity. Genialna pora po prostu. Gdyby grali po TSA od razu to by było znacznie więcej ludzi. Ale cieszę się że w tej garstce wytrwałych ja też byłem.

Mam nadzieję, że festiwal będzie też za rok i organizatorzy wyciągną pewne wnioski(zmienią ochronę i wcześniej zaczną koncert)
Na pewno będę...

PS.Świetne wino Żubr...piłem to przez trzy dni i mi wchodzio bez problemu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 czerwca 2005 17:56:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
enq pisze:
piłem to przez trzy dni i mi wchodzio bez problemu


z autopsji wiem, ze winka ktore szybko wchodza wychodza jeszcze szybciej ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 czerwca 2005 18:24:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 25 kwietnia 2005 18:08:43
Posty: 33
Skąd: Lublin
ale przodem mi nie wychodziło wiec jest dobre


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group