Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 02 maja 2024 17:21:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 10:44:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
był

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 11:22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 29 maja 2005 16:43:19
Posty: 13
Skąd: Las Lorien
A mój pierwszy koncert Armii był chyba w 2000r. to było w moim mieście czyli w Zamościu. Był taki czad że aż brak słów. To był koncert z serii Twierdza. Chociaż troszke padało to było i tak suuuuper. Pod scena zrobiło sie troche błotko, co wcale nie przeszkadzało w szaleńczych podskokach, a może nawet dodawało troszke uroku.Natomiast ostatni koncert w Punkcie był niesamowity z tego wzgledu miedzy innymi, że bylo czuć taką rodzinna atmosfera. bardzo mi si podobalo :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 13:06:22 
pierwszy raz usłyszałem na żywo Armię w 89 roku(chyba 89)....rocknoc w poznańskiej arenie,kilkanaście kapel.byłem wtedy strasznym metalowcem a Armia z punkiem mi się kojarzyła a za tym nie przepadałem.Armia promowała wtedy Legendę....zgłupiałem gdy usłyszałem tę muzykę na żywo,nawet nie potrafię opisać moich ówczesnych wrażeń....niepowtarzalny klimat i magia tego zespołu....mistyczny koncert.następnego dnia pobiegłem do sklepu po płytę....nie podejrzewałem wtedy że za 10 lat zostanę gitarzystą tego zespołu......


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 14:05:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Oj Aviator Legenda wyszła w 1991 więc chyba coś nie tak z tymi latami. Kolega mógłby się trochę podciągnąć :wink:

Powtórka wątku, więc powtórka wpisu
Pierwszy koncert Armii - kwiecień (bodajże) 1992, nieodżałowany klub Fugazi, koncert z Kinskym jako support - odpał, znałem już płyty ale efekt był nieziemski.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 14:08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Marecki, ja mam butlek z Kielc z 89 roku i już są utwory z Legendy 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 14:08:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
Ale w 1989 r. już było grane dużo materiału z Legendy (co słychać na bootlegu z Jarocina 1989)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 14:15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Primo po pierwsze - wiem, że grali utwory ale chyba nie promowali jeszcze nie nagranej płyty co ? :shock:
Primo po drugie - poniekąd wynikające z pierwszego - raczej trudno było z koncertu polecieć do sklepu i kupić tę płytę (której przypominam nie było). Co najwyżej może tu być mowa o pierwszym winylu. :)

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 14:18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
Mój pierwszy koncert Armii to festiwal Stanik w remoncie, 13 grudnia 1992r. Trochę pechowy, bo przed koncertem rozbiłem sobie głowę spadając na nią z murku pod Remontem. Był to też mój pierwszy koncert w tym klubie, pamiętam, ze mama niespecjalnie chciała mnie puścić. Fragmenty koncertu Brygady były wtedy nakręcone i wykorzystane w teledysku "Wojna" na którym mnie widać w długich włosach.

Nie pamiętam specjalnie moich wrażeń z tego koncertu, choć to duże przeżycie dla mnie być musiało. Bardziej pamiętam jakiś koncert Armii w Stodole w 1993.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 14:20:06 
może rok mi się pochrzanił...stary już jestem,skleroza......


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 14:23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Aviator :piwo: , my starsi musimy se pomagać, nie :)

A tak wracając do koncertu to już po wydaniu Legendy było? Inaczej pisząc, czy zakupioną później płytą była Legenda?

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 14:45:11 
tak,zasuwałem do sklepu po Legendę....stąd pewnie te moje sentymenty.....


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 14:47:57 
Budyń, w jakim wieku zacząłeś chodzić na koncerty?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 15:19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
Kamik pisze:
Budyń, w jakim wieku zacząłeś chodzić na koncerty?

żadnej sensacyjnej odpowiedzi nie będzie... Nie licząc koncertu Mr Z'oob na którym byłem z rodzicami w wieku lat 5 albo 6, zacząłem chodzić na koncerty w wieku 13 lat (Kult, Izrael, Immanuel w Liceum im. Kopernika w 1991 r.)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 18:43:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Budyń pisze:
Bardziej pamiętam jakiś koncert Armii w Stodole w 1993.


Pewnie chodzi Ci o koncert pod haslem "To nie jest sprawiedliwe" jakos w listopadzie '93. Oprocz Armi grali jeszcze Incrowd, Ludzie Wariaty (czyli pozniejsi Poker Face), Antidotum, Houk i Ahimsa. Tez tam wtedy bylem i wlasnie na tym koncercie po raz pierwszy (i jak dotychczas ostatni) slyszalem na zywo "Archanioly i Ludzie". Piknie bylo. :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2005 22:50:14 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
Na koncercie Armii pierwyj raz byłem wczesną jesienią 1992. Koncert był powalający...., no i otoczka typu architektura wnętrz - byłe kino "Muza" z takim podchodzącym pod secesję wystrojem. Na koncert jechaliśmy w trzy osoby, z niemałym strachem- spodziewaliśmy się zadymy ze strony skinheadów, o których udziale w tym koncercie wiedzieliśmy z tego względu,że występował uwielbiany przez nich Mocz Tenora. Skiny były, ale za bardzo na samym koncercie nie dymili- rozbijali czasem pogo, dym był po koncercie - starcie między ortodoksyjnymi punkami i rzeczonymi łysymi. Sama Armia - jak wskazuje data - grała głównie Legendę, ale ku mojej radości były i starsze numery. Jako,że można było być bezpośrednio na schodkach pod niewielką scenką, mogłem się przypatrywać jak na perkusji pracuje Stopa, grę Bryla na gitarze. Zawiedziony byłem jedynie brakiem Banana na waltorni.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group