Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 13:43:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 sierpnia 2005 14:37:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
Pozwolę sobie jeszcze wrócić do tego wydarzenia gdyż w najnowszym Teraz Rocku ukazał sie artykuł o festiwalu w Węgorzewie i warto przytoczyć jego fragment na temat występu Armii:
http://muzyka.onet.pl/mr,1241852,1,425,artykul.html

"Po nich wystapiła rodzima gwiazda, Hey. Kiedy kończyli swój występ, zastanawiałem się, czy ktoś im dorówna podczas tego festiwalu. Okazało się, że nie musiałem czekać długo. Kiedy Tomek Budzyński wszedł na scenę i zaczął od Misiowie puszyści, jeszcze z repertuaru Siekiery, ktoś obok mnie powiedział: To jest najważniejszy koncert festiwalu. Jak się okazało, było w tym sporo racji. Dzisiejsza Armia ma tę samą siłę rażenia, co za czasów Roberta Brylewskiego. Niezwyciężony po prostu wbił wszystkich w ziemię."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 sierpnia 2005 14:40:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Kajo pisze:
"Po nich wystapiła rodzima gwiazda, Hey. Kiedy kończyli swój występ, zastanawiałem się, czy ktoś im dorówna podczas tego festiwalu. Okazało się, że nie musiałem czekać długo. Kiedy Tomek Budzyński wszedł na scenę i zaczął od Misiowie puszyści, jeszcze z repertuaru Siekiery, ktoś obok mnie powiedział: To jest najważniejszy koncert festiwalu. Jak się okazało, było w tym sporo racji. Dzisiejsza Armia ma tę samą siłę rażenia, co za czasów Roberta Brylewskiego. Niezwyciężony po prostu wbił wszystkich w ziemię."


Psia kostka! Tez chcialem wrzucic ten cytat. Ubiegles mnie Kajo :).

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 sierpnia 2005 14:43:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
Pet pisze:
Psia kostka! Tez chcialem wrzucic ten cytat. Ubiegles mnie Kajo Smile.


Hehe :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group