Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 08:44:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 lipca 2005 22:43:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Również przeczytałem, próbując rozszyfrować tożsamość niektórych pytających i połączyć ją z Forum i tylko w Twoim przypadku, Armijny Smoku, mi się udało :wink: Plany muzyczne Elronda są imponujące, a i określenie, które bodajże Jasiek swego czasu wymyślił, o polskim DCD w osobach Budzego i Angeliki Korszyńskiej-Górny powoduje wzrost oczekiwań :D
Swoją drogą, Elrond nie odpowiedział do końca prawidłowo na Twe pytanie, bo pytałeś o polskich artystów obecnych w środkach masowego przekazu, których on ceni, a raczej nie można powiedzieć, by Grechuta, Demarczyk, Nalepa i Dziubek byli częstymi gośćmi stacji telewizyjnych i rozgłośni radiowych :roll: Odpowiedź poszła raczej w kierunku: kogo z polskich artystów cenię najbardziej.
Jest kilka ciekawych pytań, np. to od Szymona Pankiewicza z Zabrza (jest ktoś taki na Forum? 8) ): "Jak udaje Ci się pogodzić Twoje dwie osobowości: siekierowo-czaszkowego Budzego i armijno-lirycznego Toma? Która z nich jest silniejsza?" :D
Kostek Mierzejewski z Torunia: "Budzy, hoduję w domu smoka. Trzymam go w piwnicy. Masz swojego? Jeśli tak - czym go karmisz? Mój je tylko śliwki, orzechy i kurczęta, a pije wyłącznie wodę - czy to zła dieta?". Tom na to: "To straszne... ale ja mam w domu miecz na smoki! Sławny Gryzi Ogon." :lol:
Coś aktualnego swego czasu na Forum - Adam S.: "Co sądzisz o zakazie Parady Równości w Warszawie? I żeby nie było zbyt łatwo: jak zareagowałbyś, gdyby Twoje dziecko powiedziało Ci, że jest homoseksualistą?". Budzy: "Uważam, że zakaz był bez sensu, myślę, że każdy ma prawo do demonstrowania publicznie swoich przekonań - z którymi nie każdy musi się zgadzać. Ja się z tymi przekonaniami nie zgadzam... A co bym zrobił? Najpierw zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby moje dzieci nie miały takich problemów.".
Miko (z pięknych Mazur): "Czy oprócz ramoneski i słynnej czapki błazna masz jakieś przedmioty, bez których nie możesz się obyć?". Tom: "Ramoneski już dawno nie mam, bo zrobiła się na mnie za mała i Natalia się ze mnie śmieje. No to dałem ją jednemu forumowiczowi z Ultima Thule (tak właśnie się domyślałem, Meriadoku, a to jest dowód, jeśli mnie wzrok nie myli - przyp. Mikiego) i niech sobie w niej chodzi, aż ja schudnę. Nie przywiązuję szczególnej wagi do przedmiotów... A czapka jest raczej elementem "scenograficznym", używam jej wyłącznie na scenie." :lol:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 16:41:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Z nieco innej beczki. Może jakiś kawałek Armii dałoby sie wepchnąć na wszechtop Trójki. Przy okazji, czy ten top ma jakiś sens?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 17:48:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22882
na top zdaje się jest jakaś lista propozycji... ustalona odgórnie, tak jak i cała lista trójki, na którą odkąd jest głosowanie przez net, można głosować tylko na kawałki zaproponowane, a nie wszystkie, które chodzą w radiu.... Ale można próbować, tyle, ze głosując kartkami pocztowymi. I trzeba szybko wybrać jeden numer, na który głosujemy WSZYSCY .

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 18:07:35 

Rejestracja:
pn, 25 kwietnia 2005 17:17:47
Posty: 56
Skąd: Konstancin - Jeziorna
Ja jestem ostrożny z entuzjazmem jeżeli idzie o popularność Armii... Po prostu ja mam zawsze tak, że obawiam się, aby taki popularny zespół nie zszedł w stronę jakiejś taniej komerchy i nie zaczął nagrywać jakiegoś chłamu (patrz: Nirvana - początek bardzo dobry, potem okropnie). Jest to po prostu takie uczucie "silniejsze ode mnie"- i nie oznacza to wcale, że nie wierzę w to, że Budzy, Popkorn i spółka nadal będą nagrywali dobre płyty- wierzę w to bardzo mocno, bo bardzo szanuje ich jako muzyków. Ale ta obawa jednak zawsze gdzieś jest, i po prostu nie pozwala mi ona w pełni cieszyć się faktem popularności Armii.

Pozdrawiam,
1KOR13


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 18:28:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
I znów Fragment Listu do Koryntian jest sceptycznie nastawiony, by nie powiedzieć, iż prezentuje postawę bliską malkontenctwu :wink: A już co do Nirvany, to nijak się zgodzić nie mogę, bo np. bardziej do mnie muzycznie trafia "In Utero" niż "Nevermind" (czym się może kilku osobom "narażę", ale nic na to nie poradzę :lol: ). Myślę, że Armia przeżyła już swoje 5 minut w sensie tzw. "POPularności", gdy jeszcze Afa był w jej szeregach (sam tego nie pamiętam, ale wszelkie doniesienia medialne o tym świadczą: np. nagrania, które udostępnił Bandyta). Obawiam się, że znów byśmy doszli w tej dyskusji do podobnych wniosków co w wątku o Superjedynkach, więc zanim zdołam się okopać na ustalonej z góry pozycji, powiem: pas :mrgreen:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group