Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 02 maja 2024 23:07:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 01 września 2005 12:13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Od kilku tygodni mam kłopot z zakupem CD Legendy. Byłem w Empiku w Wawie , Płocku, Toruniu i Poznaniu i wszedzie to samo. Płyta Armii Legenda jest niedostępna. Odwiedziłem też sklep Acid Shop i tam dowiedziałem się, że Metal Mindzie skończył sie cały nakład płyty. Mam pytanie czysto retorczyne. Kiedy następny nakład "panowie"? :? Kwestia druga to koszulki. Jestem duzym chłopem i powraca mój odwieczny problem. Chce kupic koszulkę Armii i numeracji XXL też nie ma :!: :?: Pytanie kto za tym wszytkim stoi :?: Czuję sie dyskryminowany i pokrzywdzony. Tym optymistycznym akcentem kończę ten topik. Salut :wink:

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 września 2005 12:50:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Idź do Media Marktu...

A co do koszulek to chyba nie myślisz, że jest to wina kapeli?

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 września 2005 13:07:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Na Jarocinie albo Wódstoku albo innym większym festiwalu koszulek Armiowych we wszystkich rozmiarach masz od metra....Na koncertach zespołu poezji bajkowej Armia, pewnie też się znajdą....

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 września 2005 22:56:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
I jeszcze co do koszulek: jak masz choć trochę talentu - do it yourself - wtedy napewno będziesz miał niepowtarzalną koszulkę.... Takie rzeczy robi się łatwiutko w dzisiejszych czasach....

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 września 2005 23:28:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
co do topiku - mala strata :faja: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 września 2005 10:44:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28017
ceigrektezet pisze:
zbieram datki na nową płytę triodante. stara kaseta sie rozleciała

iii mała strata :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 września 2005 11:15:38 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
antiwitek pisze:
iii mała strata


pewnie, ze kaseta to mala strata. jak pusci sobie triodante z plytki to sie drugi raz w niej zakocha.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 września 2005 14:49:48 
Hmm,
a dla mnie wersja kasetowa rules i dla paru osób jeszcze tu (że przypomnę :bije: :aniolek: )


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 września 2005 15:16:27 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
no to juz musi kazdy indywidualnie ocenic, w tym cytz (ktory zapewne nas poinformuje).
w sumie to nigdy nie slyszalem niczego armii z mc wiec nie bardzo czuje sie kompetetny. sugeruje sie przepastna roznica w ktora wpadlem kilka lat temu zmieniajac kasety na plyty.
prawie mnie zabilo i od tego czasu z kasety sluchalem z 5 razy (dla mnie podwojnie) wyjatkowego dziela jakim jest innuendo.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 września 2005 00:11:53 
Podobno tego ludzkie ucho ma małe szanse wysłyszeć. Jest to około 1% wartości dźwięku jak się nie mylę. Nieco inaczej było przy nagraniach anologowych (bo teraz wszystko cyfrowe).
A od kaset jeszcze lepsza jakość z płyt winylowych, choć przy tych ostatnich najbardziej liczy się sprzęt, który powinien kosztować kilka tysiaków (a te po 100 tys. są najlepsze ;)

ehh, ja tam nie wiem czy słyszę, ale lubię starszy nośnik kasetowy.
Co do winyli się podłamałem, jak poczytałem ile powinienem wydać by rzeczywiście czuć różnice.
No i jeszcze dodatkowy aspekt z tym sprzętem to głosniki. Założę się że większość z nas słucha na jamnikach, lub ich przerośniętych braciach (tzw. mini wieżach). A prawdziwe głośniki to przede wszystkim powinny być drewniane (!). No i się pytam kto taki szczęściarz.

/z grubsza wiem o czym mówię, ale myślę że mylę słownictwo, prosze zatem o poprawki/
a najlepsze jest posiadanie sprzętu do kwadrofonii, przy czym kwadrofonia to jest znacznie więcej niż podwójne stereo (dwa razy po dwa głosniki, lewo - prawo.

/ale mi głupoty we łbie pozostają :roll: :lol: /


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 września 2005 08:43:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 17:21:11
Posty: 358
Skąd: nie jestem stąd
3bajki pisze:
A prawdziwe głośniki to przede wszystkim powinny być drewniane (!). No i się pytam kto taki szczęściarz.

ja taki szczęściaż! ale szczęściaż w niezsczęściu, bo mimo, iż w wieku lat czternastu byłem już szczęśliwym posiadaczem takowych, to są one nieco rozwalone i mają obluzowane głośnik w sensie to kółko co jest w obudowie i podskakuje wydając dźwięk, przez co głośniki owe dodają distortion do wszystkiego czego słucham. zgodnie z bratem wolimy jednak póki co drugą wersję: plastikowe :D

_________________
dobro jest dobre, pięść rozwali świat


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 września 2005 11:26:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
3bajki pisze:
A prawdziwe głośniki to przede wszystkim powinny być drewniane


Chcialbym zobaczyć drewniane głośniki...Nigdy takich nie widzialem :D...Chodzi Ci chyba o KOLUMNY (konkretnie ich obudowy)? :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 września 2005 14:05:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
3bajki pisze:
A prawdziwe głośniki to przede wszystkim powinny być drewniane

W miniwieżach bardzo często obudowy są drewniane, tylko front, który i tak jest bez znaczenia, pozostaje plastikowy.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 września 2005 19:07:21 
Bogus pisze:
W miniwieżach bardzo często obudowy są drewniane, tylko front, który i tak jest bez znaczenia, pozostaje plastikowy.

W prawdziwych miniwieżach ;)
Bo jak wiadomo (albo i nie ;) to że kolumny można rozłożyć od głównej części, nie oznacza jeszcze że sprżet nie jest więcej wart, niż zwykły jamnik.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 listopada 2006 16:44:22 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Ja chyba mam jakis element drewniany... Ale może to tylko imitacja :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group