Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 15:27:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 października 2005 22:33:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
BartZ pisze:
Ta dedykacja dla Kaja bardzo mi się podobała!


Jestem bardzo wzruszony! Dzięki!!! :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 00:42:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Budzy solo live act.

Bardzo dobry koncert. Pomijajac pare bardziej udanych (vide Malta) koncertów Armii - "TO" jest o wiele fajniejsze. Bardzo dobry wstep, Echo - w takim zestawieniu, w takim czasie i w takiej barwie bardzo mi sie spodobało. Archanioły - ojajebie, no klasa panie! Bardzo sie ucieszylem jak to uslyszalem, nie dość że to było po prostu miłe - uslyszeć ten nie grany już numer - to jak zwykle, kompozycja ta rozklada mnie na łopatki. Jeden z moich "best momentów" Armii. To był super pozytywny akcent. Dla tego numeru warto było sie taszczyć pociągiem. Numery z płyty solo - bardzo ładnie! Mniej syntetycznuch brzmień (które troszeczke rażą mnie na płycie), po prostu dobre piosenki, ciekawe historie. No i bardzo podobała mi sie gra Kmiety! Tutaj te wszystkie udziwnienia-solo-klangi czy inne cyrki bardzo pasowały!
Troszke za głośne gary, kosmiczne [ćwuuuuuuuuuułeeeu] dźwięki Aviatora [choc osobiscie nie trawie tego hewimetalowego vibrato w solowkach], klimatyczne klawisze.
Dużo opowieści, wspomnienie Arwida z którego zrobiliśmy debila, interakcja zespół - publika ;) Ogólnie jestem bardzo zadowolony, poczułem coś nowego, świezego i bardzo ładnego. No i kapelusz fajny, ja tylko jak sie da chodze w czymś podobnym, ale troche sie wstydze po mieście - bo dziewczyny nie lubia fanów country... :) 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 01:02:37 
Boskey pisze:
choc osobiscie nie trawie tego hewimetalowego vibrato w solowkach],

he he....a co to jest heavy metalowe wibrato????????? :shock: w życiu o czymś takim nie słyszałem Boskey! :roll:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 01:45:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
No takie ruszanie palcem na progu, że dzwiek wibruje... ja tam sie nie znam ;) umiem raptem pare akordów tylko. ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 09:32:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Boskey pisze:
pare akordów tylko

chociażby fis (moll) ;DDDDD


Koncert bardzo mi sie podobał, podobała mi się i muzyka (Radio!!) i atmosfera (dialogi Budzego z Anetą!! :) Witek jako przekaźnik gitar na linii Budzy-Kmieta i wiele, wiele innych).
Za mało mi było SUNdropsów, ale i tak widziałam ich pierwszy raz na scenie, więc jestem zadowolona.
Cieszę się, że mogliśmy się tam spotkać!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 11:34:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
Właśnie, jacy SOUNDROPSI? Przecie wyraźnie pisało, że jako support wystąpi zespół SUNDROPS :P

Ja jak zwykle, kiedy muzyka leci, to nie słucham tekstów, tylko instrumentów... tak już mam. Za to słucham, kiedy Budzy opowiada coś pomiędzy piosenkami i to mi się bardzo podoba. Tak jak Boskey napisał, powiew świeżości i świetna interakcja z publiką (fakt, że większość publiki stanowili znajomi - to też ma znaczenie :-)).

Chciałbym kiedyś usłyszeć coś więcej na temat tej mitycznej Pani z Poczekalni!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 11:49:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
No i zabrakło TEGO NUMERU :D :D :D 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 12:37:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
heh, dobre :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 15:00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 22 marca 2005 23:32:15
Posty: 157
Skąd: Poznań
Powtórzę to co napisałem o koncercie w innym temacie: niesamowite przeżycie ! super...
a jeśli chodzi o Stasia to typowy wzrokowiec, siedziałem koło niego przez jakiś czas a on nie mógł oderwać wzroku od Ślepego!! Jak było później słychać szybko się uczy... a przecież Sundrops nie mają bębniarza... :idea: :mrgreen:

_________________
Be Yourself


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 16:15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
Bardzo mi się podobał koncert Zespołu Budzy Solo, zwłaszcza "Taniec szkieletów", o "Archaniołach" nawet nie wspominając bo jasne jak słońce

"Echo" bardzo ciekawe, chociaż dla mnie wersja z "Ultimy" pozostaje definitywną

wielkie brawa dla Awiatora, który momentami grał porywająco jak nigdy nie widziałem

w ogóle podobały mi się na tym koncercie proporcje między winkem i luzem a powagą i dostojeństwem

no i "Śmierć w Wenecji" - chyba ostatnio przebiła nawet u mnie "Zjawy", co znaczy że weszła na mojej liście na miejsce numer 3, zaraz po "Miejscu" i "Przygodniu" - jest to utwór olbrzymi, z każdym wyliczeniem tych pięknych rzeczy, miejsc, wrażeń i ... "Kocham cię" potęguje się tęsknota za Ostatecznym Wschodem, która jest tak pięknie nie do zniesienia... Nawet "Miejsce pod słońcem" nie ma aż takiego ciężaru niebieskiego jak to, chociaż muzycznie pewnie większe... Bardzo bardzo się cieszę, że to grają

chciałem też powiedzieć, że grając nasz set widziałem (z powodu ustawienia mikrofonu) tylko przedsionek i bardzo się ucieszyłem jak Erkej wszedł

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 16:53:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Zespół Soundrops po raz pierwszy słyszany za pośrednictwem mikrofonów, kabli i głośników -mmm -ale przyjemne doświadczenie :D bardzo.. Bardzo mi się podobało! Taki fajny, ciepły koncert, się mi micha jeszcze teraz śmieje gdy o nim myślę :) . Śpiew, gitary, zapowiedzi :wink: . Najbardziej podobała mi się piosenka o miłości i drodze, oraz Sen nocy letniej. Ale chciałbym usłyszeć więcej, dlatego żałowałem gdy okazało się, ze to już koniec.

Budzy solo.. fajnie że nie było akustycznie! Podczas pierwszego utworu jeszcze się nie usadowiłem, więc nie wiem czy był w lepszej czy gorszej wersji niż na płycie..cieszyłem się, że słyszę akurat tą piosenkę. Archanioły...kocham, a tu usłyszałem super wersję, taka bliższą samego oryginału Grechuty, ale oczywiście z czadem i urodą. Boski ma rację - warto sie taszczyć! Bo w ogóle ten zespół Budzego ma bardzo fajny pomysł na brzmienie, jest w nim cosik takiego przyjemnego i kojącego, takie ciepłe światło jak to lubi byc jesienią :) . Szkoda, że Kuba był rzeczywiście nie bardzo słyszalny a z mojego miejsca to nawet w ogóle nie widoczny, jedynie "widziałem Kuuuuby cień" :wink: . Bardzo podobały mi się zabawy dźwiękiem Aviatora, właszcza te historyjki z lewym pedałem. Świetnie wypadają też w takim brzmieniu utwory Armii, słychać że są bardziej zadziorne od tych z "Tańca" ale we wdzięku im nie ustępują. Na przykład Kfinto - no sam mjut.

A cały koncert - takie troszke upublicznione, forumowe manewry - z wszystkomi ich zaletami :) . Jaki dobry początek października...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 16:56:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Gero pisze:
no i "Śmierć w Wenecji" - chyba ostatnio przebiła nawet u mnie "Zjawy", co znaczy że weszła na mojej liście na miejsce numer 3


No, no Gero... jeszcze trochę i będzie tak jak dla mnie absolutnym TOP ONE.

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 17:03:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Rozmawiałem dzisiaj z panem Bogusławem Mroczkiem i jego recenzji koncertu nie będzie, bo... dobry był to koncert :-) Zarówno w pierszej jego części (zdecydowanie za krótkiej - to główna wada), jak i drugiej. Best moment Soundropsów to dostojny trójgłos w jednym z utworów (w Commence As I Have Finished jeśli dobrze pamiętam, ale daleki jestem od pewności), natomiast Budzego solo to chyba jednak Archanioły, głównie przez to, że zupełnie niespodziewane (swoją drogą, odkąd usłyszałem wersję oryginalną, zaczynam się przekonywać do tego kawałka).

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 17:12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
Boskey pisze:
. No i kapelusz fajny


Aaaa - no właśnie - też chciałam o tym wspomnieć. Bardzo fajny!

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 października 2005 21:04:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
i najlepsza biała koszula swa!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group