Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 13 maja 2024 23:41:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 19:13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
Cytat:
Mocny akcent na początek prezentacji materiałów video spod ręki Katrinix.


o fuck... :shock:
dzięki!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 19:50:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22902
Za bardzo się tu rozpisujecie i gdyby mnie nie zaalarmował post Goblina bym tamtego linka nie zauważył... Weźcie się uspokójcie i nie piszcie tyle :mrgreen:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 20:39:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Lech_Kaczynski pisze:
Pani Natalio - koszulka-prezent od Pana Spiętego dobrze leży?...
_________________
no właśnie niestety nie :(
powinien Pan coś zrobić z tym, to znaczy z jawną dyskryminacją kobiet. nakazać na przykład zepołom produkowania damskich t-shirtów.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 22:06:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Napisałbym coś Hulagu i Creatusowi, ale dostałbym za to dwa ostrzeżenia i nie miałbym już żadnej rezerwy...

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 22:19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Było zajebiście. A Warszawa to piękne miasto...!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 22:40:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
Bogus pisze:
Napisałbym coś Hulagu i Creatusowi, ale dostałbym za to dwa ostrzeżenia i nie miałbym już żadnej rezerwy...

Pozostaje priv, Bogusiu.

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 23:28:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Hulagu pisze:
Pozostaje priv, Bogusiu.


Privy też Lafjoy kontroluje.
:wink:

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 12:42:33 

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 11:25:00
Posty: 128
Skąd: ...?...
Było super i przed, i w trakcie, i po koncercie. Niezbyt wielu forumowiczów widziałam, bo trochę "w pracy" byłam, uwięziona za kratami przy sprzęcie, żeby "małe conieco" uwiecznić. Na szczęście byli Zacni Fani, co dostrzegli moją niewolę i przyszli się przywitać. WIELKA RADOŚĆ było zobaczyć znajome uśmiechnięte twarze!!!
Po koncercie było jeszcze sympatyczniej, na schodach i w kebabowni. Był to czas wielkiej mojej szczęśliwości.
Mam nadzieję, że fragmenty koncertu się będą Państwu podobać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 18:49:52 

Rejestracja:
pn, 25 kwietnia 2005 17:17:47
Posty: 56
Skąd: Konstancin - Jeziorna
Piło - też uważam, że wstyd, ale "Śmierć w Wenecji" wysłuchałem jeszcze do końca, co prawda już przy szatni... Wiesz, jak się mieszka poza miastem, trzeba dojechać... :?
Głupio, no ale cóż... Kiedyś zrobię prawko i będę mógł siedzieć do samego końca ;)
Szkoda, że nie zagrali nic z Ducha , bardzo szkoda... W sumie jestem ciekaw, czemu?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 16:57:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 16:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
Bartek Z. pisze:
Było zajebiście. A Warszawa to piękne miasto...!


I tu sie z Panem zgodze:)

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 16:57:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...muszę wprost powiedzieć że okrzyk Spiętego zrobił na mnie duże wrażenie !!!!...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 16:58:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 16:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
A na mnie Parowóz z 8 zrobił wrażenie:)

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 16:58:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Wrażenia postodolane są niezmienne. Bardzo dobry koncert. I fajnie że inny. Oczywiście jestem szczęśliwy słysząc Archanioły, Popioły (tutaj w trakcie utwory kłopoty z gitarą miał Franc) czy Kochaj mnie.
Śmierć w Wenecji w wersji live jest nieporównywalnie lepsza od płytowej. Coś pięknego. Pamiętam, że od zeszłorocznej Stodoły zacząłem lubić i doceniać ten utwór. Wcześniej jakoś do mnie nie przemawiał. I czwartek potwierdził, że szczególnie na żywca jest WIELKI. Tytułowy utwór z PMK słyszałem po raz pierwszy na koncercie i też wypadł lepiej.
Co do samego wyboru utworów to, oczywiście obok braku czegokolwiek z Ducha, lekko zdziwiła mnie mała reprezentacja ostatniej płyty. W sumie tylko Poza Prawem i Zła Krew. Ten drugi jest dla mnie od samego właściwie początku najbardziej udanym utworem z UT a z każdym koncertowym wykonaniem zyskuje jeszcze bardziej. A Poza prawem zabrzmiało już jak całkowity klasyk. Najlepszą recenzją niech będzie fakt, że tuż przed drugim setem Armii czułem się już bardzo zmęczony i ledwo stałem, a juz pierwsze dźwięki Poza prawem w absolutnie cudowny sposób dodały mi sił, których starczyło na kolejne parę godzin.
<offtop> tak sobie patrzę na wpisy wyżej i znów, co do PMK, Złej Krwi czy Wenecji całkowicie zgadzam się z Moniką :wink: </offtop>
Franc wkomponował się bardzo udanie w zespół i jest takim samym odkryciem dla mnie jak Paweł rok temu podczas trasy i potem poznając UT. Ciekaw jestem czy wpływ Franca na nową płytę będzie już spory i jak się przejawi. Ho ho będzie ciekawie.
Banan za to zrobił się wyjątkowo gadatliwy. Szkoda tylko, że boczne mikrofony czasami były fatalnie nagłośnione bo ja miałem problemy z jego zrozumieniem. Ale zawsze kojarzyłem jego postać z nieruchomą wręcz postawą, kamienną miną, lekko posągowo nawet. A od jakiegoś czasu częściej widzę uśmiech, podśpiewywanie. W którymś utworze, niestety w tej chwili nie pamiętam którym, przejął chyba od Budzego jedną wokalizę tak, że sam Tomek wydawał się być lekko zdziwiony. :)
Opowieść Spientego - jakoś pośrodku waszych opinii bym się tu ustawił. Nie było to moim zdaniem jakieś epokowe wykonanie ale zdecydowanie też nie może zostać zlekceważone. Myślę, że było bardzo ważne dla samego Spientego, który już parokrotnie dawał wyraz swojej sympatii dla Armii, Legendy itp. Wydaje mi się, że to napięcie było słyszalne w jego głosie. To było dla niego samego duże wydarzenie. Dla mnie nie było w tym jeszcze może magii ale udany eksperyment na pewno.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 16:58:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...a po ....to musialem dmuchać w balonik w celu odebrania mi prawa jazdy za jazdę pod wplywem....o 2 w nocy....

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 17:00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
marecki pisze:
Ten drugi jest dla mnie od samego właściwie początku najbardziej udanym utworem z UT a z każdym koncertowym wykonaniem zyskuje jeszcze bardziej

....ma w sobie coś z Kaszmira Led zeppelinów....

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group