Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 10:20:32

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 14:03:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 22 marca 2005 23:32:15
Posty: 157
Skąd: Poznań
Oj Jak to pisał Bułchakow: "Królowa jest oczarowana..."
Moich kilka wrażeń to:
-Jasiek, król pogo od którego wszyscy się odbijali jak piłeczki...
-dwa siniaki na nodze od glanów dyingbride
-dziadek z siwą brodą który połączył pokolenia...
-aktorska wręcz gra Budzego na scenie, z którym nawiązałem kontakt duchowy dzięki miejscu koło rur przy suficie
-doskonała muza technicznie i klimatycznie
-tupot białych mew rano...
Dzięki zespołowi za super Show!!! :piwo:

_________________
Be Yourself


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 19:24:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Pilot??????? Ty byles??????? :shock: Yyyy... nart nei zauwazylam... Za siniaki sory; na usprawiedliwienie dodam, ze mi tez sie nielicho oberwalo, wiec nalezało łodegrac sie ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 19:34:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 22 marca 2005 23:32:15
Posty: 157
Skąd: Poznań
Heh! gdybym wiedział ze bedzie tak ostro to nie zdejmowałbym butów narciarskich, choć jeszcze do południa w nich jeździłem i przemkneła mi ta myśl, gdy poczułem co się dzieje... Za siniaki się nie gniewam, bo każda piamiątka z piątkowych zdarzeń jest mi droga... :mrgreen: :piwo:

_________________
Be Yourself


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 12:36:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Koncert w Lykendzie świetny, porównywalny z ostatnim koncertem w Punkcie! Dzięki! Trochę nagłośnienie się psuło czasem, ale utwierdziłem się w przekonaniu, że Armia dużo lepiej wypada w małych klubach...
Trochę mnie tylko wkurzył ten mały zaczepny dzik pod sceną :? Lawmen powiedział, że miałem siekierę w oczach :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 12:42:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..w Łykendzie garalo sie nam wybornie....publika na wyciągnięcie dloni ( starałem sie na poczatku ich slownie "prowokować ":lol: )...i duzo znajomych twarzy...! na zapleczu trochę smierdzialo i ciasno bylo i do ubikacji daleko( uderzyłem sie w glowe w ciemnościach)....ale bylo wesoło ..ten dzadek !!! a czy w czasie występu Trupej czaszki nie doszlo do jakiejś malej bijatyki ? widzial to ktoś ????

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 12:47:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
elrond pisze:
uderzyłem sie w glowe w ciemnościach


ja tez :)


elrond pisze:
a czy w czasie występu Trupej czaszki nie doszlo do jakiejś malej bijatyki ? widzial to ktoś ????


to ten maly "dzik" jak go ochrzcil jasiek rzucal sie do wszystkich, ja tego nie widzialem bo bylem pod scena, ale z tego, co slyszalem, to byla chwilowa zadymka, ale w pore przerwana.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 13:39:38 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
W nawiazaniu do malych klubow..
Czy Loch Ness w Krakowie to maly klub czy duzy ?
Kusi mnie zeby zrobic wyprawe pod Wawel na poczatku marca.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 13:49:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 23 stycznia 2006 21:52:04
Posty: 11
Skąd: Skrzynka
taki średni. trudno określić. ale nie taki mały.

_________________
"IM LEPIEJ POZNAJE LUDZI TYM BARDZIEJ LUBIE PSY" (K.S.)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 13:53:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
elrond pisze:
a czy w czasie występu Trupej czaszki nie doszlo do jakiejś malej bijatyki ? widzial to ktoś ????

A doszło doszło :D . Określenie mały dzik pasuje idealnie... Otóż mały dzik prał się z drugim małym dzikiem, nieco węższym w talii. Na początku dali sobie po pyskach a potem po zejściu do parteru uprawiali zapasy przerywane raz po raz jakimś efektownym rzutem... Trwało to z minutę i dzięki nim uluźniło się trochę na środku sali. Potem wyprowadziła ich ochrona, a oni wrócili na salę po parunastu minutach nie rzucając się już na siebie. Za to dzik nr 1 rzucał się dalej na innych... Najciekawszy był tekst kogoś z sali: na rzucone przez Elronda pytanie "co się stało?" zabrzmiała odpowiedź "Nic nic, potknąłem się, grajcie dalej :!: " :twisted:
No i zagrali...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 14:06:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
ja dopiero teraz z długiego łykendu wracam na ziemię....

koncert był kapitalny ! Nie lubię tego miejsca we Wrocku, ale byłem pod wrażeniem - publiki w sam raz - nie za dużo, nie za mało, nagłośnienie bardzo dobre z perspektywy drugiej części sali - było wybornie słychać Banana i Aviatora !!! (normalnie w tym klubie słychać łomot i nic więcej)

Pozwolę sobie zacytować uwagę mojej żonki: KONCERT BYŁ DŁUŻSZY NIŻ KONCERTY KULTU !

Zwłaszcza przypadł mi do gustu pierwszy set Armii z dość rzadko granymi perełkami... i koniec drugiego ze śmiercią, samotną godziną i On jest tu... Nie przepadam za tym numerem, ale w piątek byłem zauroczony - połączenie mocy z łagodnościa, żeby na końcu Tom wyśpiewał, że tak trwają wiara, nadzieja i miłość.... piękne zakończenie koncertu.... Nie można się przyczepić - były utwory z każdej płyty, tradycyjnie już z przewagą legendy... Taki koncert zespołu z 20-letnią historią to ja rozumiem - przekrój całej twórczości... jasne, że żal,że nie było skończyłem-rozpoczynaj, ale wciąż tli się we mnie iskierka nadzieji, że jeszcze kiedyś będzie...

A mi trochę zabrakło Maleo - fajny z niego gość i na pewno by rozbujał przez chwilę publikę i jego łojojoj tez trudno przecenić.

Ciekawe było to, że Moskwa zagrała bisa - między innymi No woman no cry w wersji hc/punk.

Odnośnie bójki: po klubie szlajał się nawalony jak autobus konus z szelkami, który miał dwie fazy - agresywną jak się do kogobądź dopier... i łagodną jak się do kogobądź przytulał... gdzieś w połowie setu TC zabulgotało w publice, małego sprowadzono na ziemię, a potem jacyś kumple wyciągnęli go z publiki, żeby się uspokoił... to wtedy zespół przerwał i Budzy się pytał, co się stało....

miło było poznać nieznanych dotąd forumowiczów i zamienić z nimi parę słów... i pospacerować po Wrocławiu w nocy...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 15:20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 22 marca 2005 23:32:15
Posty: 157
Skąd: Poznań
elrond pisze:
w czasie występu Trupej czaszki nie doszlo do jakiejś malej bijatyki ?


Kishiro pisze:
na rzucone przez Elronda pytanie "co się stało?"

no właśnie!! najważniejsza była Twoja reakcja!! załagdziłeś najlepiej ten mały konflikt, który mógł być groźny, a tak chyba coś do gościa dotarło... Twoja reakcja była ważna choćby z perspektywy przedkoncertowej opowieści Budynia jak to Grabaż kiedyś na jakimś koncercie śpiewając o zacnych celach nawet nie ruszył palcem widząc zadymę z bramkarzami... :piwo:

_________________
Be Yourself


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 15:41:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
elrond pisze:
starałem sie na poczatku ich slownie "prowokować "


"niedobrze mi się robi jak patrzę na wasze smutne twarze tu z przodu"

Ja miałem twarz trupioczaszkową :) Wcale nie smutną :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 16:01:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Jasiek pisze:
niedobrze mi się robi jak patrzę na wasze smutne twarze tu z przodu"
...hahahaha !!! :D ale to nie bylo do Ciebie ani do żadnego z naszych ,tylko do smutasów z przodu !
ps. "zamknij ryj "- to też nie bylo do Ciebie ! :wink: :piwo:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 16:04:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
niezly byl jeszcze koles, ktory rzucil do elronda tekstem w stylu "macie szczescie ze bedziecie jeszcze grac" - mial naprawde przerazenie w oczach kiedy elrond podszedl kulturalnie zwrocic mu uwage ze nie powinien tak mowic :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 16:05:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...powiedziałem mu ,że do mnie to sie mówi proszę pana......i powiedzial !!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group