Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 21:47:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 16:16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Ha, ha - no to niezły koncert, wesoło chyba było - dobre opowieści... proszę Pana ;) :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 17:27:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 18:02:10
Posty: 103
Skąd: nigdzie teraz teraz tutaj
no tak był taki mały pod sceną aż mu szelki się odpieły tak szalał pożniej miał jakieś spięcie z Jaśkiem
heh ja byłem tym smutasem pod sceną aż mi Elrond powiedział "Uciekaj stąd" wskazując palcem
:D
wieczorem wrzuce fotki z łikendu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 17:32:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 02:47:15
Posty: 298
Skąd: Breslau
Hary pisze:
wieczorem wrzuce fotki z łikendu

oooo !!! super ! a dziadka gdzieś tam masz na zdjęciu ??

_________________
Super Girl & Romantic Boys !!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 17:53:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 18:02:10
Posty: 103
Skąd: nigdzie teraz teraz tutaj
dziadek jest :D
podejrzewam, że to był dziadek akustyk,:roll: za bardzo sobie wzioł słowa powiedziane na początku koncertu "mój głos jest słaby proszę odpowiednio nagłośnić" i latał z mikrofonem podpiętym do tajemniczego urządzenia schowanego w kieszeni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 18:01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Wziął sobie do serca słowa "Wariaci pod scenę, próchno za drzwi :lol:
Ten pan był wariatem w pozytywnym znaczeniu tego słowa :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 19:54:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
ja jeszcze chce podziekowac elrondowi za to, ze moglem ujawnic swoj niezwykly talent wokalny w szczauach znikad i niezwyciezonym (tutaj to juz wystapil boysband ultima thule :mrgreen: )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 20:03:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
cyc pisze:
niezwyciezonym (tutaj to juz wystapil boysband ultima thule


O tak! :) Dzięki :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 20:40:44 
elrond pisze:
...powiedziałem mu ,że do mnie to sie mówi proszę pana......i powiedzial !!!
_________________

:shock: buehehehehehe!!!!!!!!!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 22:04:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 22 marca 2005 23:32:15
Posty: 157
Skąd: Poznań
Jasiek pisze:
"Wariaci pod scenę, próchno za drzwi

a ja stałem na stołku i wisiałem prawie przy rurach na suficie!!!
bo na ksywę wkońcu trzeba zapracować.... :lol: przynajmniej widok miałem ok.. a uśmiech miałem mniej więcej taki: :mrgreen: :piwo:

_________________
Be Yourself


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 lutego 2006 01:07:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
kurka że musiałem wyjechać.... miasto moje z najlepszej strony :] opowiesci niesamowite. mam nadzieje ze kiedys sie tam jeszcze spotkamy wszyscy... :]

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 lutego 2006 01:16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
no i oczywiscie na wszystkich koncertach czekam z niecierpliwoscia na ON jest tu a jest akuratv tylko tam gdzie mnie nie ma ;(

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 lutego 2006 19:54:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Wspanialy sloneczny skrzypiacy mrozem dzien!!! :D :D :D

jak kot na zapiecku grzeję sie nakoxowanym osobowym.. temperatury dodaje slonce i narastajace opoznienie pociagu.. studza mnie opowiesci taternickie Janka Dlugosza... od Gniezna znać juz penerski region - dosiadka podpitych gimnazjadliwcuff z Posen... w samym Posen, osobowka osobowki wyczekuje, i mimo 15 min spoznienia szczesliwie przesiadam sie w locie (obok jaskolki)... wewnatrz klimat tramwajowy, i mimo ścisku jedno czekajace na mnie wolne miejsce (ciebie zachowam)... nowa trasa - patrze patrze patrze - nieznane ciekawe pejzaże ze stadami sarenek, zamarznietymi sniegowymi topielami, urokliwymi domeczkami Piszczykowa i secesyjnymi kamieniczkami w Lesznie... do Breslału sniegu nie nastarczylo... powitka z trupioczaszkowym Profesorkiem, Cytzem i niecytzowym Dawidem... kilku(nasto)minutowe deliberowania pod punktami z zarciem, po to by ostatecznie nie zjesc nic (a piwo za 3zl to sciema!).. odbiór Gorzkiej nierozgarnietej ekipy ze Wschodu ("czy mamy isc w kierunki jazdy?" :]) czyli objawiaja sie na schodach 3 Misie Puszyste (Kish+Jas+Bart)... niezdzieralne plakaty koncertowe (w dwoch asortymentach), "Żabka", podworko wisielców i dyskoteka w swietle koguta eRki, wytyczają drogę do akademika... "tylko nie szaleć, chlopcy!"... na włościach czekoladowego nozownika - suchy obiad, nieudana proba roztopienia czajnika, FNM i 2 sesyjki zdjeciowe... niespojnosc czasowa z biletem i przelatuje z dala 'Kochaj mnie'... Witaj Korzen!!! Bilety rozdane, plecaki do nauki jazdy, a nam zaczyna sie Łykend!!... zespol na rowni z publiką... najsampierw bardzo blisko; w koncu uszy odmawiaja posluszenstwa. Dalej - zdecydowanie lepszy odbior i expresja Muzyki. I do POGO!!! I pierwsze rany nieboskie.. i rozsypane dokumenty pod nogami.. dzik w szelkach naciera... TRUPIA CZASZKA wysmienita!!! a dzik to juz niedzwiedz wczepiony łapskami w plecy ofiary. przerwa na ulamek sekundy, dziki za drzwi i gramy dalej dalej!!... chwila wytchnienia na forumowe rozmowy w Moskwie... nadchodzi Djed Maroz, a zamiast wora mikrofon i puszka piwna w szklance (sie na akustyce zna haah).... Armia egejn i Siekierr.. "Idzie wojna" i jest wojna.... A potem Wenecja i Wawa... zakulisowe maneuvres (Armia &Moskwa junajtyd), leją sie woda, piwo i slowa... pozegnanie z bronią; wychodzimy... podajemy łapki Kotom i maszerujem oswietlonym bajecznie nocnym szlakiem starego Wroclawia (piekny uniwer nad Odrą!)... pod klubem Etno brak kluczy klubowych objawion.... 2 taxy dla Korzenia - marka wybranej taryfy (m benz)dorównuje klasie goscinnosci Korzennej (:piwo:)... kaloryfery!!... herbatki!... pijanoimprowiza baj Kishirro&Cytz.. saladimprowiza baj Profess... postknyszowcy katuja wina a mnie katuje koncertowy vokal Aarona S... chwila snu i o 5:45 zegnajac p. Jadzię co to spac nie daje rady, udajemy sie w poscig przed i za tramwajem gubiac po drodze jednego tawarisza. tak byc mnialo?... podwozka Korzeniobrykom pod pkp... Mak nie zawodzi i czeka z cieplym sniadankiem... Zamrożony zawiany pociung o zacietych drzwiach (!) zabiera nas Breslałowi :(

Aj miss Breslau! Au!! :(

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 lutego 2006 20:53:00 
Kishiro pisze:
Najciekawszy był tekst kogoś z sali: na rzucone przez Elronda pytanie "co się stało?" zabrzmiała odpowiedź "Nic nic, potknąłem się, grajcie dalej

:lol:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 lutego 2006 22:06:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Hary pisze:
wieczorem wrzuce fotki z łikendu


zasnales, Hary? :twisted:

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 lutego 2006 14:49:22 

Rejestracja:
śr, 31 sierpnia 2005 13:59:25
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Ja też chciałam podziękować za boski koncert, rewelacyjną atmosferę, było naprawdę super-fajnie... a dzięki Jaśkowi można było trochę poskakać w bezpiecznej odleglości od szalejącego dzika :D

Dziekuję też za zaproszenie Pod Kolumny :wink:

(a tak w nawiasie: rany, to mój pierwszy wpis na forum )

Sylwia


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group