Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:04:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 23:50:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Podczas dyskusji na czacie z paroma userami doszliśmy do wniosku, iż na forum panuje wszechobecny burdel...
Uważam, że zalewa nas śmieć w postaci offtopików o nie lubianych potrawach, włazodupach, cytatach i innych bzdurach ;-), o których można sobie pogadać na zlocie przy piwku.
Tak samo robienie czatu z forum.
Rozumiem, i sam lubię pogadać o sztuce, polityce, religii - częściowo też łączy się to z Armią itp. ale żeby forum sprowadzało się do pomidorowej to jak dla mnie żenada.
Sam zaglądam coraz rzadziej na forum lub się na nim nudzę... i tak też jest z innymi osobami. Jak dla mnie nie ma to dalszego sensu.
Powraca myśl o silniejszej moderacji oraz kasacji 1/3 forum.
Co Wy na to?
:oops: :?: :?: :?: :?:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 23:58:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
jak dla mnie to oznacza że chyba więcej osób nareszcie rozumie po co miałoby być dzielenie na podfora..... no ale nie wiem. róbcie sobie jak chcecie.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 23:58:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 16 listopada 2004 23:19:04
Posty: 854
Boskey pisze:
Powraca mysl o silniejszej moderacji oraz kasacja 1/3 forum.

Boski , czy Ty Fatso albo Aldżazira jesteś???? :wink: :shock: Sam żeś o ogrzycach pisał..... :lol:
I tyle zdjęć Janiny Tarner naprzyklejałeś że aż forum zwolniło.... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Osobiście nie widzę sensu w maksymalnych offtopach o dupowłażeniu czy o prezentach. Bo co ja mam tam napisać? Kupiłem mamie perfum a w przyszłą środę wybieram się do miasta kupić siostzre bluzkę. A ja chciałbym dostać nowe dżinsy... Bez sensu.... :!: Offtopicki tak ale z umiarem!!!

P.S. Dziękuję Bandyto, że usunąłeś temat o dupowłażeniu...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:02:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
1.uwazam ze moj wpis to blad. Raczej poza nim nei pisalem w tych dziwnych watkach. (nie wszytskie offy przeto sa zle...)
2.oddzielne podfora?ale po co!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:03:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
dlamnie takie topiki mają sens ale nie wtedy kiedy wszystko jest w jednym garze zusamen.
Dziwne że jeszcze miesiąc temu zwrócenie na to uwagoi groziłoby przynajmniej zbiorową naganą..... :roll:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:04:34 
Potwierdzam co powiedział boski - znam osoby które mówiły mi, że zaglądają tu coraz rzadziej z powodu właśnie tych offtopików.

Też jestem za silniejszą moderacją. :)

Uważam, że do tematów tych luźnych, takich właśnie jak jedzenie czy alkohole może spokojnie służyć czat. Bez obrazy, ale chyba nie są to takie informacje które koniecznie trzeba przeczytać, jeśli więc ktoś się za późno zaloguje na czata to w gruncie rzeczy niewiele straci.

Poleciały już lizusy, rozważam następne i większe ograniczanie offtopikowania w tematach. :(

Nic więcej na razie nie napiszę, bom zmęczony już.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:06:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
niektóre tematy rzeczywiscie są... dziwne...
zwłaszcza jeśli przyjdzie tu ktoś spoza starego forum Armii na Gerach - takie taplanie się we własnym sosie...

Bardzo mało tematów NA TEMAT. Szkoda. To przecież podstawa, która łączy antiarmię, nie? Nowi użytkownicy, myślę, muszą się czuć nieco ...zagubieni?
ja bym wolała wydzielić dział z offami (pisałam o tym od początku) i poprzeć trochę mocniejszą moderację, ale oczywiscie bez przesady - myślę, że Bandycie można w tej kwestii zaufać...


Ostatnio zmieniony pt, 03 grudnia 2004 00:09:37 przez elsea, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
youzwa pisze:
dlamnie takie topiki mają sens ale nie wtedy kiedy wszystko jest w jednym garze zusamen.

te topiki nie maja zadnego sensu! o to mi chodzi! forum zdaje sie byc ostanio kulinarno-czatowe. Boli mnie to , bo ma swoj charakter...
jak chces zpogadac o wlazodupach to znajdz forum hade park a o tym co nie lubisz jesc na obiad napisz na forum kulinaria.pl
to jest forum zespolu ARMIA no kurde...
ps. sam swiety nie jestem! zeby nei bylo...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 16 listopada 2004 23:19:04
Posty: 854
Rzeczywiście, jest za dużo dupereli. Trzeba oczyścić. Przemyślałem i pjurystom mówię TAK.

Proponuję usunąć :

1. Ogrzyce
2. Patataj paszczowo
3. TV lipa ale czasami
4. Zwierz Alpuhary
5. Wredoty
6. Kącik sportowy
7. Ramsztajn w górach
8. Napoje wyskokowe
9. Kawe z herbatą
10. Pomidorową i mielonego
11. Tego nie jem i jeść nie chcę
12. Ile waży dusza
13. Aktualności OT
14. Wyzszośc duru nad cholerą
15. Horror thriller
16. Polskie komedie
17. Kfinto czyli fajny film wczoraj
18. Czy czeka na Ciebie Armia
19. Uwagi z mijego dzienniczka w podstawówce
20. Big Brother


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:25:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
O tyle sie zgodze z tematem o dupo-włażeniu, że sama nazwa już odstraszał, po drugie:to już jest przesada....

Ale Boskey,nie przesadzaj że jak ktoś chcepogadać o jedzenieuto niech torobi tylko na Kulinariach.pl!zaprawiony forumowicz jesteś a gadasz jakbyś się wczoraj obudził. Forum o zespole Armia, i o żadnym innym zespole,nie przetrwa bez offtopików i takich tam.

Ale ja już się zamykam bo przecież wy sami najlepiej wiecie co i jak.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:27:31 
Na większość mówię tak, ale z decyzją poczekam aż się więcej osób wypowie, żeby nie było że tu jakąś skrytorewolucję przeprowadzamy. :)

Tylko że na przykład zostawiłbym jakiś temat o filmach, niemniej aż trzy to przesada. :)


Offtopiki - jak najbardziej tak, bo w przeciwnym wypadku powstanie martwe forum jak wiele na gery. Ale bez przesady - zachowajmy złoty środek. Na niektóre tematy na prawdę chat się bardziej nadaje. :)


Ostatnio zmieniony pt, 03 grudnia 2004 00:29:26 przez Bandyta, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:28:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Shrek pisze:
Proponuję usunąć :

1. Ogrzyce
2. Patataj paszczowo
3. TV lipa ale czasami
4. Zwierz Alpuhary
5. Wredoty
6. Kącik sportowy
7. Ramsztajn w górach
8. Napoje wyskokowe
9. Kawe z herbatą
10. Pomidorową i mielonego
11. Tego nie jem i jeść nie chcę
12. Ile waży dusza
13. Aktualności OT
14. Wyzszośc duru nad cholerą
15. Horror thriller
16. Polskie komedie
17. Kfinto czyli fajny film wczoraj
18. Czy czeka na Ciebie Armia
19. Uwagi z mijego dzienniczka w podstawówce
20. Big Brother

zostawiłbym: koniecznie 17, ale też i 12, 6, 14.


youzwa pisze:
Ale Boskey,nie przesadzaj że jak ktoś chcepogadać o jedzenieuto niech torobi tylko na Kulinariach.pl!zaprawiony forumowicz jesteś a gadasz jakbyś się wczoraj obudził. Forum o zespole Armia, i o żadnym innym zespole,nie przetrwa bez offtopików i takich tam.

uważasz, że mamy rozmawiać o zupach bo forum się rozleci? jak już offtopiki, to raczej o religii, sztuce itp.
A oświecenia dostałem parę dni temu, gdy odechciało mi się tu wchodzić.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:55:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
Ja się już przestałem w ogóle łapać w tym co tu się dzieje... Wchodzę raz na dwa dni i nie wiem, o co Państwu się rozchodzi. Proponuję przeczyścić nasze Forum :) . W tym celu można nająć na tygodniową umowę o dzieło Aldżazirę. Będzie szybko i bez sentymentów.
Kishiro - Wehrmacht 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 00:59:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
eh Boskey..... :twisted: zastosowałeś bardzo popularny środek ośmieszania rozmówcy czyli wyolbrzymiasz moją wypowiedź i przez to próbujesz ją zdewaluować. Nie powiedziałem nigdzie że GADANIE O ZUPACH jest NIEZBĘDNE żeby forum istniało.... mówiłem że OFFTOPIKI powodują iż forum MA WIĘCEJ ŻYCIA. widzisz różnice między obrazkami?

A ja też stwierdzam że od jakiegoś tygodnia nie chce mi sie za bardzotu wchodzić.... Dziwnie jest... :?

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group