Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 05:25:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 437 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Następna

Czy wznowienie albumów Armii na winylach to dobry pomysł?
Tak! Chętnie kupię. 51%  51%  [ 62 ]
Nie, CD i kasety mi wystarczą. 13%  13%  [ 16 ]
Nie mam gramofonu i mieć go nie będę ;-) 36%  36%  [ 43 ]
Liczba głosów : 121
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 marca 2007 10:13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
ależ dzisiaj poranek pełen wiadomości!!! :D
DJ-u dzięki!!! :bravo:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 marca 2007 22:51:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 07 stycznia 2007 17:16:21
Posty: 10
hehe, noo nie miałem pojęcia kto to Elrond :) po prostu wpadam tu co jakiś czas i nie jestem na bieżąco :)

Widzę że jest szansa na vinyl Legendy co jest super wiadomością... jednym słowem - łał :)

Ja od jakiegoś czasu poszukuję Legendy z Pronitu i jak na razie nie jest to łatwe... tak na prawdę te wydanie Pronitu niemal zamknie moją kolekcję wydawnictw Armii :) Mam już wszystkie płyty we wszystkich możliwych wydań :) (kasety płyty winyle... Legendę mam na 3 różnych cd i kilku kasetach :) - maniactwo totalne).

Nie wiem jakie są zapatrywania na nakład i sposób rozpowszechnienia nowych wydań winyli. Jeśli w miał by być niewielki nakład do 500 egz. typowo dla fanów to bez problemu mogę pomóc w wydaniu... wszystko zależy od zapatrywań najbardziej zainteresowanych osób :)

Jeśli chodzi o Legendę to teoretycznie jest możliwość na większą sprzedaż, gdyż na allegro vinyle z tą płytą cieszą się duzym powodzeniem... choć z drugiej strony osobiście jestem fanem limitowanych edycji :) albo np. wydać Legendę standardową i np. 200 czy 500 sztuk (w zależności od pełnego nakładu) z DODATKOWĄ np. wkładką rozszeżoną o zdjęcia itp. Dzięki temu fani Armii mają wyjątkową rzecz a "słuchacze" mają dobrą muzyke na dobrym nośniku :D

Nawiązując do nowych wydawnictw to przydała by się płyta DVD z zebranymi wszystkimi teledyskami w super jakości jakie Armia nakręciła do tej pory... kilka tych teledysków OFICJALNYCH było więc można by to zebrać i np. nagrać na 3 calowej płycie dvd i w jakimś ciekawym opakowaniu :) Pomysłów pełno byle by tylko materiały w dobrej jakości odnaleźć żeby było z czego tworzyć takie wydawnictwa :)

pozdrawiam
Piotras

ps. uważam też że bardzo słabo wygląda dotychczasowa promocja płyt Armii. Jak na razie single promujące były żadkością a przy Ultima Thule w ogóle nie było takiej płyty... a jest to kolejna ciekawostka i pozycja w płytotece Armii :)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 maja 2007 16:42:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
artykuł z GW ale dla tego tematu najważniejszy jest ostatni akapit

Cytat:
Powracający sentyment melomanów potrafi czasem zaskoczyć. Ostatnio i na świecie, i w Polsce daje się zauważyć renesans płyt winylowych. Służą już nie tylko didżejom do miksowania. - Ludzie chcą ich słuchać na gramofonach, uważają, że muzyka z czarnej płyty brzmi cieplej, ma swoją duszę. O winyle pyta tak wielu klientów, że postanowiliśmy wznowić ich wydawanie - mówi Mariusz Długokęcki z wytwórni W Moich Oczach. - Na pierwszy ogień pójdą reedycje archiwalnych nagrań polskiego punka i reggae, m.in. koncertu Siekiery w Jarocinie, Armii, Izraela. Wydamy je na winylach jesienią.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 listopada 2007 19:59:31 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Po ogromnym zakrzywieniu czasoprzestrzeni, w obliczu złożonych obietnic chciałbym potwierdzić niniejszym stan na dzień 02 listopada 2007:

Naprzeciwko mnie leży sobie test pressing - 1 kopia winyla zespołu ARMIA "Legenda". Druga taka kopia znajduje się w Poznaniu. Mam również już wydrukowane okładki i wkładki do płyty. Tłocznia obiecuje, że cały nakład płyt będzie gotowy na wtorek. Wszystko więc wskazuje na to, że w przyszły poniedziałek, czyli 12 listopada wszystko będzie poskładane do kupy i rozpocznie się sprzedaż płyty winylowej.

Płyta będzie można na stronie internetowej W Moich Oczach zamawiać od poniedziałku, 5 listopada. Jak tylko umieszczę płytę w sklepie to od razu podwieszę tutaj bezpośredniego linka.

Płyty będę ręcznie numerowane - od numer 001 do numeru 500. W sprzedaży znajdą się płyty od numeru 011. ALE płyta z numerem 001 i autografami wszystkich muzyków (składu nagrywającego płytę "Legenda") pojawi się na aukcji charytatywnej na Allegro, a cały zysk z tej aukcji zasili konto Wspólnoty Burego Misia (http://www.buremisie.org.pl/)
Zasady przyznawania kolejnych numerów płyt:
1. Wysyłka płyt będzie realizowana od dnia 12 listopada.
2. Zamówienia będą realizowane w następujący sposób: chronologicznie według kolejności zamówień ALE wśród zamówień złożonych na przestrzeni całego tygodnia (od poniedziałku 5 listopada do niedzieli 11 listopada) najpierw zrealizowane zostaną zamówienia opłacone (przelewem, e-przelewem lub kartą kredytową) a następnie zamówienia z opcji "wysyłka za pobraniem", przy czym potwierdzenie płatności w systemie Platnosci.pl ewentualnie pieniądze ze zwykłego przelewu powinny znaleźć się na koncie najpóźniej w poniedziałek o 12.30.
3. Po zrealizowaniu zamówień złożonych w dniach 5 listopada - 11 listopada zamówienia składane od dnia 12 listopada będą realizowane w kolejności chronologicznej, już bez względu na formę płatności.
4. W poniedziałek 12 listopada o godzinie 17.00 poinformuję ile zamówień zostało zrealizowanych tego dnia.

W sklepie W Moich Oczach płyty będą kosztowały 35 PLN. I to na razie tyle... Oczywiście przepraszam, że tyle to trwało.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 listopada 2007 20:03:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Yeah! Dzięki Sławek za dobre wieści :D

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 listopada 2007 20:31:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
O jak pięknie :D

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 listopada 2007 21:07:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
O super. Na szczęście jestem po pierwszym. :)


Ile za wysyłkę?

No i kiedy tytułowe Triodante?

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 listopada 2007 00:37:39 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
UWAGA!
W związku z tym, iż q51 poprosił z góry o egzemplarz o określonym numerze to chciałbym dodać, że oczywiście można zamawiać egzemplarze o określonym numerze. Jeśli jest on większy od aktualnie obowiązującego to nie ma problemu aby taki przyznać. Każde takie zamówienie będzie rozpatrywane indywidualnie!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 listopada 2007 15:10:42 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Bardzo cieszy zainteresowanie i ataki bezpośrednie przez GG i maila. W związku z tym wrzuciłem już dzisiaj.
http://www.wmoichoczach.com.pl/shop2/product_info.php?products_id=1046
Zapraszam serdecznie!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 listopada 2007 15:22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
już zamówione 3 sztuki :)

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 listopada 2007 15:53:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22882
poszło... i już dwóch fajnych numerów nie dostaniecie :twisted:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 listopada 2007 17:32:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
Mam pierwszwe wydanie "Legendy" na winylu,ale numerowany egzemplarz kusi.Cena też rozsądna.Więc chyba sobie kupię.Mam także podwójny egzemplarz pierwszej płyty winylowej.... No to pora zaopatrzyc sie w porządny gramofon.... Obiecana wszak była także Siekiera winylowa..

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 listopada 2007 18:01:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
zamówione :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 listopada 2007 20:48:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
poważnie rozważam zakup gramofonu,,, a później płyty,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 listopada 2007 21:13:41 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
51 i 52 :mrgreen:

kupujcie legende to wyjdzie triodante!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 437 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group