Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 13:00:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 marca 2006 00:19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
a, to widzisz, nie wiedziałem o tym wydaniu wcześniejszym, znałem tylko to z Fali. Ale o tyle miałem rację, zę to była kaseta, nie płyta :)

antiwitku, ja się trochę rozczarowałem tą składanką, w sumie przez nią mi się ta druga liga wymsknęła.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 marca 2006 16:01:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
co za wspaniały temat! :D

o Kolaborantach nie wiem akurat nic, a Radia Overground nie słyszałem ani razu (w tamtym czasie punkiem jeszcze gardziłem, a tam chyba nie puszczali Led Zeppelin i Floydów), natomiast legenda Overgroundu jest mi znana od bardzo dawna, historia opowiedziana przez Kacpra a propos zespołu DNA i tego typu rzeczy - ha, od kiedy ja o tym słyszę :-)

Armia, jeszcze przed czasami, kiedy ja jej zacząłem słuchać, kojarzyła mi się właśnie z Overgroundem! (zwłaszcza utwory Niezwyciężony i Przebłysk)
A kiedy ja zacząłem słuchać Armii, to Overground już znikł...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 marca 2006 16:50:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
Crazy pisze:
a tam chyba nie puszczali Led Zeppelin i Floydów),

nie wiem, czy puszczali, czy nie, ale np w Overgroundzie pierwszy raz usłyszałem piosenkę "Jak statki na niebie" De Mono. A Overground miał na mnie wtedy taki wpływ, ze nawet sobie potem kasetę "Stop" kupiłem :) Stare dzieje...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 marca 2006 20:52:32 
Overground - zamkneli i z powodu ciężkiego charakteru Ryłka chyba też. On szybko znika i jak mówię jego ostatnia audycja(Ryłkołak) to było dla mnie jak majaczenie Romana Kostrzewskiego w Kacie :) :)
Nigdy Overground nie pasował do Disco polowej Eski. Rozdźwięk między tą audycją a resztą ramówki był absurdalnie duży :) W kawałku dirty streets of 'London' Muniek odnotował obecność i znaczenie tej audycji dla Warszawy.
Co do Elektrycznych gitar, to jednak pierwszym hiciorem były długie włosy i słyszałem je nie tylko w Overgroundzie (zwłaszcza że na wakacjach byłem i niedosłyszałem nazwy kapeli na pytanie licznej ekipy - po zgłośnieniu muzy - jaka to kapela - 'Elektryczne buty' :lol: . Swoją drogą do dziś Elektryczne buty brzmią mi lepiej jako nazwa. Wręcz max punkowo :)
Co do Zchnu, czy to nie było tak, że oni od pewnego momentu nie puszczali tego kawałka, a na liście miał swoje miejsce? Czy coś se wymyśliłem?

Budyń pisze:
Czy Tobie się coś nie pojebało (np Kolaboranci z Farben Lehre) ?


Trafiony! :) Za oboma nie przepadam, Matura Farben, i może Farben jednak (choćby z tego powodu ;) nieco bardziej :)

A co do tych co się kłócą, a pamiętają hiciora z Overgroundu niejakiego de facto:
A co to jest w ogóle za maniera? :)
Brudne dzieci złej ulicy noszą kurtki poszarpane :)
/piękny., podforumowy off-top;) temat/


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 marca 2006 18:21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
K.T.W.S.G. pisze:
(Crazy! zagadka (banalna) ---> kto, wg. napisu na ścianie naszej szkoły był (jako ogół) odpowiedzialny za likwidację Radia Overground? ).

hehe
mieliśmy takiego kumpla, super gościu, tylko lubił prowokować i swojego czasu był młodocianym skrajnym lewicowcem (oprócz tego również piromaniakiem, abstynentem itp., ogólnie mieszanka wybuchowa ;-)). Myslę, że bardzo dobrze wpisywał się w taki silny trend na początku lat 90., pod hasłami że czerwoni zostali zastąpieni przez czarnych, i ogólnie takiego ostrego antyklerykalizmu. Piosenka "King" to dla mnie hymn tamtych czasów... też miałem taką fazę w życiu, więc rozumiem.

W każdym razie kolega ten wypisywał na murach szkoły różne hasła - np. "niech żyje 1 maj i wolna miłość" :shock: :D . Jednym z nich - o którym wspomniał Kacper- było: "Katolicy!!!! Oddajcie Radio Overground!"

Pod czym widniał dopisek: "czy naprawdę uważasz, że katolicy jako ogół sa odpowiedzialni za zlikwidowanie Radia Overground?' :lol: Kacper, popraw jeżeli coś przekręciłem. .... Było tam cos dalej dopisane jeszcze?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group