Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 08:20:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 marca 2006 20:08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
To i ja kupię, LP mógłbym sobie co najwyżej na ścianie powiesić, a na takie fanaberie mnie nie stać. A te rarytasiki chętnie, chętnie.. popytam też wśród znajomych, może się skuszą.

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 marca 2006 08:45:31 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Przepis na dzisiaj: odkręcić kran z zimną wodą, schylić się, umieścić głowę pod strumieniem bieżącej wody, odczekacz pięć minut. W razie potrzeby powtórzyć. :P

A na poważnie: Tomasz się zainteresował sprawą, Roberta pomysł również bardzo ucieszył. To najważniejsze. Teraz pozostaje kwestia dobrego przygotowania tego materiału, a to wymaga miesiąca lub kwartału.
Jest kilka Waszych pomysłów, do tego zespół zapewne dorzuci kilka własnych i okaże się, czy będziemy się mogli wszyscy cieszyć z jednej płyty, czy może krótkiej serii wydawnictw na cd czy dvd.

Pozwólcie myśleć i działać, przypominajcie ale nie poganiajcie :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 marca 2006 09:47:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Przydałby się jakiś księgowy do tego projektu i do winyli...

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 marca 2006 10:26:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
DJ Adam Makonnen pisze:
okaże się, czy będziemy się mogli wszyscy cieszyć z jednej płyty, czy może krótkiej serii wydawnictw na cd czy dvd.

DVD !!!
skoro są materiały video i można je obrobić i wydać to to jest najlepsza forma... materiały nie muszą być przecież takiej jakości jak koncert ze stodoły... widziałem wiele dvd z dodatkowymi materiałami kiepskiej jakości (ripowane z vhs-a) jako bonusami... taj jest na dvd new model army, a nawet U2 oraz kabaretu potem... poza tym na dvd można też wsadzić więcej materiału muzycznego (koncerty) w wersji cyfrowej - jakieś mp3, który każdy mógłby sobie wypalić na płytke audio...
a w ogóle to przyszło mi też do głowy, że moznaby się skontaktować z Owsiakowcami i spróbować jakieś materiały video dołączyć jako bonus do mającej się ukazać płyty dvd z Woodstocku... z tego co słyszałem na innych woodstockowych wydawnictwach jest sporo ciekawych dodatków...

ważne żeby coś się w ogóle urodziło...

Di Dżeju tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW: ja też bym sobie pewno winyla kupił, żeby mieć piękną, dużą okładkę chociażby...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 marca 2006 13:48:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
DJ Adam Makonnen pisze:
Przepis na dzisiaj: odkręcić kran z zimną wodą, schylić się, umieścić głowę pod strumieniem bieżącej wody, odczekacz pięć minut. W razie potrzeby powtórzyć.



Leb zimna woda splukany, szklanka chlodnej wody wypita, porcja lodow bambino zjedzona... poprosze jeszcze mojego kierownika, zeby spojrzal na mnie lodowato, tak jak to tylko on potrafi...

Ufffff... juz.

OK. Uspokojmy emocjonalnosc*... W takim razie poki co nie podnosimy rwetesu i czekamy na owoce tego fermentu, ktory zostal posiany. Mam nadzieje, ze Ty szanowny DJ Adamie Makonnenie, jako tzw. "trzymjacy reke na pulsie", bedziesz nas na bierzaco informowal o postepach prac i w gdy nadejdzie godzina 0 rzucisz haslo do ogolnoforumowej zrzuty... chyba ze wyklul sie jakis inny pomysl na wydanei tej plyty... to wtedy czekamy tylko na informacje :).

Jesli zas wokol pomyslu zapadnie zbyt dluga cisza to bedziemy przypominac... ale bron Boze nie poganiac ;)

Zdrowka zycze

*) by Mumio

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 marca 2006 19:35:29 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:16:30
Posty: 1280
Ja również się dołączam.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 marca 2006 19:41:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7696
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Jak coś wyjdzie, to też pewnie kupię :-)

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 marca 2006 19:51:06 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Kolego o ksywie Pet (bo do mnie adresowałeś wypowiedź) i inni:

Nie trzymam ręki na pulsie. Mam jedynie pieczę nad archiwum Roberta Brylewskiego. Tak się składa, że częścią tego archiwum są zbiory utworów ARMII, które jeśli jest taka potrzeba i chęć mogą (powinny?) zostać udostępnione. Jak na razie przekazałem winylową wersję Legendy i piosenkę "Okna".
A ARMIA jest w tej chwili kierowana przez Tomka Budzyńskiego. To on podejmuje decyzje o tym co i jak chce z zespołem zrobić - co, gdzie i kiedy wydać. Więc to on, po porozumieniu się z innymi autorami i wykonawcami tych nagrań, decyduje co i jak upublicznia.
Mi się pomysł bardzo podoba, kibicowałem mu i czekałem na reakcję ze strony Tomka, zdałem relacje Robertowi, mam swoje skromne pomysły i podpowiedzi, które przekazałem Tomkowi, ale tak naprawdę to jestem tylko zwykłym cieciem.

:wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 14 marca 2006 08:23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 stycznia 2005 22:36:13
Posty: 1149
Skąd: tylko stąd
Może OBUH by to wydał? Ma Wojcek doświadczenie w kolekcjonerskich płytach na subskrybcję.

_________________
Andres Pedro Cristobal de Corteza


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 marca 2006 15:34:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
fajnie by było - gdyby zostało to wydane

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 marca 2006 19:41:02 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Wpadłem na trop pierwszego publicznego występu zespołu ARMIA, z Jarocina 1985. Trop wyraźny, ślady głeboko wyryte, zapach intensywny. I podobno sam zapis super.

W Fotoforum napisałem, że w razie czego jest koncert nr 2, z Famy, z którym wiąże się anegdota: ARMIA miała zacząć grać tuż po ostatnich słowach jakiegoś wiersza. Wszyscy o tym wiedzieli i koledzy zza kulis próbowali zmylić Janka co chwila wykrzykując ten oczekiwany wers. Rołt twardo wyczekał, ale cóż z tego. Równocześnie z pierwszymi dźwiękami Armii wystrzeliły w niebo sztuczne ognie i Jankowi z wrażenia wypadły pałeczki z ręki ....
To jest na taśmie DAT zgranej z radiówki wyniesionej z Radia PoMoże...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 marca 2006 20:49:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Kurcze - świetnie!
Bardzo fajnie, że takie rzeczy się odnajdują - pierwszy koncert Izraela, pierwszy koncert Armii - gitesik!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 marca 2006 21:47:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
DJ Adam Makonnen pisze:
napisałem, że w razie czego jest koncert nr 2, z Famy



Fama! Fama!! Fama Fama Fama!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:peace:

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 marca 2006 12:54:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
może ktoś umieści choć fragment?

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 marca 2006 00:16:32 
DJ Adam Makonnen pisze:
pierwszego publicznego występu zespołu ARMIA, z Jarocina 1985


Hmmm...
:czytaj: http://www.armia.kdm.pl/koncerty/kalendarium.htm#1985
Pierwszy koncert był w Warszawie w Hybrydach. Informacja z pierwszych rąk - Toma oraz ówczesnego prezesa (?) klubu. Apel do wszystkich: czytajcie stronę Armii! ;)


Świetnie, że takie rzeczy się znajdują. Ja kiedyś coś szukałem w sprawie nagrań z Jarocinów, ale widać nie wiem - mniejsze kontakty czy co... może metoda zła... Bądź co bądź odbijałem się o "nie wiemy", "nie pamiętamy", "Chełstowski nigdy nie pozwoli" itp. :|


Świetnie też, że wychodzą różne koncertowe śmiesznostki (dzięki za tę DJu - zaraz na stronie wyląduje). Publikujcie Wy, którzy pamiętacie, póki pamięć nie zawodzi. :) A jeśli już jesteśmy w tym temacie, to od kilku lat interesuje mnie, czym jest "słynny lot Bombadila", o którym na stronie Armii jest napisane, że Tom go wykonał w czasie koncertu na Róbrege w '88. (Informacja ta była na stornie jeszcze zanim zacząłem się nią 'zajmować'.)


O zapis koncertu z FAMY też się pytałem... Z gorszym nawet efektem niż Jarocin... :P


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group