Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 04 maja 2024 15:37:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 marca 2006 19:58:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 29 grudnia 2005 11:33:16
Posty: 594
Skąd: i dokąd, kiedy i gdzie, z kim, przeciw komu i w którą stronę?
Bogus pisze:
Pewnie ktoś, kto nie dostał.



...niee...jakiś krytyk przemądrzały...

_________________
俳句
_________________

<PRZERWA>


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 marca 2006 20:44:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25398
na jedno wychodzi... krytyk też nie dostał (a pewnie by chciał i dlatego tak napisał? ;-))

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 11:34:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
J.T.Fly pisze:
Nie było chętnego ani żeby to pokazać na żywo, ani żeby chociaż bankiet zasponsorować

W takich okolicznościach podziwiam ludzi, którym chce się jeszcze wręczać te nagrody :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 15:33:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
swoją drogą to naprawdę niesamowite cioty jak nie znaleźli sponsora. kompromitacja zupełna.

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 16:17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 stycznia 2005 22:36:13
Posty: 1149
Skąd: tylko stąd
Tfu... Mam nadzieję, że Armia jednak tego nie dostanie.

_________________
Andres Pedro Cristobal de Corteza


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 16:19:25 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
dokladnie. w sumie dostac takiego fryderyka dyshonorem nie bedzie, jednak honorem rowniez nie, a kwestia odebrac czy nie... :roll:
ja bym sie nie pofatygowal.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 18:35:47 
Nagroda od wytwórni dla wykonawców (+wytwórni) :lol:
A dlaczego Fryderki stoją tak marnie?
Odpowiedź znalazłem w MTV. Otóz tam przy każdej gali sławy wszelkiej maści dostają upominki za kilka tyśków dolarów. Warto się pojawić i parę godzin posiedzieć w ładnym wdzianku żeby zdobyć te luksusowe gadżety. Każda Celebrity to dostaje. Jak się jest nominowanym do Oskara to się dostaje prezenty za 30 tysi, a jak się wygra za 150.
Muszę zostać sławny w USA ;)
Swoją drogą oglądanie MTV również kształci.

Ehh, napisałbym prackę model socjalizacyjny promowany przez MTV, ale rozbieżność mocna. Jeszcze kurwa pójdę na kulturoznastwo i będę podwójnym doktorem ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 19:03:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28018
3bajki pisze:
model socjalizacyjny promowany przez MTV
- ciekawe, mógłbyś rozwinąć jakoś?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 21:35:43 
Liberalizm obyczajowy, podkreślenie wartości pieniadza i urody (ale przy pokazaniu - w stopniu mniejszym - jej aspektów negatywnych), zrównanie homoseksualizmu z heteroseksualizmem.
Tak bym ujął tezy.
Dlaczego: młodzieżowy target, ale i faktyczna grupa odbiorców. Nauka lekka, nie kojarząca się z nauką, a ze sposobem spędzania czasu wolnego. Obok teledysków (też specyficzny wybór), programy paradokumantalne - życie sław jako punkt odniesienia i wartość dla młodzieży.
Badanie jakościowe - analiza 'tekstu' - metoda.
Wiem że chaotycznie, ale cóż.
W ogóle analiza modeli socjalizacyjnych to zaczyna być mój niezły siup, którego nie mogę zrealizować (nie po drodze naukowej, brak czasu).


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 22:10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28018
Dziękuję. :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 28 marca 2006 11:16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
a jaka strona pisze o wynikach - kto kiedy i za co dostał (dostanie) fryderyki?

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 28 marca 2006 14:33:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 18:02:10
Posty: 103
Skąd: nigdzie teraz teraz tutaj
Szopen słuchał siekiery a w fortepianie miał fuzza na dwóch lampach i 4 kondensatorach.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 30 marca 2006 13:56:47 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
and the winner :lol: is:
Cytat:
Zespół Hey, Lech Janerka oraz Rafał Blechacz znaleźli się pośród laureatów tegorocznej edycji nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyki 2005.

Po raz pierwszy w 12-letniej historii Fryderyków lista laureatów została opublikowana na specjalnej stronie internetowej, a nie - jak dotąd - podczas uroczystej gali. Statuetki zostaną wręczone laureatom podczas koncertów lub przy okazji innych wydarzeń medialnych z ich udziałem.

Najwięcej, bo aż pięć Fryderyków, otrzymał w tym roku zespół Hey. Grupę wyróżniono w kategoriach zespół roku, album rock/metal - za płytę "Echosystem" - oraz za najlepszą oprawę graficzną tej płyty, a liderkę zespołu, Kasię Nosowską, uznano za autora roku i wokalistkę roku.

Tegoroczna edycja Fryderyków to również tryumf Lecha Janerki, uznanego za kompozytora roku. Do muzyka powędrowały w sumie cztery statuetki, w tym także za wideoklip roku i album roku/muzyka alternatywna.

W kategorii piosenka roku utwór Janerki "Rower" zwyciężył ex aequo z piosenką "Prócz ciebie nic" Krzysztofa Kiljańskiego. Ten ostatni tryumfował natomiast w kategorii wokalista roku.

Za największych przegranych można uznać w tym roku zespół Sistars, który mimo największej liczby nominacji (10) zwyciężył tylko w jednej - grupę doceniono w kategorii album roku/hip-hop (nagrodzeni za krążek "A.E.I.O.U").

Wśród tegorocznych nagrodzonych w kategorii muzyka rozrywkowa znaleźli się też m.in. zespół Goya z płytą "Smak słów" (Fryderyk 2005 za album roku), Maria Peszek, uznana za najlepszą nową twarz fonografii, a także brytyjski zespół Coldplay, nagrodzony w kategorii najlepszy album zagraniczny (za krążek "X&Y").

W kategorii jazz tryumfował w tym roku Marcin Wasilewski, uznany muzykiem roku. Został on także nagrodzony Fryderykiem za album roku - w kategorii tej doceniono jego płytę "Trio" nagraną ze Sławomirem Kurkiewiczem i Michałem Miśkiewiczem.

Wśród twórców muzyki poważnej zatryumfował m.in. zwycięzca XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Rafał Blechacz, wyróżniony w kategoriach album roku muzyka solowa oraz album roku/muzyka orkiestrowa (nagrodzony wspólnie z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Narodowej pod dyrekcją Antoniego Wita).

Za album roku/muzyka dawna nagrodzono zespół barokowy Il Tempo pod kierownictwem Agaty Sapiechy (za płytę "Muzyka Zamku Warszawskiego"). W kategorii album roku/muzyka kameralna tryumfowali Grażyna Bacewicz, Bartłomiej Nizioł i Paweł Mazurkiewicz docenieni za płytę "Bacewicz: utwory na skrzypce i fortepian".

Za najwybitniejsze nagranie muzyki polskiej uznano w tym roku krążek "Lutosławski: Koncert na Orkiestrę; Koncert na wiolonczelę i orkiestrę" nagrany przez Rafała Kwiatkowskiego wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Narodowej w Warszawie pod dyrekcją Antoniego Wita.

Specjalne, złote Fryderyki 2005, przyznawane za całokształt twórczości, otrzymali kompozytor i pianista Andrzej Kurylewicz oraz dyrygent Antoni Wit.

Fryderyki wręczane są od 1995 roku przez Akademię Fonograficzną. W przyznającym je 810-osobowym jury zasiadają m.in. artyści i dziennikarze muzyczni.

(PAP)


http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=204440

swoja droga niezle rozwiazali problem sytuacji, gdy ktos sie nie pofatyguje po nagrode - po prostu wwala mu sie na koncert. :hahaha:

i jeszcze link do strony "ekskluzywnego" serisu z interesujaca nas kategoria: http://muzyka.onet.pl/fryderyki/3010,nagrody.html


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 30 marca 2006 14:56:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
Aga pisze:
Wiecie ze mój chłopak zaprosił mnie na tę galę???

Kocham go z całego serca. Ja jestem bardzo piękna, a on ma mnóstwo kasy- i niech mi nikt nie mówi ze pieniądze nie dają szczeńscia. Do końca zycia będę obracać się w doborowym towarzystwie i konwersować z gwiazdami szow-biznesu. Nie to zebym potempiała ubogich a co gorsza się z nich nasmiewała. Intryguje (wkurza) mnie tylko takie standardowe podejscie ludzi i strach przyznania ze kasa to bardzo wiele. Pozdrawiam



~aga, 30.03.2006 11:43

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 30 marca 2006 15:24:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 stycznia 2005 22:36:13
Posty: 1149
Skąd: tylko stąd
I na tym proponuję temat zakończyć. Dobranoc Państwu.

_________________
Andres Pedro Cristobal de Corteza


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group