Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 12:22:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 marca 2007 08:08:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
BartZ pisze:
A w ogóle to trzeba zrobić kiedyś jakieś manewry, jak dawniej tj. z gitarą, żarciem, śpiewami, rozmowami...

Kiedy zapraszasz? :faja:
A w ogóle to jeden apel:
PROSZĘ NIE ORGANIZOWAĆ PODOBNYCH IMPREZ W CZASIE GDY DWA HOBBITY W POCIE CZOŁA I OGÓLNYM WYCIEŃCZENIU ORGANIZMU MAJĄ PYRKON!!! :evil:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 marca 2007 22:27:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Peregrin Took pisze:
Kiedy zapraszasz?

Zapraszam wszystkich do Pippina. Kiedy w końcu zrobisz parapetówę forumową, he?

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 marca 2007 23:06:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 17:54:34
Posty: 435
Skąd: Poznań
A czy miał ktoś tam ze sobą aparat?
Zlitujcie się nad tymi co nie byli :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 marca 2007 06:00:36 
Analizując wątek BartaZ chciałbym dodać że Poznań to w ogóle ma specyficzną formę gościnności. Specyficzne miasto.

A jak wygląda Budzy po Karmelkach? ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 marca 2007 07:28:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 26 stycznia 2006 23:11:36
Posty: 366
Skąd: ...
aim one pisze:
A czy miał ktoś tam ze sobą aparat?

Weronia miała, ale z tego co wiem na razie nie miała dłuższej wolnej chwili, żeby zdjęcia wrzucić :roll:

_________________
"...zostań tu
serce znów zabije
uwolnij mnie
wyciągnij rękę..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 marca 2007 09:09:02 

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 11:45:35
Posty: 430
Skąd: Gdynia
"Ach jooo..." (jak mówi moj ukochany bohater z dzieciństwa czyli Krtek)...zasadniczo staram się nie zazdrościć, ale tego koncertu to Wam zazdroszczę. Pozen fuksiarze;)))

_________________
"Nikt nie ma wiekszej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich" J 15,13


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 marca 2007 17:18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
a co o koncercie sądzą gwiazdy wieczoru? :mrgreen:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 marca 2007 19:56:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
MAQ pisze:
a co o koncercie sądzą gwiazdy wieczoru?
- może przed nimi ja jeszcze dorzucę swoje trzy grosze :D .


I mnie koncert w Karmelu bardzo się podobał. Nastrój rzeczywiście był ciekawy, ale najbardziej jak szliśmy z Morellą korytarzami i schodkami w półmroku, trasę wyznaczały palące się świeczuszki a skądś dobiegały dźwięki próby - od razu rozpoznawalny zespół Taniec Szkieletów.

Podobało mi się bardziej niż w Tarchominie - u karmelitów bardziej, moim zdaniem, słychać było, że to zespół gra, a może jeszcze ważniejsze jest to, że więcej było tego szczególnego klimatu z płyty - myślę, że to dzięki Beacie zwłaszcza. Nigdy nie widziałem takiego zestawu perkusyjnego i bardzo mi się podobało to co i jak (z wdziękiem!) było na nim grane. Bardzo dużo tego czegoś dawała też, jak już tu wspominano, gitara Pawła - jej saund i sławane efekty :wink: . Bardzo dobre. (Oprócz "Jesieni", eee... jakoś w ogóle nie zrozumiałem przekazu Aviatora tam, za to coś z utworu uleciało). A przy flojdowym fragmencie "Buraków...", chwilę szukałem kto gra partię drugiej gitary a okazało się, że obie grał Aviator!

Czysto instrumentalnie to najbardziej podobał mi się grany fragment "Echa" - tam gdzie kiedyś była tylko świetna kjurowa solówka Kmiety na basie teraz zrobił się bardzo fajny fragment żywego grania, gdzie swoje robi nie tylko bas, ale i pozostałe trzy gitary (Gero!), perkusja i pewnie też klawisze lub waltornia (nie pamiętam :oops: ). O, waltornia to jednak jest piękny instrument..!

Natomiast największe wrażenie zrobiło na mnie to co działo się od "Wyludniacza" (rzeczywiście obok "Lotnika" najmocniejszy chyba fragment koncertu) - ze szczególnym wyróżnieniem "Kazimierza" oraz "Snu nocy letniej"... I na tym koncercie bardzo mocno trafiła do mnie własnie ta druga, nieradosna strona medalu. Tak to zostało przez Tomka mocno zaśpiewane, albo ja to tak odebrałem. Dla mnie to cenna sprawa.

O, a jeszcze bisy (Pink Floyd) zaśpiewane przez Gera - bardzo fajnie :D . Szkoda, że wcześniej jego drugi wokal nie był zbyt mocno słyszalny, ale za to gitarę często i owszem. Coś mi się wydaje, że w tym zespole czy gitary to wcale nie za dużo!

Super. I całe 26 - 1 (szubrawcy od zmiany czasu) godzin w Poznaniu - ach :!:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 marca 2007 20:14:31 
antiwitek pisze:
26 - 1

:evil:


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group