Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:59:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 06 października 2007 20:38:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
I juz po koncercie. Super było! Początek jakoś dla mnie średnio wypadł. Nowe utwory jeszcze nieznane jeszcze nie tak oczekiwane jak niektóre inne. Ale potem już zajarzyło. Pięknie było. I nowe utwory w trakcie zabrzmiały juz dla mnie bardzo fajnie. Utwór Serce mi poczatkiem trochę Curami zaleciał. Ciekawe czy przy kolejnym przesłuchaniu się to powtórzy. I bas w środku któregoś nowego utworu bardzo fajny.

A teraz już czekamy na Mauey Uonce na resztę biesiadników ....

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 00:58:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22844
e, nowe właśnie git :mrgreen:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 04:47:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
uff, dojechałem do domu z hukiem (tłumik wydaje dźwięk jak rasowa rajdówka) ;) no i jakoś udało się przebić przez wszystkie mgły.

Obrazy: kilka nowych, mi najbardziej sie spodobał ten z niby to maszynką, niby latającym miastem do którego można się dostać po zwisających z niego drabinach.

Koncert fajny, nowe kawałki na pierwszy rzut ucha też. Po następnych rzutach będzie jeszcze lepiej.

Po koncercie na Uonce też bardzo OK.

No a teraz na chwilkę do łóżka, bo o 8 F1.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 09:19:25 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 11:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Cholera, cholera, cholera. Nie udało mi się dotrzeć na Małą Ł., chocia chęci i zamiar zaiste był. Zroszony Maximus 0,7 niemym świadkiem. Musiałem zająć się Zosią, tym bardziej że jednak w weekedny przejmuję od żony więcej obowiązków rodzinnych hehe. Co do nowych - mi się podobają! Ju Ef Oł świetne. Oni tam mają DZWONA! :lol: Fajny ten obraz z czarnym u-botem :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 10:19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Koncert bardzo fajny. Nowe utwory mi się podobały, choć szkoda, że Kuba siedział bezczynnie ;-) Beata rządzi! Taniec Szkieletów w wersji ska i another brick in the wall :brawa: Wystawa..... kolorowo.... nie znam się ;-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 10:20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 lutego 2007 00:35:15
Posty: 39
Dla mnie koncert rewelka. Największe wrażenie - perkusja. Takie koncerty na siedząco są dobre szczególnie dla ludzi o małej podzielności uwagi - nic nie odwraca uwagi od muzyki. Mi to pasuje, co nie znaczy, żebym miał zrezygnować z tych na stojąco :wink:
No i warto było obejrzeć obrazy na żywo!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 10:31:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Hmm, tak sobie czytam wpisy przedmówcy lub Antonia i zastanawiam się, czy wola poznania się z innymi użytkownikami znajduje swoje zaspokojenie jedynie na Forum :wink:
Co do koncertu, to nie zgadzam się z głoszonym przez niektórych poglądem, że pierwsze numery nie zażarły (tj. przedpremierowo wykonane "Halo! Halo!" i "Luna"). Najbardziej z nowych podobały mi się co prawda "UFO" i "Serce", ale wcześniej wymienione też niczego sobie. Czekam na płytę.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 11:05:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 lutego 2007 00:35:15
Posty: 39
Miki, gdybym wiedział że tam jesteś i który to Ty, to bym walił jak w dym, a tak... no się nie udało, ale to nie ostatni koncert.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 11:13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Miki miał na plecach napisane Miki 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 12:23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Miki pisze:
Hmm, tak sobie czytam wpisy przedmówcy lub Antonia i zastanawiam się, czy wola poznania się z innymi użytkownikami znajduje swoje zaspokojenie jedynie na Forum


Jak dla mnie wola poznania Was nie znajduje swojego zaspokojenia na Forum, tym bardziej, że widzę przy tego typu spotkaniach jak się serdecznie witacie, rozmawiacie itp. Forum UT jest dla mnie pewnego rodzaju fenomenem - nie spotkałem się wcześniej z czymś podobnym - to nie tylko miejsce, które gromadzi słuchaczy Armii, to coś więcej. Ponieważ sporo czytam na forum czuję, jakbym wielu z Was znał - przecież piszecie co robicie, czego słuchacie, jest dużo zdjęć, dużo wątków "poza muzycznych", gdzie jest sporo ciekawych opinii na różne tematy. Kameralny klimat wczorajszego koncertu na pewno był okazją do poznania, ale chyba nie jestem za bardzo "przebojowy" - taka moja natura. Ale na pewno będą następne okazje...
Żeby napisać też choć słówko na temat - koncert super, lubię tak spokojnie posiedzieć w fotelu i posłuchać dobrej muzyki na żywo. Nowa płyta bardzo obiecująca.
A tak na koniec - Miki - po koncercie myliśmy obok siebie ręce w łazience i szukaliśmy ręczniczków...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 12:24:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Miki pisze:
Co do koncertu, to nie zgadzam się z głoszonym przez niektórych poglądem, że pierwsze numery nie zażarły (tj. przedpremierowo wykonane "Halo! Halo!" i "Luna"). Najbardziej z nowych podobały mi się co prawda "UFO" i "Serce", ale wcześniej wymienione też niczego sobie.
ja tylko powtórzę, że pierwsze utwory mniej mnie chwyciły ale zakładam, ze jest to kwestia początku koncertu. Moim zdaniem bezpieczniej jest zacząć czymś znanym, wprowadzić się w koncert, zarówno zespół jak i publikę, a potem sukcesymnie serwować nowości. Ale to tylko moje zdanie 8)
A pod tym względem całkowitym odlotem był koncert sprzed roku w sposób, przynajmniej dla mnie, całkowicie zaskakujący rozpoczęty genialną wersją Wyludniacza! Tym razem zamykał całość.
Trzeba też podkreślić idealnie wpasowaną w klimat grę Beaty :brawa:
No i coraz więcej głosu Gera łącznie z solowym fragmentem :brawa:
W ogóle układ Aviator w zabawach na gitarze i Gero z drugim głosem jest dla mnie idealny. Pierwszy raz ich razem widziałem i słyszałem i już teraz nie mam dylematu, koncert z którym z nich brzmi najlepiej - muszą być obaj.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 12:27:15 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 11:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
marecki pisze:
Moim zdaniem bezpieczniej jest zacząć czymś znanym, wprowadzić się w koncert, zarówno zespół jak i publikę, a potem sukcesymnie serwować nowości. Ale to tylko moje zdanie

Zgadzam się!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 13:44:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Antonio, to teraz już wiem, kim jesteś, więc następnym razem - np. przy okazji akustycznego koncertu Armii - powinienem Ciebie rozpoznać :wink:
Nowe numery są naprawdę obiecujące i czekam na więcej tekstu w poszczególnych piosenkach (choć nie mam pewności, czy niektóre utwory nie pozostaną ubogie w słowa). Podzielam wrażenie niektórych widzów, że gitara Gera nie była słyszalna, ale głos coraz odważniej towarzyszący Budzemu :)
W każdym razie, koncert jawi mi się jako bardziej kolorowy niż ten sprzed roku. Tylko żałuję, że nie było "Working Class Hero".

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 14:38:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Dla mnie to był najlepszy koncert Budzy solo, na jakim byłem, oprócz pierwszego w Krakowie, ale tamten był bezkonkurencyjny (może dlatego, że pierwszy).

Po raz pierwszy spodobały mi się koncertowe Echo i Wyludniacz, Wyludniacz nawet bardzo!!

Najlepsza koncertowa wersja Buraków, jaką słyszałem.

Nowe utwory bardzo obiecujące.

Budzy w świetnej formie, lubię kiedy się rozgaduje :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 października 2007 20:39:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Crazy pisze:
Nowe utwory bardzo obiecujące.


ooo, ale niespodzianka! :)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group