Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 12:26:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 grudnia 2008 12:05:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 12:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
polake pisze:
Miałem nadzieję poznać Iverness przy okazji transportu, ale się nie udało.

a ja się za Tobą trochę rozglądałam, bo chciałam choć parę słów zamienić :wink: no i jacy my obcy? toż to niemal jak rodzina :)
fajnie, że wersja pablakowa też jest - do wyboru, do koloru :) dzięki

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 grudnia 2008 12:41:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11807
wersja Pablaka nie jest radiową - i zawiera utwory niepublikowane w antyradiu (jak się można było domyśleć - skoro to nie wersja radiowa ;) ) Polecam!

niestety przester na wokalu w pierwszych kawałkach słyszalny,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 grudnia 2008 12:51:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24297
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Hmmm... Czy skoro wersja Pablaka jest wersją antyAntyradiową - to znaczy że jest wersją radiową? :taaaaa:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 grudnia 2008 18:21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19419
Skąd: z prowincji
q51 pisze:
pablaku, czym roznia sie twoje wersje od siebie?

Miki pisze:
Prawdopodobnie wyeliminowaniem błędu, o którym wspominał Marecki.
zgadza się

"Cuda" zamieściłem osobno, dla tych, którzy ściągnęli zepsutą paczkę, żeby nie musieli ściagać ponownie całości.

Smok pisze:
niestety przester na wokalu w pierwszych kawałkach słyszalny,,,
w pierwszych kawałkach dzieją się cuda z dźwiękiem, w pewnym momencie wydaje mi się, że zgasły przody.
Czyja to zasługa wiadomo - w pełni zasłużył na p....cie.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 20 grudnia 2008 04:15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
Mógłbym teraz napisać to więcej, które chciałem, ale właśnie wszystko powiedziałem Gerowi ;-)

Pokrótce więc:
pierwszym moim wrażeniem (może nie na Dniu bez duchów, ale od Halo na pewno) było, że muzycy z Budzym na czele najchętniej by stamtąd czym prędzej uciekli; nie wiedziałem wtedy o scysjach, jakie miały miejsce, tylko jakoś tak - coś w powietrzu. Złe emocje i trochę też bez emocji.
Co mi się więc nie podobało: oprócz spraw związanych z klubem (miałem nadzieję, że uda się przemóc jego restauracyjny charakter, którego w ogóle nie odczuwałem na koncercie Armia akustycznie - niestety myliłem się), ale o tym szkoda już gadać - zupełnie nie podobał mi się efekt pogłosu na wokalu Toma, mi osobiście przeszkadzał w odbiorze, drażnił.
Druga rzecz, która mnie rozczarowała, to zagubienie fragmentów trąbki. Rozumiem, że instrumentu i muzyka do niej nie ma, ale pozostają melodie, których szkoda (końcówka Trenu!!) i puste przestrzenie (środek Halo), które niezapełnione nie mają racji bytu.
Co mi się podobało: druga połowa koncertu, gdzieś tak od Serca (które samo w sobie nie zabrzmiało mi zbyt dobrze, ale coś się wtedy rozruszalo), piosenki z Tańca szkieletów, które nawet jeżeli też nie były odegrane z entuzjazmem, to wielkie doświadczenie muzyków i ogranie materiału wystarczyły, zwłaszcza Tygrysy i Alojzy Mol super, co dalej - Gero na wokalu w kfinto, bardzo okej, solo gitarowe w koncówce Wiosny na wygnaniu bardzo ładne i dające muzyce przestrzeń i swobodę, której czasem brakowało, i przede wszystkim Umieraj - utwór niezmiennie "redbullowy". I oczywiście pogo na koniec - dzięki dla panka i kolegi Aule :D

Mimo jednak, że koncert nie do końca mnie usatysfakcjonował, cieszę się, że się odbył. Jego nieprzyjemność dla muzyków nie ulega wątpliwości, mi osobiście niewiele dał, ale jednak wiele osób Was usłyszało, niektórzy może po raz pierwszy - myślę, że warto było.

Tym wiele bardziej cieszę się z koncertu w Trójce! Słyszałem wcześniej o projekcie, ale nie spodziewałem się, że jest tak daleko w fazie realizacji. Świetna wiadomość. A tarchomin jakby był na deser, to ho ho :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 grudnia 2008 09:28:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19419
Skąd: z prowincji
Bootleg na chwilę obecną został pobrany 429 razy.
:shock:

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 grudnia 2008 10:42:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
i ja miałem w tym swój udział :)

dzięki pablak !!!

ależ pięknie brzmi głos Gera w tych piosenkach !

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 stycznia 2013 02:23:14 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 20:41:01
Posty: 919
Ma ktoś może jeszcze zapis tego koncertu? Sam go tu wrzucałem, ale musiał mi gdzieś wylecieć podczas przenosin na innego kompa...

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group