Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 10:59:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 13:21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Antonio pisze:
Luna na Tarchomin !!!

elrond pisze:
dlatego zapraszam 18 stycznia do trójki a na wiosnę na tarchomin ...mam nadzieję zrekompensować sobie i wam to z dużą nawiązką....

:brawa:
Bardzo się cieszę!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 13:26:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...spoko ! postaram sie aby nasze forum weszło bez problemów ...jako goście

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 14:15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 12:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Ja chyba jednak jestem zbyt bezkrytyczna względem Luny, bo muzycznie koncert bardzo mi się podobał. Nawet nagłośnienie, brak akcji świateł, wyświetlanych obrazów ( :( ) i tłum ludzi przy stolikach, którzy przyszli tam nie-wiadomo-po-co, ale napewno nie na koncert (:evil:) nie były w stanie zepsuć mi tego, czym Luna dla mnie jest. Rzeczywiście, zupełnego odlotu nie było, ale było sporo momentów jak ziemia pod stopami dziecka jak też tych w kolorze mięsa...
Aviator - aż miło było patrzeć (że o słuchaniu nie wspomnę :) ) co on z tą gitarą wyczyniał!
a Beata? - ona chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, jest poprostu niesamowita!
partie Gerowe bardzo fajnie, zaś momenty wspólnego śpiewu z Budzym super! bardzo podobała mi się pewna harmonia w tych momentach słyszalna. A, i umie- raaaj! - no, nie mogłam się tego wyciągania dosłyszeć na płycie, a koncertowo jawi się bardzo dobrze, i wspaniale podkreśla całość tekstu!
Budzy - baki! :) zważywszy na tak nieprzyjemne okoliczności okołokoncertowe, podziwiam nie rzucenie wszystkiego w cholerę. Wykrzyczane partie bardzo na tak! Rzeczywiście bardzo brakowało opowieści, ale ten brak jednak ze względu na otoczenie wcale nie dziwi... Tylko dlaczego Budzy siedział obok, w cieniu? Efekt zapewne niezamierzony, ale nasunęła mi się myśl, że 'lider', jego osoba, schodzi w tym momencie na dalszy plan, po to, aby na pierwszy wysunęła się Muzyka i Słowa, tak osobiste, ale przy tym tak bardzo dotykające słuchacza...
No i szkoda, że nie było trąbki...
"Luna" jak zwykle porwała mnie w podróż, kazała zostawić wszystko, bo przecież to nic, to nic, to nic..., "Tren" znów sięgnął otchłani, przy "Wiośnie na wygnaniu" w pewnym momencie zaczęłam się bać o to, że tym razem słońce nie wzejdzie, ale po chwili wszedł głos Gera i można było odetchnąć z ulgą... i znów Aviator! :brawa: Przy "Dniu bez duchów" czułam, że to trochę taki właśnie dzień - podążając za kolumną ognia i słupem dymu dotarłam do tam i tu... i aj low ju, aj nidźjuuu! o! świetne! Z kolei "Dom" pozwolił poczuć ciepło światła domowej lampki i zapach ciasta...

Miło było Was tam zobaczyć, a przecież jak
Miki pisze:
a przecież jeszcze Wigilia

:D

oj chyba czuję silną potrzebę bycia tego 18 stycznia w jedynym właściwym tego dnia miejscu...

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 14:24:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 13:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
To ja sobie przestawiam już wyjazd na targi z niedzieli 18.1. na poniedziałek :)

marecki pisze:
ale koncerty w Trójce sa chyba standardowo w niedzielę lub w środku tygodnia więc termin niedzielny jest chyba lepszy?


o tyle lepszy, że przynajmniej się nie idzie prosto z pracy i nie pada na ryjek w połowie koncertu, jak np. ja wczoraj.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 14:58:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
nemesister pisze:
marecki napisał:
ale koncerty w Trójce sa chyba standardowo w niedzielę lub w środku tygodnia więc termin niedzielny jest chyba lepszy?


o tyle lepszy, że przynajmniej się nie idzie prosto z pracy i nie pada na ryjek w połowie koncertu, jak np. ja wczoraj.

dokładnie totoż miałem na myśli

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 15:32:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
elrond pisze:
zapraszam 18 stycznia do trójki


Ooo! Przyjeżdżam!!!! :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 15:36:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...można by trójkowy koncert zgrać z premierą księżycowego winyla

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 16:09:04 

Rejestracja:
pn, 22 stycznia 2007 16:38:55
Posty: 527
Doskonała wiadomość z tą Trójką. Może pójdzie za tym coś więcej, może zauważą nową płytę Armii...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 16:31:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Koncert bardzo mi się podobał, miejsce trochę mniej, choc osobiście - jako widz - nie miałem aż tak negatywnych odczuc i niewykluczone, że jeszcze do HRC zawitam. Stałem przed samą sceną, więc obecnośc "stolikowej" publiczności była mi obojętna, ich rozmów pomiędzy utworami też nie słyszałem :)

To nasz pierwszy koncert Budzego solo i mamy nadzieję, że nie ostatni. Zwłaszcza utwory z Tańca Szkieletów nabrały niezwykłej mocy. Co do Luny, to zwłaszcza "Umieraj" dało absolutnego czadu, ogólnie trochę tylko brakowało trąbki. Aviator - szacunek :)

Na koncert zabraliśmy znajomych, którzy mają raczej niewiele wspólnego z twórczością Armii czy Tomka solo. Odniosłem wrażenie, że całkiem całkiem im się podobało :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 18:37:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Nigdy nie byłem na Budzym solo, a z każdym pokoncertowym wątkiem mam coraz to większą ochotę. Pamiętam, że były planowane koncerty na Dolnym Śląsku, które zostały odwołane w związku z wizytą Elronda w szpitalu...

Tak się składa, że 18.01 jestem szczęśliwym feriowiczem, więc może w końcu się uda :).

Pet pisze:
Slavik z Migueli stwierdził, że chce ją porwać siłą do swojej nowej kapeli :lol:


O :D. Wiadomo coś więcej?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 18:53:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
elrond pisze:
zapraszam 18 stycznia do trójki

Jedziemłe!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 19:03:42 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3407
O cię choroba! To ja się tu ciekawej rzeczy dowiaduję. Slavik, mój wieloletni młodszy kolega z dzieciństwa i sąsiad z bloku wokalistą popularnego zespołu? Na Youtube widzę dużo filmików zespołu Miguel and the Living Dead... No proszę... Był na koncercie lunarnym, zamieniliśmy parę zdań... A tu nieoczekiwanie gwiazdor pełną gębą.
Szok.

A z Luną w Trójce to oczywiście cudowna wieść, którą dawno przeczuwałem.
Nareszcie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 19:25:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11807
Erkej pisze:
A z Luną w Trójce to oczywiście cudowna wieść, którą dawno przeczuwałem.

nic dodać - nic ująć,,, tak właśnie też myślę,,, 18 stycznia,,, niedziela,,, hmm,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 19:45:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4687
Hmm...co prawda tego dnia miałem iść na koncert Stranglersów, ale chyba zmienię plany - choć zapowiedź wiosennego koncertu na Tarchominie też brzmi ciekawie...

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 19:49:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19419
Skąd: z prowincji
elrond pisze:
nie dziwcie się ,że na początku nic nie było słychać...nasz akustyk pracował , natomiast koleś który miał nas nagłaśniać chodził i w czasie naszego wystepu coś włączał i wyłączał w sprzęcie
własnie posłuchałem sobie początku koncertu i słychać działalność tego kolesia :twisted:

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group