Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 07:49:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 19:53:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
pablak pisze:
własnie posłuchałem sobie początku koncertu i słychać działalność tego kolesia

Tak..., a gdy Gero śpiewał Working class hero, nagłośnienie jego mikrofonu pojawiło się wreszcie w ostatniej zwrotce... :?

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 20:02:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21317
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
[offtop mode=on]


Uldor pisze:
O Very Happy. Wiadomo coś więcej?


Wiadomo tylko tyle, że mu się okrutnie spodobała gra Rozencwajgowej :)


Cytat:
O cię choroba! To ja się tu ciekawej rzeczy dowiaduję. Slavik, mój wieloletni młodszy kolega z dzieciństwa i sąsiad z bloku wokalistą popularnego zespołu?



Okazuje się, ze Slavika zna każdy i to z najmniej oczekiwanych stron. Wcześniej okazało się, że Slavik i Sylwia mają mnóstwo wspólnych znajomych... ze studiów, bo się chłopakowi też studiowało archeologię. Teraz okazuje się, że i Tobie jest znany.

A co do jego gwiazdowania, to wypada zaznaczyć, że zanim dał się poznać światu jako wokalista Migueli (o których jest zresztą wątek gwiazdkowy na forum), to wcześniej zdobywał szlify sceniczne jako gitarzysta w zimnofalowej Evie, zaś po zawieszeniu przez Migusia działalności powrócił do tej bandy, tylko pod inną nazwą (Hatestory), wczoraj natomiast dowiedziałem się, ze rozkręcił jeszcze jeden zespół (tym razem stricte pankrokowy podobno) pod nazwą Radio T. Człek czynu scenicznego jednym słowem :)

[offtop mode=off]

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 20:27:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
[offtop mode=on]

Hatestory bardzo mi się podoba. W zasadzie, to (z racji tego, że jedyna płyta Migueli, w której posiadaniu jestem - Pocztówki - mi się odrobinę przejadła) na chwilę obecną chyba bardziej lubię od M&TLD.

Swoją drogą, może warto by było tę wymianę zdań przenieść do wątku Miguelowego?

[offtop mode=off]

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 20:46:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17983
....kiedyś Bydzy solo miał byc w Mysłowicach , ale plany spaliły na panewce z powodu choroby wokalisty....szkoda...moze kiedyś
"Luna " zaświeci dla hanysów! :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 20:53:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 grudnia 2008 20:02:30
Posty: 8
Skąd: Warszawa Bielany
Cześć,
Dzięki za wczorajszy koncert, nie wiem komu bardziej. Nie wiedziałem czy pasuje skakać .. i dobrze ze nie wiedziałem.
Koncert był czarodziejski, wcześniej wydawało mi się że nie lubię Luny, ale wczoraj miałem doła właściwego do konsumpcji tych kompozycji :P:P:P.
No i rozwał! Muzyka pełna życia, pełna emocji, czadu, chociaż teksty jakieś zdołowane zawiedzione, ale też z mocą.
Jestem zbudowany. I że było mi dane poznać forumowiczów, to do zacnego towarzystwa się wpraszam.

A poza tym, kurde, zobaczcie, koncert Toma z zespołem w Złotych Tarasach, knajpa była też żałosna (ale obsługa serdeczna), chociażby ta budowla miała kiedyś runąć, to jednak nie wszystko będzie w niej marnością, bo oto pieśni które wieki temu śpiewali elfowie wsiąkła w jej ściany :PP

_________________
"The question is- what is Manamana"

"The question is- who cares?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 21:13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
tak właśnie, jak to czytam i jednocześnie słucham co opowiada elrond, to wybitnie widzę , jak to sztuka jest ponad żałością tego świata. i to jest dobra nowina :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 21:28:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9931
Będę mało oryginalna i też się przyłączę do głosów, że HRC to nie miejsce dla Luny! A myślałam, że otoczenie nie będzie miało dla mnie znaczenia. Że się skupię na muzyce i nie będę zwracać uwagi na inne rzeczy. Ale nie dało się... długo nie mogłam się wczuć w lunowo-tańcowy klimat. Dużo lepszy odbiór miałam na lutowym koncercie na Bródnie, pomimo krzesełek i przypadkowej publiczności.
Jednak dla samego zespołu -wielkie brawa! Nie dostrzegłam napięcia muzyków, wzięłam je raczej za włożenie całego serca w grę (i wciąż jestem przekonana, że je naprawdę wkładali! :D )
Miłą niespodzianką był Working Class Hero - mam pewien sentyment do tego kawałka. No i wokal Gera - :brawa:
Miło było też poznać paru z Was! :) Żałuję, że się nie zdobyłam na to przed koncertem, miałabym eekhm.. :oops: jeden powód do wstydu za siebie mniej... no ale przyznam, że dopiero bisy podziałały na mnie jakoś tak... dodając odwagi. ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 22:01:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
elrond pisze:
...można by trójkowy koncert zgrać z premierą księżycowego winyla


No, to mielibyśmy już megawydarzenie!!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 22:14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 08 lutego 2005 12:34:20
Posty: 803
Niestety nie dane mi było uczestniczyć w koncercie, więc obowiązkowo musiałam przynajmniej wysłuchać radiowej transmisji i choć trochę wczuć się w lunarny klimat, jedyne co w tym jednak przeszkadzało to
pablak pisze:
W Antyradiu pomiędzy kawałkami dżingle i Makak psują przyjemność słuchania.
no właśnie, ale i tak koncert super! Luna obroni się wszędzie, nawet w HRC :) szczególnie wychwyciłam świetne smaczki perkusyjne Beaty, Gero -chórki! :) no i hippie song na bisy :) ech.. może jeszcze uda się usłyszeć na żywo.. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 22:15:59 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:23:30
Posty: 99
Skąd: Lodz/W-wa
dla mnie koncert był bardzo dobry!! całkiem nieźle było słychać.. w porównaniu do łódzkiego koncertu o niebo lepiej, zwłaszcza utwory na bisy brzmiały znakomicie. Klimat w samym klubie faktycznie nie za fajny :(. (że nie wspomnę już o szklance koli za 10 zł :shock: )

Co prawda po akustycznej Armii w tamtym miejscu miałem zupełnie inne odczucia co do HRC to nie ma co narzekać; miło było posłuchać, kilka słów z Wami zamienić.
I w ogóle sama wyprawa na koncert była -jak zawsze - już czymś niezwykłym.. jak za czasów licealnych: trzeba się urwać z zajęć, kanapki, termos i w drogę:))

JAkby więcej ludzi przyszło to też pewnie atmosfera była by zupełnie inna, a przynajmniej biegające kelnerki zginęłyby gdzieś w tłumie.


Wiadomość o koncertach, szczególnie tym w PR3 - to po prostu prezent od świętego Mikołaja!!! Jutro biorę urlop na ten dzień:) Wspaniała zima tego roku!!!!

dzięki! pozdrowienia dla wszystkich co byli i co nie byli

_________________
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny


Ostatnio zmieniony śr, 17 grudnia 2008 22:23:28 przez Ybodzio, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 22:22:12 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 20:41:01
Posty: 919
Jak obiecywałem:
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #01] Luna (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #02] Na niebie ciągły ruch (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #03] Kazimierz przez Nałęczów (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #04] Ufo (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #05] Serce (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #06] Umieraj (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #07] Radio Rviendell (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #08] Anielo, mój aniele (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #09] Cuda (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #10] Wiosna na wygnaniu (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #11] Dom (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #12] Taniec Szkieletów (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #13] Tygrysy śpią (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #14] Tren (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #15] Kfinto (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #16] bis
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #17] Working class hero (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #18] Umieraj (live)
Tomasz Budzyński - [16.12.2008 HRC #19] Dzień bez duchów (live)

Rozmiar: 117,48 MB
Bitrate: 192 kbps
http://www.sendspace.pl/file/wzAW1r6p/
Miłego słuchania!

Dla mnie słuchającego w radiu, koncert był świetny. Piosenki, które uwielbiam w wersji na żywo brzmią chyba jeszcze lepiej. Przynajmniej większość, bo chyba dzień bez duchów wolę jednak z płaty, aczkolwiek solówka niezła :faja: . Natomiast Umieraj brzmi moim zdaniem dużo agresywniej, tak jak to sobie wyobrażałem. Tak jak innym brakuje na pewno opowieści Tomka między utworami.
To, że atmosfera w HRC jest nieciekawa to chyba nie była żadna tajemnica. Kiedyś Lipali przerwało swój występ (też była transmiaj w radiu) bo ochrona "szalała". Poleciało kilka ciekawych, mało parlamentarnych sformułowań i tak jak elrond napisał, oni powiedzieli na głos "więcej nasza noga tu na pewno nie postanie".

Żałuję, że nie udało mi się tam być, ale transmisja w Antyradiu trochę to zrekompensowała.

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 22:54:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Sula pisze:
Kiedyś Lipali przerwało swój występ (też była transmiaj w radiu) bo ochrona "szalała". Poleciało kilka ciekawych, mało parlamentarnych sformułowań i tak jak elrond napisał, oni powiedzieli na głos "więcej nasza noga tu na pewno nie postanie".


Taki jest Lipa ;).

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 23:22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
chciałem napisać coś na szybko, ale okazało się, że nie umiem.. wyszedł belkot
proszę to lepiej skasować :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 grudnia 2008 23:35:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11807
Crazy pisze:
wyszedł belkot

nie było tak źle,,, mi się podobało,,, żal - że nie zrobiłem print screen'a ;)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 grudnia 2008 00:15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
słuchając właśnie wczorajszego koncertu żałuję tylko, że Echo się nie załapało - kosmiczna muzyka, która pięknie ewoluuje w ostatnich latach
może w sobotniej retransmisji się załapie :?:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group