Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 25 kwietnia 2024 01:27:10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 01:53:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 19 stycznia 2009 20:54:36
Posty: 198
Skąd: 49° 37' 28 '' N 20° 56' 54 '' E
podzielilem caly koncert
wysylam na sendspace ich uploaderem (tym razem moze sie wysle poprawnie :) )
jak bede mial linki to przesle na forum

pozdrawiam i mielej nocy!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 04:36:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19449
Skąd: z prowincji
Morella pisze:
zawsze mnie to zastanawia: że tak wszyscy wesoło reagują na 'umieraj'
raczej ŻYWO reagują
mnie ten utwór, szczególnie w wersji koncertowej, zachęca do życia a nie do umierania,

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Ostatnio zmieniony wt, 20 stycznia 2009 08:37:43 przez pablak, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 08:30:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 19 stycznia 2009 20:54:36
Posty: 198
Skąd: 49° 37' 28 '' N 20° 56' 54 '' E
Wszystkie pliki z koncertu emitowanego w PR III

1. Intro radiowca PR III http://www.sendspace.pl/file/LPgQ743c/
2. Halo, Halo http://www.sendspace.pl/file/0qwGkEB9/
3. Echo http://www.sendspace.pl/file/L8I5eXx0/
4. Luna http://www.sendspace.pl/file/OPpdSZ42/
5. Dzien bez duchow http://www.sendspace.pl/file/WqnEXm0r/
6. Na niebie ciagly ruch http://www.sendspace.pl/file/ErPsl9P5/
7. Kazimierz przez Naleczow http://www.sendspace.pl/file/ZhTDaALI/
8. Serce http://www.sendspace.pl/file/cjyvphy9/
9. Umieraj http://www.sendspace.pl/file/9ZXRATHm/
10. Ufo http://www.sendspace.pl/file/1s4gIVw9/
11. Radio Rivendell http://www.sendspace.pl/file/KJM74Jow/


Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony wt, 20 stycznia 2009 16:21:34 przez byczy, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 08:40:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19449
Skąd: z prowincji
byczy pisze:
Zarejstrowalem koncert w nastepujacych parametrach:

Format : Wave
File size : 1.19 GiB
PlayTime : 55mn 22s
Channel(s) : 2 channels
Bit rate : 3072 Kbps
Sampling rate : 96 KHz
Resolution : 16 bits
:shock:
w jaki sposób rejestrowałeś?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 08:56:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 19 stycznia 2009 20:54:36
Posty: 198
Skąd: 49° 37' 28 '' N 20° 56' 54 '' E
myslalem, ze uda mi sie zarejestrowac bez konwersji analogowo/cyfrowej z sygnalu nadawanego z satelity jednak na N'ce niema PR III :(
wiec podlaczylem moj amplituner do kompa przez kabelek stero i nagralem w Nero WaveEditor z takimi parametrami (balem sie nagrywac z probkowaniem 24bit bo mam jakis problem z odtwarzaniem takiego materialu i nie wiem czy to jest wina karty w PC czy kodekow audio - jeszcze tego nie sprawdzilem)
na moje ucho jakosc sygnalu jaki odbieram analogowo z anteny dachowej nie wiele ustepuje jakosci nadawanej cyfrowo z satelity jednak zawsze na konwersji A/C cos sie traci

pliki sa bez kompresji wiec kazdy bedzie mogl zrobic sobie jaka chce mp3 lub flac albo aac itp itd


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 09:04:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Dźwięk jest bardzo dobry, chociaż na wysokich częstotliwościach (np. talerze) delikatnie "skrzypi" (pewnie efekt konwersji).

Dzięki bardzo za udostępnienie!


Ja sobie to nagrałem na kasecie, ale kasety nie puszczę sobie w samochodzie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 09:23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 19 stycznia 2009 20:54:36
Posty: 198
Skąd: 49° 37' 28 '' N 20° 56' 54 '' E
mozna te pliczki wypalic na DVD tylko ze nie wszyscy maja radia w samochodach co odczytaja plytke DVD ale nie wiem czasem czy Nero by tego nie upchalo na CD (po zmniejszeniu prubkowania do standardu CD 16bit/44,1KHz)

napewno da zrobic sie DVD Audio bez jakiej kolwiek konwersji dzwieku
(zrobilem sobie taka plytke programikiem Audio DVD Creator - wersja trial tylko 5 scierzek obrabia na plyte :( ) plytke odtworzy kazde DVD nie potrzeba wypasionego odtwarzacza, ktory potrafi obsluzyc format DVD-Audio


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 10:56:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 23:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Morella pisze:
zawsze mnie to zastanawia: że tak wszyscy wesoło reagują na 'umieraj'


Crazy pisze:
nie wiem czy wesoło... mi tylko strasznie zaczęło wtedy przeszkadzać krzesło


Mi też wydawało się wtedy, że krzesło jest zupełnie niepotrzebne :wink:
W ogóle wyczułem w naszym rzędzie duże poruszenie, a może to tylko ja się przesunąłem na skraj krzesła - wiem, że chyba wtedy do głowy przyszło mi pytanie - ile jest miejsca na środku między rzędami? :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 11:33:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Rozwijając moją wypowiedź świeżopokoncertową.... tak, żeby nikt nie czuł się urażony ;-)

Zawsze mówiłem, że nie jestem wielkim fanem Budzy Solo w wersjach płytowych. Nie słucham tych dwóch płyt na co dzień i zawsze twierdziłem, że na koncertach to jest 200% formy i treści, bo to jak dla mnie materiał stricte koncertowy. No i w Trójce się nie zawiodłem.
Bardzo dobre nagłośnienie, choć szkoda, że usiadłem na wprost prawego głośnika. Po środku sali było pewnie lepiej. Koncert świetnie zagrany i zaśpiewany! Pierwszy raz słyszałem grę Karola Nowackiego i mi się bardzo podobało. Widać było, że granie sprawia mu radość!
Jak zwykle z całego setu najbardziej podobało mi się Echo! Wolę koncertową wersję solową nad armijną. Trochę zmęczyły mnie międzyutworowe historyjki, ale to o garnku nawet fajne.

No i podtrzymuję to co napisałem o Embryo. I nie chodzi mi tu o to, że było bestmomentem koncertu dlatego, że jest lepsze od całej reszty koncertowego repertuaru, tylko o to, że było dla mnie całkowitym zaskoczeniem. Jak Budzy mówił o hipisowskiej piosence, to myslałem, że będzie znów Working Class Hero, a tu boom! Wykonanie jako całość rewelacja! Wokal, klawisze, perkusja, gitary na ***** Podobało mi się najbardziej.

Podsumowując, koncert bardzo dobry, choć porównywanie go do koncertu DCD w Sali Kongresowej to lekka przesada :wink: :twisted: Jak dla mnie nic nie dorówna Egzorcyzmowi w Pałacu ;-) 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 11:49:55 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 21:41:01
Posty: 919
Morella pisze:
ale nie podeszedłes i się nie przedstawiłes!! liczyam na to hihihi 9 w sensie że podeydziesz)

Jakbym wiedział do kogo podejść, to pewnie bym to zrobił :piwo:
Następna okazja na Armii w Progresji.. :)

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 11:57:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Jasiek pisze:
Jak dla mnie nic nie dorówna Egzorcyzmowi w Pałacu

a jak dla mnie to np Tren nawet przewyższa. bo oprócz formy (DCD to jednak tylko forma, bo słów nigdy nie tłumaczyłam może z wyjątkiem black sun :wink: ) w Trenie jest jeszcze treść i słowa, które mnie bardzo poruszają zawsze, a w niedzielę miałam naprawdę metafizyczną jazdę wysokich lotów w tym momencie.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 12:14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11818
Początkowo nie chciałem za dużo pisać, bo jednak będąc pod tak wielkim wrażeniem tego - co wydarzyło się w niedzielny wieczór – trudno było mi to wszystko ubrać w sensowne słowa,,,

Gdy po kilkugodzinnej podróży dojechaliśmy do Warszawy – udało nam się nawiązać kontakt telefoniczno-esemesowy z kilkoma forumowiczami, a z jednym nawet spotkać się w pobliskiej pierog arni „Zapiecek” (tak, to tam, gdzie światło samo się zapala – choć miało nie być nic,,, ;)
Gdy podjechaliśmy (już po godzinie 19) pod gmach trójki okazało się – że jest całkiem dużo formowych twarzy (a gdy już się przekroczyło pierwszą bramę – zobaczyłem was jeszcze więcej – od razu mi się zrobiło nieco lżej na duchu). Starałem się przywitać ze wszystkimi – których pamiętałem (jeśli kogoś pominąłem – to sorry – na pewno nie specjalnie).

W studiu im. Agnieszki Osieckiej byłem po raz pierwszy i wydało mi się jednak bardzo małe, jakoś zupełnie inaczej sobie je wyobrażałem. Klimat i akustyka miejsca są na wielkim poziomie i było to słychać podczas koncertu. Chciałbym jeszcze dodać, że na koncercie „Budzego solo” jeszcze nigdy nie byłem (tylko raz w 2000 roku, niedaleko miesiąca Grudnia – Tomasz Budzyński grał na auli KULu w Lublinie – niestety odpuściłem sobie ten koncert z jakiś przyczyn,,, nie pamiętam jakich).

Koncert zrobił na mnie wielkie wrażenie, zwłaszcza jeśli chodzi o dźwięki/brzmienie: instrumentów i głosu! Jak już wspomnieli koledzy we wcześniejszych postach – ciężko było się skupić na jednym instrumencie – gdyż każdy wnosił coś niesamowitego – co raz: a to klawisze, a to Paweł zagrał coś genialnego, a tu w głosie pojawia się żar, a Gero dodaje magiczne chórki,,, ale zaraz zaraz! Przecież cały czas gra Rozencwajgowa!! No i weź się skup na jakimś instrumencie,,, to był koncert niezwykle zgranego teamu, jednak poza niezwykłym kunsztem – podczas tego koncertu pojawiło się coś, co można porównać z jakimś stanem ponad naturalnej jazdy emocjonalnej, która miała swoje ekstremalne momenty,,,:
TREN,,, absolutny Best moment koncertu,,, jest to na płycie, ale TO, co było na koncercie nie do końca da się nazwać słowami,,, ten utwór stał się dla mnie absolutnym numer jeden, i to nie tylko za sprawą tekstu,,, wykonanie było dosłownie idealne, solo w końcowej części również porywające,,, to jest utwór, który aktualnie czuję najmocniej,,,
UMIERAJ,,, Kto się nie boi niech śpiewa nami! ,,,śpiewałem razem z wami!
NA NIEBIE CIĄGŁY RUCH! Ta piosenka podobnie jak i Tren – dotyka spraw, które ostatnio siedzą i są dla mnie ostatnio bardzo ważne,,,
W „Echo” brakuje mi jednak tego szeptu „Litzy”,,,

Cały koncert był na pewno najlepszym nie-czadowym koncertem na jakim dane mi było być, zdecydowanie najlepszym jeśli chodzi o brzmienie, wielkie dzięki dla Elronda za krótkie wprowadzenia do utworów, bardzo mi się to wszystko podobało,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 12:46:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19449
Skąd: z prowincji
natalia pisze:
dzisiaj budzy nagrywał dwie piosenki dla jakiegoś portalu. nagranie odbyło się w muzeum powstania warszawskiego, które było już zamknięte w tej sali, gdzie wisi bombowiec. to były warszawskie dzieci i umieraj.
czy będą te nagrania gdzieś dostępne?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 14:00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
tak, ale na razie nie pamiętam gdzie :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 14:04:41 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
Może nie do końca o samym koncercie, ale...
Z Tańcem miałem tak, że w pełni odkryłem tą płytę dopiero po koncercie. Miałem nadzieje że z Luną będzie podobnie i tak jest !!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group