Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 09:30:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 00:41:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 19 stycznia 2009 20:54:36
Posty: 198
Skąd: 49° 37' 28 '' N 20° 56' 54 '' E
dodam cos od siebie....

bylem na koncercie Armii akustycznie w HRC i powiem szczerze to miejsce nie nadaje sie na koncert......

co do koncertu w studiu A. Osieckiej....po tym co uslyszalem w radio dopiero przekonalem sie do Luny....

koncert dla mnie byl/jest rewelacyjny oby wiecej takich do tego slyszanych na zywo..... poniewaz bedac na ostatnim koncercie w muzeum powstania to naglosnienie bylo tragiczne...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 00:44:07 
Eutanazy pisze:
Kapitalny koncert


ale nie podeszedłes i się nie przedstawiłes!! liczyam na to hihihi 9 w sensie że podeydziesz)


jak słucham Luny na koncercie to jestem bakłażanem, tak powiedział Witek bo tak jest, inna rzeczywistość mi się w mózgu tworzy czy co, nie wiem.
bylam na dużo Tom solo koncertach i bylo wiele 'magicznych' i 'pierwszych', które są przez to niezapomniane. ten w Trójce był za to NAJLEPSZY od strony technicznej i siły przekazu. (oby nic już go nie pobiło, serio)
best moment: tren oczywiście.

troche oftop?
zawsze mnie to zastanawia: że tak wszyscy wesoło reagują na 'umieraj'. a przeciez to STRASZNA piosenka. w ogóle Luna jest STRASZNA.


a! embryo!! super! takie odetchnięcie i hipisowski pozytyw all is looove! uff. dobre na koniec! i wreszcie wybrzmiało do końca, a nie że gero zakończył przedwcześnie żeby pozostawić niedosyt jak to ma w paskudnym zwyczaju :twisted:


Ostatnio zmieniony wt, 20 stycznia 2009 00:46:41 przez Morella, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 00:45:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Cytat:
wesoło reagują na 'umieraj'. a przeciez to STRASZNA piosenka

Ty, na ABY ŻYĆ się kończy. Co w tym strasznego?

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 00:46:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
nie wiem czy wesoło... mi tylko strasznie zaczęło wtedy przeszkadzać krzesło ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 00:49:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Morella pisze:
że tak wszyscy wesoło reagują na 'umieraj'. a przeciez to STRASZNA piosenka. w ogóle Luna jest STRASZNA

dzisiaj budzy nagrywał dwie piosenki dla jakiegoś portalu. nagranie odbyło się w muzeum powstania warszawskiego, które było już zamknięte w tej sali, gdzie wisi bombowiec. to były warszawskie dzieci i umieraj. no więc wyobraźcie sobie, jak zabrzmiało "umieraj" w takich okolicznościach. patrzyłam na te wielkie fotografie dziewczyn i chłopaków i do tego ten tekst. CIARY!!!!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 00:49:37 
manool pisze:
Ty, na ABY ŻYĆ się kończy.


no dobra, ale nie masz tak czasem że ABY ŻYĆ wydaje się być takie... nieprzekonujące? w sensie ja tego nie rozumiem i się zatrzymuję na umieraj

(w piosence też dla mnie na koncu jest umieraj, pisaam już o tym, nie mogę się opędzić od tego że tak powinno się kończyć, no)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 00:51:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
ja też tak mam że UMIERAJ czuję a ABY ŻYĆ tylko wiem

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 00:52:13 
ja chyba nawet nie wiem...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 00:52:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
dla mnie to "aby żyć" jest bardzo istotne i najważniejsze jednak. ale to może dlatego, że wiem skąd to "aby żyć" wyszło :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 00:58:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
dla mnie najważniejsze w tej piosence nie jest ani "umieraj", ani "aby żyć", tylko "czy to nie jest piękne"... i dlatego może działa na mnie tak niesamowicie energetyzująco, bo czy to straszne, czy też pełne nadziei, to tak czy inaczej piękne i to do zatracenia.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 01:03:05 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Stało się to, co miało się stać. Nareszcie.
Piękno znalazło swój perfekcyjny wyraz, można z nim było wreszcie obcować na żywo. Cieszę się, że dane mi było tam być. Dla takich chwil warto żyć.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 01:06:01 
Crazy pisze:
dla mnie najważniejsze w tej piosence nie jest ani "umieraj", ani "aby żyć", tylko "czy to nie jest piękne"... i dlatego może działa na mnie tak niesamowicie energetyzująco, bo czy to straszne, czy też pełne nadziei, to tak czy inaczej piękne i to do zatracenia.


dobra. Ty możesz podrygiwać :D

slusznie- zapąniałam o czy to nie piękne w sumie.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 01:20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9993
Dla mnie 'Umieraj' to też jedna z najcięższych piosenek na 'Lunie', i zawsze taka była, mimo ogólnie nietypowo optymistycznego odbioru tej płyty, jaki miałam (i trochę nadal mam).
To 'aby żyć 'jest jakąś kosmiczną teorią, odległą, której nie jestem w stanie ogarnąć. Mam brak zgody na umieranie a to 'czy to nie jest piękne' jest mi ideą całkiem obcą...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 01:25:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 listopada 2008 00:41:31
Posty: 19
Skąd: Poznań
Smok pisze:
Fungi napisał:
Jakby ktoś był zainteresowany to mogę gdzieś (gdzie?) wrzucić...

www.sendspace.pl - byłoby miło jakbyś się podzielił! Smile


Oto i jest: http://www.sendspace.pl/file/guTwffax/

Wyszło jeno niecałe 51 MB w formacie MP3. Mam nadzieję, że da się słuchać. Dla mnie - nieaudiofila - wystarcza w zupełności.

Można by to obrobić - podzielić na utwory itp. ale ja czasu raczej na razie mieć nie będę :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 stycznia 2009 01:39:30 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:23:30
Posty: 99
Skąd: Lodz/W-wa
Erkej pisze:
Dla takich chwil warto żyć.


tak jest! Są takie chwile kiedy człowiek jest szczęśliwy i już. I tak było wczoraj. I właściwie to trwa bo ja myślami cały czas jeszcze jestem na tym koncercie... Dziękuję!

_________________
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group