Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 00:16:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 sierpnia 2009 22:31:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
lotan pisze:
nadal uważam, że to nie jest muza woodstockowa. Zero kameralności, siedzący, nieruchomy skład na tak wielkiej scenie, słońce... No nie pasowało mi to po prostu. Przyjęcie ciepłe, ale nie da się ukryc, że masa ludzi odpłynęła spod sceny po Dub FX, jakiś koleś w staniku zataczający się podczas Trenu...


ja zaś mam zupełnie inne zdanie
super że i taka muza się pojawia na festiwalach, to jest jak powiedział Karol : inna propozycja kulturalna i bardzo dobrze! - a że część ludzi pójdzie indziej to co? inni na przykład w tym czasie mają odlot

pod sceną było świetnie :D :D :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 sierpnia 2009 22:35:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
kulisy woodstocku: Wy tutaj sobie siedzieliście spokojnie przed kompami, a w tym czasie gitarzysta akustyczny Tomasza Budyńskiego zabił zajonca samochodycznie

(to pisałem ja, gero, chodź ja - antiwitek - też to widziałem)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 sierpnia 2009 22:38:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Gero pisze:
drugiego nie dostałem bo nie miałem karteczki


ale to i tak była karteczka Karola, którą zostawił na stole bo nie potrzebował a Bartek ją znalazł :wink:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 sierpnia 2009 22:41:15 
antiwitek pisze:
znalazł


tjaaa pewno zajumał a nie znalas


historia niczym zza komuny :shock:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 sierpnia 2009 23:07:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
Gero pisze:
wokalistka Guano Apes podpierdoliła mi szaszłyk

(bandytka!)
antiwitek pisze:
gitarzysta akustyczny Tomasza Budyńskiego zabił zajonca samochodycznie

antiwitek pisze:
to i tak była karteczka Karola, którą zostawił na stole bo nie potrzebował a Bartek ją znalaz

i ktoś śmie mówić że łutstok jest dobry jak tu widać że samo zło i zepsucie tam panuje..!!

:wink:

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 sierpnia 2009 00:22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
w wannie pozostało masę łódstokowego kurzu :D
przy siódmym ziś piwie piszę, że skład dziś był taki:
beata
córka beaty (którą zabraliśmy i w samochodzie dowiedizała się, że niech zaśpiewa chórki)
karol
gero
bartekzet (który dowiedział się o tym dwa dni temu)
dr kmieta
budzy


bardzo mi się występ podobał, choć też nie wyobrażałam sobie, że to w ogóle ma szansę wyjść w takich okolicznościach.

pierwszy raz byłam na woodstocku w ogóle i wygląda dokładnie tak, jak go pokazują. ale backstage najlepszy jaki widziałam na festiwalach w polsce. nawet białe ręczniki, żeby się wytrzeć po natrysku z ciepłą wodą.

wracając wstąpiliśmy na chwilę do wsi, w której stoi kościół templariuszy z XII wieku, zapachy łąk i pól, ciemność rozjaśniana błyskawicami nadchodzącej burzy.

jestem zadowolona. :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 sierpnia 2009 05:17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
czarnuch pisze:
to niech da linka
daje

paczka pierwsza + paczka druga
instrukcja obsługi: pobrać oba pliki i rozpakować - otrzymacie jeden

sorry za zwłokę
drzemłem się

niecierpliwych informuję, że koncert zaczyna się ok 7 minuty nagrania


enjoyta się :)

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 sierpnia 2009 06:58:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Dzięki. Enjoyę się... :)

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 sierpnia 2009 07:47:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Właśnie obejrzałem i prawdopodobnie będę do tego wracał.

Próbowałem wypatrzeć Witka, ale tylko jedna osoba mi się z nim skojarzyła (wyrzucająca w górę pięść w trakcie refrenu "Trenu", bo i koszulka drużyny Tańca Szkieletów mi wtedy mignęła), pewnie niesłusznie, bo wcale nie tak blisko sceny :wink:

W każdym razie, jestem pod wrażeniem i czekam na dłuższą relację Gera i Bartka :)

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 sierpnia 2009 07:48:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
dzięki Pablak! :piwo:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 sierpnia 2009 08:09:49 

Rejestracja:
ndz, 21 maja 2006 08:38:59
Posty: 68
A czy nagrał ktoś występ specjalny, w którym występował m.in. Lica ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 sierpnia 2009 08:51:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
Miki pisze:
W każdym razie, jestem pod wrażeniem i czekam na dłuższą relację Gera i Bartka


wyjazd o 9, wszyscy zbieramy się pod Lipami, uśmiechy, gitary, precjoza, rozdzielamy się na trzy samochody, Karol jedzie z nami, acz niechętnie bo pospałby u Waldemara, zabiera poduszeczkę, jedziemy, Karol peroruje (Umieraj, najlepszy numer, chociaż gram tam tylko trzy nuty, mam trzy strzały, dzisiaj zabiję gera, siebie i Kmietę [Witek: siebie na końcu musisz]) a ja łapię wielkiego stresa

w Kosztrzynie (best moment dnia) menadżerka wypada z jadącego jeszcze samochodu :shock: :shock: :shock:

woodstockowicz z koszulką znak zakazu dla krzyza, przebijamy się samochodami przez gejzery ludzi, w drugą stronę odjeżdżają zapiaszczone samochody, jakaś dziewczyna w welonie ślubnym, akredytacje, plakietki, trzipsy, Kaja mówi że będzie z nami śpiewać, idziemy uczyć się harmonii, choć Kmieta przestrzega Kaję przede mną, sprzęt się wnosi, idziemy na próbę

po drodze na próbę namawiam Budzego żebyśmy zagrali With a Little Help From My Friends (wcześniej na próbach graliśmy Roadhouse Blues, People Are Strange i Bike); uff, udaje mi się podłączyć Diesla Frantza (będziesz miał najlepszy wzmacniacz na całym woodstocku) i wszystkie kostki, gra pięknie, podłączenia, uśmiechy, Budzy idzie sprawdzić przed scenę jak brzmi a my gramy Dzień bez duchów i ja śpiewam, widzę Natalię i Stasia, ładnie brzmi wszystko, Bartek się uśmiecha, jak on to robi że ma taki luz?

potem jadą do Kościoła a my zostajemy z Witkiem i Bartkiem i Krzysiem Pielgrzymem i wychodzimy na pole woodstockowe, wcale nie śmierdzi i nikt nas nie zaczepia, ale słońce tak napieprza, że ja uciekam za scenę, stamtąd widzę jak Hare Kriszna przejeżdża na wielkim wozie na wielkich kołach przez całą przestrzeń woodstockową, przelatuje mnie chłodny dreszcz i idę coś zjeść

ćwiczymy harmonie z Kaja, rozmowa z Edytą, ćwiczymy harmonie z Kają, gramy Beatlesów z Kmietą, ćwiczymy harmonie z Kają, Kaja ma super głos i jest niezmordowana, ja już nie mogę, a ona powtórzmy, powtórzmy, dobrze że mam obsesję trójgłosową, dochodzi Budzy i ćwiczymy Kfinto w trójgłosie, słuchajcie, nie gramy Na niebie ciągły ruch, zagramy na początek Beatlesów

gramy po zespole który rozgrzał publiczność do białości, po raz pierwszy w życiu mam poczucie że to źle że jestem taki anachroniczny muzycznie, gramy na początek Beatlesów, nie słyszę Kaji i nie wiem czy śpiewamy na dwa czy na trzy głosy, Radio jakoś idzie i Dzień, chociaż dżwięk NIE JEST TAKI SAM JAK NA PRÓBIE (ale dlatrzego?), dobre świsty Karola, Cuda kompletnie żle z mojej strony, nie słyszę co gram i nie udają mi się oktawery, Aviator, Aviator, gdzie jesteś i Twoje gibkie palce? Kfinto na początku też źle, ale potem błysk i podmuch łaski, zaczynam się słyszeć i wszystko zaczyna płynąć, w części środkowej jaki czad!!!!! Bartek uśmiecha się od ucha do ucha, nareszcie, nareszcie dobrze

Taniec Szkieletów i wstrząsająco mocny riff wychodzi z czeluści pieca - błogosławiony Frantz!, Umieraj jak należy, widzę jak Karol mnie zabija, Ufo super, Budzy walczy ale daje radę, Serce dobrze i zaczynam melodyjkę z Trenu, ale Budzy mówi że nie stroję i muszę coś z tym zrobić, nie ma więc przelewającej się gitary a la Byrds w zwrotkach, ale w refrenie już tak, solo nawet fajne, a tu już koniec koncertu, jaka szkoda, Working Class Hero, widzę jak czujnie ludzie słuchają, a Budzy stoi i ich podjudza, Dzień bez duchów to już zupełna beztroska, ekspresja Budzego, fajnie, żal schodzić ze sceny

podziękowania i uściski, pakowanie sprzętu, idziemy coś zjeść na kartki, pani wyraźnie zmęczona, wokalistka Guano Apes podchodzi i bierze sobie mój szaszłyk, ja mówię ale to mój chyba, Kmieta szepce Gero, odpuść , a ja myślę, słusznie i mówie do pani że okej, to proszę zrobić dla mnie jeszcze jeden, ale pani tupie mentalnie nogą ze łzami w oczach i mówi ze nie może bo NIE MAM KARTECZKI, obrażam się i idę sobie kupić pierogi, choć Bartek pokazuje mi jeszcze jedną Karteczkę, którą chyba z w ę d z i ł Karolowi

ja jestem dość zadowolony, ale serce mi rośnie gdy patrzę na to jaki Bartek jest szczęśliwy, piszę esy do Frantza i Klimczaka, spływają gratulacje od Pauliny, Siory i OtoKara, wracamy słuchając koncertu Watersa i T Love i wspominamy pierwsze wyprawy i manewry (to już pięć lat!!!!) zając wpada pod koła, czasem zawieje las, dojeżdżamy, a Bartek mówi: tak to bym mógł spędzić każdy weekend

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 sierpnia 2009 09:36:18 
Gero pisze:
Kmieta szepce Gero, odpuść ,


chrześcijanska rada ale on swojej karteczki nie dau...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 sierpnia 2009 09:37:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
Gero pisze:
przelatuje mnie chłodny dreszcz
idę coś zjeść


do Krisznowców? :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 sierpnia 2009 09:39:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Gero pisze:
gramy po zespole który rozgrzał publiczność do białości,
musze przyznać, że mi się ten zespół nawet podobał i się trochę martwiłem o przyjęcie Luny widząc jak publika na nich reaguje.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group