Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 07:35:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 22:34:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 13:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
nie funkcjonuje w mediach Tomek Budzyński Bombadil Solo, słyszałem tylko w audycjach Patrycji w Radiu Józef jeden utwór, co z promocją...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 23:05:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 08 czerwca 2006 18:02:11
Posty: 122
Skąd: Łazy
czort to wie....

_________________
Po to aby "...jeść czy żyć?..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 02:51:20 
Czas temu była. Nawet teledysk kilka razy widziałem. W odróżnieniu od Armii, która niby bardziej promowana, ale teldysku nigdy (poza forum) nie widziałem. Choć może gdzieś błysnął.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 06:50:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
jakoś tak jest, że projekty pozaarmijne Toma nie są dojną krową jak nie prymierzając innych muzyków z kręgu Armii i 2Tm2,3... :(
chyba za wysoki poziom artystyczny jżeli chodzi o Budzego solo, a jeżeli chodzi o Trupią czaszkę to nie mam zielonego pojęcia...

coś mi się wydaje, ze takie czasy nastały, że artysta musi sam się mocno promować, żeby z tego coś było... ale kiedy w takim razie ma tworzyć... no i trudno sobie wyobrazić Toma Bobmadila rozklejającego po mieście plakaty i dzwoniącego po dziennikarzach i opowiadającego, że nagrał fajną płytę, może przyjść do studia i poopowiadać, albo podesłać płytke do puszczenia w audycji...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 07:16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19419
Skąd: z prowincji
KoT pisze:
takie czasy nastały, że artysta musi sam się mocno promować,


"Stajnie" Tiltu - w nim zaśpiewano na czym polega "promocja".

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 08:13:51 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 11:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Właśnie, właśnie. Potrzeba jest porządnej promocji dobrych rzeczy, trzeba jakoś walczyć z gównem co ludzi zalewa. Skupiam się na muzyce i cholera mało jest kapel co osiągnęły solidny medialny rozgłos. Kult, + Kazikowe projekty to w tym momencie jesno co mi przychodzi do głowy :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 08:26:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22829
teledysk chodził w MTv, był tez jakiś artykuł w "twoim Stylu" czy też jakiejś innej równie zaskakującej gazecie.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 09:53:27 
Budyń pisze:
był tez jakiś artykuł w "twoim Stylu"


:arrow: http://www.armia.kdm.pl/prasa/twojstyl-156-01.htm


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 10:33:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19419
Skąd: z prowincji
Jakoś wczesniej nie trafiłem na ten artykuł.

Szczerze się wzruszyłem go czytając.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 18:48:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
teledysk do 'anielo widziałem w mtv jako nowość i tylko raz go widziałem, ale na mtv wogole natrafic na jakikolwiek teledysk to jest sztuka ;) hehehe

natomiast o armii czy o czaszce zawsze jest info jak cos sie dzieje w cgm.pl i prawie zawsze w teaz rocku...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 19:54:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22829
Ja w tamtych czasach oglądałem program alt.mtv, widziałem w jednym tygodniu ten teledysk jako nowość, był też tydzień później. Ponieważ ta audycja z reguły składała się z powt5arzających się tydzień w tydzień obrazków, zgaduję, że i w przypadku "Anielo" na dwóch emisjach się nie skończyło.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 21:19:08 
Nie wiem czy w alt, czy w zwyklym czy w innej stacji, fakt że widziałem ten teledysk kilka razy oznacza że mial niezłą promocję. Potem jakoś już było ciszej. A w gazetach większość to laicy, więc o takich rzeczach jak koncert w sobotę trza dawać info, inaczej to będzie b. podziemna sprawa.

lapusz pisze:
Kult, + Kazikowe projekty to w tym momencie jesno co mi przychodzi do głowy

Wydaje mi się że nawet mimo tego chłopaki ładnie się promują i SP Records nie zasypia gruszek w popiele. Hmm. Tom solo w Sławko Pietrzako Recordas?
Choć Metal Mind to nie jest takie promocyjne nic. Mankamentów ma sporo, ale i dociera do dużej ilości odbiorców.
Wśród artystów metalowych (sic! ;) się doatrzyłem nawet takiej tendencji, że 1, albo pierwsze 3 płyty wydaje się w Metal Mindzie (rzadziej, choć czasem w Mistic) i zagryza się zęby. Działanie żeby Polska poznała kapelę , a potem można podpisywać lepsze dile (często Mystic, czasem zachodnie, czasem mniejsze), a Polska już sobie sama poszuka.
Już zacząłem to działanie odbierać jako rutynę :)
Zresztą coś w tym Dziubińskim musi być, jak tam i Armia i Dezerter i Acid Drinkers


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 22:14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
3bajki pisze:
więc o takich rzeczach jak koncert w sobotę trza dawać info, inaczej to będzie b. podziemna sprawa

Gdzieś o tym koncercie informację widziałem. Chyba w Dzienniku, ale głowy nie dam.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 22:43:54 
3bajki pisze:
Tom solo w Sławko Pietrzako Recordas


Już kiedyś tam Armia była...


3bajki pisze:
Zresztą coś w tym Dziubińskim musi być, jak tam i Armia i Dezerter i Acid Drinkers


U Dziubińskiego ostatnio wszystko, bo także Kapela ze Wsi Warszawa, SBB i parę innych, które "tematycznie" tam pasują jak pięść do nosa. Oczywiście, nie twierdzę, że to źle. Raczej dzielę się tylko spostrzeżeniem, że wydawnictwo rozszerza horyzonty, bądź chwyta się brzytwy... (Oj, znowu może źle zabrzmieć, bo przecież te zespoły to nie brzytwa!! :lol:)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 czerwca 2006 22:45:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Bandyta pisze:
Już kiedyś tam Armia była...

..DOBRZE ,ŻE NIE JEST....

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group