Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 08:31:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 03 grudnia 2016 10:28:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17983
W dniach 16, 17, 18 grudnia w Klubie Wysoki Zamek w Katowicach Załężu odbędą się rekolekcje , które poprowadzą członkowie Wspólnoty Neokatechumenalnej Tomasz Budzyński oraz Magdalena i Krzysztof Abucewicz. Informacje na stronie klubu oraz na fb.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 16 grudnia 2016 22:54:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6962
Bardzo ciekawe spotkanie :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 18 grudnia 2016 07:41:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6962
Przypadkiem z okazji piątku wpadłam tam po pracy, mimo że słówko rekolekcje źle mi się kojarzy i z tym też musiałam dać sobie spokój. Może coś zagra? :) no i przyjechał z gitarą gdy już herbata wystygła, a S.który nie wiadomo skąd też tam się wziął, powiedział: zagra.
Miałam dużo czasu na rozejrzenie się po klubie "Wysoki zamek ", ani on wysoki ani wytworny, takie proste przyjemne miejsce z dużą ilością zaprzyjaźnionych dzieci biegających dookoła własnej osi i tłoczących się przy barze ;nie mogę w tym miejscu pominąć herbaty lipton w granatowym kubku za złoty dwadzieścia :-) już mi się podoba.
Gospodarz z długą brodą witał każdego gościa i z uśmiechem uprzedzał z góry wszelkie życzenia. Też miałam życzenia, np.gdy potknęłam się na stopniu i o mało nie zaryłam na oczach wszystkich zgromadzonych, miałam życzenie żeby nikt tego nie skomentował ;-) na co brodacz tylko miło się uśmiechnął!
Warto było się zabić żeby przeczytać ten napisany kredą na tablicy regulamin :-D
Zastanawiam się ile osób z obecnych wiedziało kto poprowadzi spotkanie i dlaczego, gdyż zgromadzili się ludzie starsi i w średnim wieku - nie w tym sensie co my! :wink: - w sensie że na koncertach Armii takie panie nie bywają i tacy panowie chyba też nie - i nie piszę tego jako przytyk, to się po prostu widzi, tak więc miło było że z głośnika cały czas leci Armia i widać że wszyscy dobrze się czują w takim środowisku. Muszę kończyć zanim komórka mi padnie.

Cd.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 18 grudnia 2016 08:22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6962
Przybyło wielu zakonników i dzieci.
Tomek przyjechał z Poznania, 5 godzin jazdy, od razu wraca, a jutro lecim na szczecin z Rimbaud! Na razie siada z gitarrą, co to będzie?! Drzwi trzaskają cały czas bo dzieciaki nie mogą się zdecydować czy zostać czy iść, a tu, zaraz po modlitwie, Tren!
Po modlitwie - czy kiedykolwiek modliłam się w takich okolicznościach? Było to tak zadziwiające, że w końcu sama zapomniałam się pomodlić. Bo ja zawsze modlę się po fakcie. Przez następną godzinę Tomek opowiada swoje życie od roku mniej więcej 1980, z retrospektywą dzieciństwa u babci, z akcentem na historie z Siekierą, do pierwszej połowy lat 90-tych, kiedy spotkał swojego kolegę, przedtem nihilistę, obecnie zakonnika, a to spotkanie jak wiadomo zmieniło życie jego i Natalii.
Zapamiętałam jedno zdanie którego nie powtórzę bo jest mi zbyt osobiste, i ból fantomowy, jak po stracie czegoś czego nie było, a boli jakby było, i to jak!
Na koniec Tomek zagrał Źródło i wyrwało mu strunę w gitarze. Więcej nie ryzykował, choć znając go miałam nadzieję, że nie zrażony będzie kontynuował koncert, a nawet spełni swe marzenie z ostatniej audycji i po wytarganiu wszystkich strun po prostu rozwali gitarę o podłogę :D Niestety, nic z tych rzeczy.
Publiczność zadowolona, jeszcze jedna modlitwa, przywitanie i pożegnanie. Dziękuję! :)

Ps. Miałam z krzesła widok na miłą siwiuteńką babinkę w berecie, myślałam czy się nie przerazi kiedy opowieści sięgały fazy kulminalnej i sama siedziałam przerażona... ale ona drzemała sobie spokojnie :)

Może już ma Budzego solo na gramofonie, albo książkę w byfyju, od wnuczki.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group