Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 04 czerwca 2024 19:04:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 10:25:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
a po co się zbira znajomych na tej naszej klasie? ja w ogóle tego nie kumam i jakoś nie mam ochoty. kto ma więcej znajomych to wygrywa czy coś? zupełnie nie widzę tego sensu :roll:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 10:46:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
natalia pisze:
a po co się zbira znajomych na tej naszej klasie?

jedni zbierają pokemony, inni zbierają znajomych na nasze-klasie...w sumie różnicy nie widzę.
ja dodaję tylko tych, którzy mnie zaproszą i jeszcze tych, których znam osobiście. wyjątek zrobiłem dla 2 forumowiczów.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 10:50:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 14:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
po co? - patrzcie, jaki jestem popularny.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 12:03:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22924
ja np najpierw miałem zasadę, zę tylko znanych w realu, złamałem ją raz tylko dla wyjątkowo męczącej i prawdopodobnie chorej na umyśle osoby, w sumie już się chciałem wypisać, ale nagonka GW mnie od tego odwiodła i dobrze, bo czasem jednak pewne zaskakujące kontakty się zaczynają odnawiać.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 14:32:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
moje kryterium - obie klasy (podstawówka i liceum) + trochę znajomych z dawnych lat, z którymi pozanikał kontakt (kilku nadal szukam). Forum trochę z boku, bo w sumie kontakt jest tu. Ale fajnie chociazby pooglądać zdjęcia ludzi i dwanych klas :) No a jak się ma kogoś wśród znajomych to przychodzi info o aktualizacjach zdjęć, więc się przydaje.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 14:42:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25441
Kolegę wczoraj zapytałem, czy wpadł na jakiś twórczy sposob korzystania z naszej-klasy, powiedział że w sumie nie ;-) ... ale wyszło, że jednak trochę tak, bo znalazł kilka nieoczekiwanych połączeń między swoimi znajomymi, o których nie wiedział, że się znają. To wydaje mi sięnawet interesujące. Ale trzeba by w tym celu przeglądać cudze listy znajomych, a mam wrażenie, że to zajęłoby tyle czasu, że mógłbym napisać ze trzydzieści postów ;-) To ja chyba wolę forum.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 18:26:15 
Crazy pisze:
znalazł kilka nieoczekiwanych połączeń między swoimi znajomymi,


oo ja też tak mam! a raczej to tak samo wychodzi przypadkiem że np Misza (mój chłopiec) i Witt mają wspólnych kolegów (i nie jestem to ja)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 18:28:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28032
jak to? ja o niczym nie wiem!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 19:17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
mnie ta nasza klasa w ogóle nie pociąga. i te wszystkie listy znajomych i ich znajomych. ja rozumiałam, że to chodzi o listy tych znajomych, z którymi się nawiązało kontakt po latach, żeby go sobie odnowić. ale dodawanie wszystkich znajomych, nawet tych, z którymi się rozmawia co drugi dzien, wydaje mi się dziwaczne. i w ogóle dlaczego i po co te listy znajomych są publiczne? e tam.
a doszło już do takich paranoi, że koleżanki mojej córki z klasy też się zarejestrowały :roll:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 20:12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 14:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
to nie paranoja, tylko moda, daję maximum pół roku, że się wszystkim znudzi. już się wszystkie klasy spotkają, okaże się, że nie ma o czym ze sobą gadać i rozpłynie się cała społeczność we mgle.
kto teraz wchodzi na grono.net?
z drugiej strony, na pewno chciałam/chcę porozmawiać z kilkoma osobami, z ktorymi nie porozmawiałbym, bo nie było bodźca ani źródeł kontaktu - telefonów, maili, a teraz wystarczy napisać posta.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 20:23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14868
Skąd: wieś
nemesister pisze:
na pewno chciałam/chcę porozmawiać z kilkoma osobami, z ktorymi nie porozmawiałbym, bo nie było bodźca ani źródeł kontaktu - telefonów, maili, a teraz wystarczy napisać posta.


Dla mnie to jest jedyny powód, że tam jestem. Kontaktów nie dodaję, do starych klas się zapisałem - kto chce, ten mnie znajdzie.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 20:23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
natalia pisze:
w ogóle dlaczego i po co te listy znajomych są publiczne?

to akurat jest bardzo przydatne, bo czasami szukam znajomych po listach znajomych

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 20:30:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 14:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
właśnie, szkoda, że nie pomyśleli o jakimś "matching-tool" - którzy czyiś znajomi mają moich znajomych.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 stycznia 2008 23:22:22 

Rejestracja:
śr, 11 lipca 2007 17:48:36
Posty: 234
Crazy pisze:
Kolegę wczoraj zapytałem, czy wpadł na jakiś twórczy sposob korzystania z naszej-klasy

Znalazłem dwunastu dalekich (kuzynostwo trzeciego stopnia) Krewnych, nawiązałem kontakt, dowiedziałem się trochę o nich i ich najbliższych Rodzinach, co zaowocowało uściśleniem informacji w tworzonym drzewie genealogicznym, poprawieniem błędów i dodaniem pięćdziesięciu dwóch kolejnych osób, o których Babcia i Dziadek nie wiedzieli/przypomnieli sobie, gdy ich wypytywałem o Rodzinę. Dalszych iluś prawdopodobnych Krewnych mam już "namierzonych", więc pewnie te liczby zwiększą się.

Nawiązałem kontakt z ilomaś bliższymi i dalszymi znajomymi. Być może dla kogoś określnie "nawiązać kontakt" jest zbyt daleko idące, ale mi wystarczy na początek odnawiania znajomości to, że jesteśmy wśród swoich znajomych w n-k. Oni wiedzą, że ja pamiętam o nich, ja wiem, że oni pamiętają o mnie. Nawet jeśli nic więcej z tego nie wyniknie, to dla mnie to i tak wystarczjąco dużo.

Tak więc jak dla mnie jest dobrze. Nie ma przymusu korzystania i "kolekcjonowania" znajomych, więc zagrożeń nie widzę.

_________________
"Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie" (Łk 12,48b)
"Sprzedawali majątki oraz dobra i rozdzielali je każdemu wedle potrzeby." (Dz 2,45)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 stycznia 2008 23:57:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25441
bandit pisze:
Znalazłem dwunastu dalekich (kuzynostwo trzeciego stopnia) Krewnych, nawiązałem kontakt, dowiedziałem się trochę o nich i ich najbliższych Rodzinach, co zaowocowało uściśleniem informacji w tworzonym drzewie genealogicznym, poprawieniem błędów i dodaniem pięćdziesięciu dwóch kolejnych osób, o których Babcia i Dziadek nie wiedzieli/przypomnieli sobie, gdy ich wypytywałem o Rodzinę.


To jest konkret!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group