Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 06:45:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 kwietnia 2007 19:26:56 
eeeee tam....nie poddawaj sie :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 kwietnia 2007 19:30:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Mnie to w ogóle nie śmieszy.
Albo rozmawiamy, albo się obrażamy argumentum ad personam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 kwietnia 2007 19:31:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17330
Skąd: Poznań
Aviator pisze:
ten pan produkuje zwykly pop ale chociaz wokalisci potrafia spiewac i w sensie wykonawczym nie ma sie czego czepiac.


:piwo:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 kwietnia 2007 19:39:19 
Nie chcialem cie obrazac ....daleki jestem od takich zachowan....ale ok...przekonales mnie...mam dyplom szkoly muzycznej wiec znam sie na tym(sam tak powiedziales)i uwazam ze tfurczosc Piotra Rubika jest zdecydowanie na wyzszym poziomie niz zalosne produkcje Mandaryny,Dody,Papa Dance ......tylko o to chodzilo chyba na samym poczatku?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 kwietnia 2007 21:48:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ej a tak w ogóle to Rubik jest cienki bo w jego muzie nie ma "heavymetalowego vibrato" :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 kwietnia 2007 01:12:18 
Nie prowokuj ..pijaku... :D


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 kwietnia 2007 11:03:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Aviator pisze:
Nie chcialem cie obrazac ....daleki jestem od takich zachowan...


:-) :piwo: .

BartZ pisze:
Rubik jest cienki bo w jego muzie nie ma "heavymetalowego vibrato"


Hłe hłe.


Aviator pisze:
uwazam ze tfurczosc Piotra Rubika jest zdecydowanie na wyzszym poziomie niz zalosne produkcje Mandaryny,Dody,Papa Dance .....


No i właśnie czepiał bym się tego "zdecydowanie"... Bo to że brzmi to inaczej to fakt, ale czy na ogólnej skali artystycznej wrażliwości (na której zawiera się cała muzyka) różnica pomiędzy pseudokatolickimi piosnkami Ich 3, a popowym Rubikiem jest aż tak zdecydowana? Mówicie o poprawnych wokalistach - Doda śpiewa wybitnie poprawnie, ale cóż z tego jeśli jest to gówniane estetycznie. Poza tym jak sam mówisz Rubik to pop, a ten jest mi łatwo oceniać, bardzo oczywistym i dostępnym kryterium oceny.

Igor pisze:
Jeżeli ktoś lubi Dodę, Rubika, Papa Dance, to dlaczego odbierać mu te troszeczkę szczęścia w tym nie zawsze dobrym życiu.


Zupełnie się z tym nie zgadzam - podejście wyrozumiałej tolerancji pogrąża kulturę.


Dla mnie muzyka dzieli się na ZŁĄ i DOBRĄ... i śmiem twierdzić, że po kilku przesłuchaniach się to po prostu czuje jeśli ma się jakąś tam wrażliwość estetyczną (oczywiście obiektywnie, hehehehehehe). W sensie, że nie widzę półśrodków - zła muzyka z dobrymi elementami... czy coś takiego. Inaczej - nie rozumiem jak może istnieć coś dobrego i złego jednocześnie (co innego dobre ze słabszymi motywami, lub złe z chwilami lekkiej "nadziei" :-) - co nie zmienia faktu, że nadal są "złe" i "dobre").


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 kwietnia 2007 11:16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
a czy dens ma sens?to jest pytanie..

ale macie problemy :wink:

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 kwietnia 2007 11:21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
NIE MA SENSU BEZ DENSU - BO TYLKO DENS MA SENS!
Ale to jest bardzo ciekawe pytanie filozoficzne :-):
Czy GÓWNO może być lepsze i gorsze ;-).

...jak wiadomo jest to temat rzeka... :faja: .


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 kwietnia 2007 11:24:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
. pisze:
...jak wiadomo jest to temat rzeka...


tylko czy Polsce potrzebna jest druga Wisła?

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 kwietnia 2007 11:29:44 
. pisze:
Dla mnie muzyka dzieli się na ZŁĄ i DOBRĄ

to taki powszechnie powtarzany slogan....mnie zawsze zastanawia kto wiec jest wyrocznia wydajaca osad ostateczny..Boski?he he....dobra,odpuszczam juz ten temat.Juz kiedys powolywalem sie na wypowiedz Zappy ze: dyskusja o muzyce ma taki sam sens jak tanczenie o architekturze....pozdrawiam wszystkich wybitnych ekspertów ....mua :wink:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 kwietnia 2007 11:35:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Drogi Stefanie - tyś moim krajanem, a takich rzeczy nie wiesz?
To już było! W latach 1890 - 1895 w okolicach Świbna, powstało nowe ujście - od Przegalina(y?) do Zatoki Gdańskiej puszczono... drugą Wisłę!


Hm, ale kto ma oceniać muzykę jak nie słuchacz? Do kogo kierujesz swoją twórczość? Do ludzi "mego pokroju" czy do instytutów naukowych? Czy o malarstwie mogą się wypowiadać tylko historycy sztuki?
He he, Zappa? Powołujesz się? Zaraz zaraz, dużo osób mówi, że Pan Frank to bełkot i żaden autorytet? He he, coś słabo z wytrwałością w argumentach :D .

Cała dyskusja lekko przypomina mi to:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l?skad=rss
"że stwarzamy sztuczny problem"
:-)
:shock: :twisted: :lol: .


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 07 kwietnia 2007 14:01:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
A ja dziele muzyke na ta, ktora slucham i na ta ktorej nie slucham, bo nie rozumiem, lub jej jeszcze nie odkrylem.
:lol:

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 kwietnia 2007 15:33:11 
. pisze:
He he, Zappa? Powołujesz się? Zaraz zaraz, dużo osób mówi, że Pan Frank to bełkot i żaden autorytet? He he, coś słabo z wytrwałością w argumentach

nie rozumiesz o co mi chodzi czy palisz glupa? zacytowalem Zappe w tym kontekscie bo uwazam ze podzial jaki proponujesz :muzyka dobra i zla nie moze byc zadnym wyznacznikiem.Proponujesz mi zeby twoje subiektywne kryteria staly sie kryteriami obiektywnymi tak?
. pisze:
śmiem twierdzić, że po kilku przesłuchaniach się to po prostu czuje jeśli ma się jakąś tam wrażliwość estetyczną

no wlasnie ale dlaczego uwazasz ze powinnismy miec taka sama wrazliwosc? Cytat Zappy przytoczylem tylko po to zeby wytlumaczyc zakonczenie przeze mnie tej dyskusji,nie ma to kompletnie sensu.
. pisze:
Czy GÓWNO może być lepsze i gorsze

hmmm....no i co?Boski stwierdzil ze cos jest gównem wiec ono obiektywnie tym gównem jest?

. pisze:
Hm, ale kto ma oceniać muzykę jak nie słuchacz? Do kogo kierujesz swoją twórczość? Do ludzi "mego pokroju" czy do instytutów naukowych? Czy o malarstwie mogą się wypowiadać tylko historycy sztuki?

poraz kolejny powtarzam ....manipulujesz....prosze o pokazanie mi w którym miejscu naszej "pogadanki"padlo takie stwierdzenie?co najsmieszniejsze to Ty w pewnym momencie nie bedac sam w stanie obronic wlasnej tezy powolales sie na autorytet pani dyrygentki....zjadles wlasny ogon przyjacielu...Jesli oczekujesz odpowiedzi ode mnie to ok....muzyke ktora mniej lub bardziej udolnie tworze kieruje do ludzi,nie ma to znaczenia czy sa wyksztalceni muzycznie czy tez nie.Wypowiadac moze sie kazdy i to jest oczywiste ale jesli juz decydujesz sie na krytyke to oczekiwalbym od ciebie ze jestes merytorycznie gotowy obronic swój poglad.Krytyka na zasadzie:cos jest gównem bo jest i tyle..bo ja taka mam wrazliwosc to bicie piany.Nigdy nie stwierdzxilem(przynajmniej w tym zacnym gronie forumowym)ze fakt posiadania dyplomu szkoly stawia mnie w pozycji fachowca i autorytetu ale wybacz nie zamierzam dyskutowac z argumentacja godna demagoga.Mam nadzieje ze nie poczujesz sie urazony,nie mam takiego zamiaru.
Na tym zakonczylem.Jesli bedziesz jeszcze ustosunkowywal sie do tego to prosze Cie zebys nie manipulowal moimi slowami...czytaj wprost to co pisze.Traktuje Cie jako inteligentnego rozmówce. PaPa :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 kwietnia 2007 16:00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Wolare !!!!!!!!..oo...!!!!!!!!!!! :D
...sorrry to chyba nie ten tamat... :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group