Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 23 maja 2024 11:16:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 czerwca 2007 19:47:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 kwietnia 2006 12:33:22
Posty: 820
Skąd: radomsko/kraków
właśnie się skończył Maleo, znaczy skończył grać :) i się znów dziadostwo urwało a Budzy zaraz będzie, jesli juz nie jest :evil:

_________________
...nie każdy kto mówi Tobie "Panie"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 czerwca 2007 20:32:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
No i po koncercie :) operatorzy kamery sucks! ale widzialem Budynia i Witolda....i Gera dopiero na ostatnim kawałku :? Koncert fajny!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 czerwca 2007 20:35:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 kwietnia 2006 12:33:22
Posty: 820
Skąd: radomsko/kraków
koncert mi się podobał też widziałam Budynia i Witolda no i Gera oczywiście, szkoda tylko że z operatorów takie łomy (jak to moja siostra mówi), ale trudno, takie nasze szczęście kulawe, koncert świetny :D

_________________
...nie każdy kto mówi Tobie "Panie"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 czerwca 2007 20:46:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
chyba udało mi się zgrać dźwiek audio z występu Budzego

Gera i Budynia widziałem również... ale kamera - heh,,, prawie jak w radiu ;)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 czerwca 2007 23:17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 20 kwietnia 2005 13:31:48
Posty: 93
Skąd: Mielec
mi wczoraj urwało zaraz po burakach, a dziś tylko kawałek Pneumy widziałem i wiecej się nie połączyłem :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 czerwca 2007 23:28:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 kwietnia 2006 12:33:22
Posty: 820
Skąd: radomsko/kraków
ja widziałam końcówkę MRR, Budzego całego, a jak doszło do tego nagrywania do dwójki to głosu mi jakoś brakło :evil: i włączył się dopiero pod koniec MRR i był do końca. zaraz gra TGD i Szczesniak ale tak średnio ich lubię.

_________________
...nie każdy kto mówi Tobie "Panie"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 czerwca 2007 23:28:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
dziś była tragedia... tylko Budzego całego posłuchałem,,, no i od połowy głos działał mi na tym telewizyjnym,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 03:15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 28 grudnia 2006 13:14:15
Posty: 198
Skąd: wojków/kalisz
wróciłam wlasnie. dzieki wielkie za Wasze koncerty - Armio i 2Tm2,3.

MRR też dziękuję. :)

**************
a. i dzięki wielkie Budzemu i Litzy. za to, że pokazali Pani Prowadzacej o co tak naprawde chodzi.

_________________
Zabierz precz powolną śmierć i martwy sen.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 15:05:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 listopada 2004 17:59:24
Posty: 253
warto było...anastasis,armia,2tm23,pneuma,maleorr,budzy,...krótko ale konkretnie... pogoda tez dopisała...publika wiedziała po co przyjechała...
X S.O.S. uważam za udany...
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 15:28:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
żałuję, że nie widziałam armii i 2tm2,3 w piątek. wczoraj za to fajny występ budzy solo, którego się obawiałam w kontekście festiwalowym. a tu proszę - żywa i fajna reakcja publiczności! głos budzego nieco zdarty po wyczynach poprzedniego dnia, ale nawet przez to zabrzmiało to inaczej niż zwykle i interesująco (mężczyzna po przejściach :wink: ). no a "working class hero" lennona na koniec z gerem na wokalu - niespodzianka!!!! brawo!!!!! :brawa:
maleo z całą orkiestrą niemal też niezgorszy! natomiast pneuma - nuda, a full power spirit porażka całkowita, ja czegoś takiego nie mogę słuchać. zespół ukraiński w dziwnych strojach słyszałam tylko z samochodu, w którym usiłowałam się zdrzemnąć i dochodziły mnie fajne dźwięki. elrond potem potwierdził, że to było bardzo fajne. reszta muzycznie mnie nie zainteresowała. koncert telewizyjny - tylko pierwsza część. konferanserka: niech żyje przyjaźń polsko-niemiecka oraz no sleep to poznań :shock: :lol:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 15:40:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22919
po kolei

dzień 1

Anastasis *
polskie Linkin Park, wyjątkowo mi się nie podobało

jakiś konferansjer 0

jeżeli komuś kojarzy się chrześcijaństwo z homofobią, jest w błędzie, gdyby to było dobre skojarzenie, nikt by tego gościa z taką gadką na scenę nie wpuścił. Czy w tym kraju każdy, kto zajmuje się konferansjerką musi udawać kretyna albo pedała?

Armia *****

Obrazek

Igor, Elrond, siostra mrroQ

Obrazek

Pavlus, Muzzy, Igor, Elrond, siostra mrroQ

Obrazek

nie wiem kto tam stoi, Muzzy, Igor, Gero, Elrond, siostra mrroQ, antiwitek, Szema (? - mi się nie przedstawił), Pavlus

bardzo dobry koncert, set jak zwykle, więc się nie ma co rozpisywać, brzmienie bardzo dobre. Humor zepsuła mi pani w niebieskim wdzianku która była uprzejma sprzedać mi kopniaka w czoło podczas swojej radosnej zabawy. Rozumiem, ze to na chwałę Pana. Humor poprawiło mi spotkanie znajomych, nawet z Warszawy niespodziewanie całkiem.

2tm2,3 *****1/2

świetnie, najlepszy i najlepiej nagłośniony koncert 2 tm2,3 ma którym byłem. Odejmuję pół gwiazdki za konferansjerkę pana Darka Malejonka ("tak się bawi, tak się bawi..." wkurwiało mnie dość ostro). Widać było, ze się muzycy dobrze bawią i to nawet fajne było

dzień 2

Maleo Regge Rockers **1/2

na żywo jeszcze dzierżę, specjalne brawa jednak oczywiście za "Żyję w tym mieście" tym razem z gościnnym udziałem Wienia i Pele

Budzy & Taniec Szkieletów ******

najlepszy koniec, piosenka Johna Lenina, ku chwale Pana. Gero swietnie wypadł a pan Tomasz Budzyński robił chórki, reszta kawałków też wypadła dobrze, lepiej jeszcze niż np na Bemowie. Brakowało mi tylko bardziej Gerowej wersji "Kazimierz przez Nałęczów"

to tyle, jesli chodzi o koncerty, bo tylko na tych byłem

manewry u Igora

Obrazek

Obrazek

Mikołaj i Tosisława

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Ostatnio zmieniony ndz, 01 lipca 2007 15:55:49 przez Budyń, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 15:54:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
Budyń pisze:
Anastasis *
polskie Linkin Park, wyjątkowo mi się nie podobało

niektórzy mówią, że polskie P.O.D. :(


Budyń pisze:
jakiś konferansjer 0

konferansjer z pierwszego dnia to chyba były wokalisto-raper z polskiego Linkin Park,,, żenujący był,,, (ale przez internet to nie to samo co live),,,


Budyń pisze:
piosenka Johna Lenina

dziś usłyszałem w tv wersje Green Day,,, wersj Gero bije na głowę tę Green day'owska,,,
Working class hero - pięknie wypadł,,,

Budyń pisze:
"tak się bawi, tak się bawi..."

osobiście nie lubię jeszcze polsckiej wersji "Make some noise" - czyli -zróbcie hałas",,, ale Maleo mimo to dał czadu na tym 2tm2,3,,, nawet na marnej transmisji z 1 i pół kamery ;)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 16:06:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 29 grudnia 2005 11:33:16
Posty: 594
Skąd: i dokąd, kiedy i gdzie, z kim, przeciw komu i w którą stronę?
występy piątkowe Armii i 2Tm2,3 wspaniałe! :brawa: dzięki obu zespołom za świetne, porywające koncerty - warto było się naczekać żeby tam być :)

Niezwykle żywiołowy koncert Tymoteusza, pozytywne emocje ze sceny udzieliły się chyba wszystkim :) bardzo bardzo udany koncert!

Armia - publiczność OK, wspaniała atmosfera, Misiowie i Nic już nie przeszkodzi, dzięki dzięki dzięki!


denerwujące były dziwne konkursy(?) czy cokolwiek to było, prowadzone przez śmiesznego konferansjera, który jakieś trzaski miał pod wieczór...
szkoda, że nie było mnie wczoraj, żałuję niezmiernie... a transmisja nie chciała się uruchomić...

_________________
俳句
_________________

<PRZERWA>


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 16:37:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
no i wróciłem. tak na szybko nie da rady opisać, ale przyznam, że tak rozkręconego Budzego nie widziałem dawno na koncertach (widać, chyba się podobało).
na razie taki pierwszy duży minus daję zasranym palantom z ochrony, szczególnie tym, którzy stali pod sceną. na szczęście ktoś ich upomniał, bo chyba by zabili parę osób gdyby mogli.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 16:38:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 października 2005 12:13:03
Posty: 521
Skąd: Oleśnica
jeśli ktoś nagrywał koncerty to ja chętnie zobaczę :) widziałem tylko tymka w necie - ciągle jestem pod wrażeniem...

_________________
"Jak SODOMA I GOMORAAAAA!!!!"

Obrazek

pomóż w rozwoju mojego drzewa


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group