Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 09:22:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583 ... 634  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 04 maja 2016 09:50:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 18000
..ochrona była? ;)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 12 maja 2016 21:22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17330
Skąd: Poznań
Adam Nawałka powołał szeroką kadrę na Mistrzostwa Europy. Bez wielkich zaskoczeń. Mili trochę żal, wiadomo. Ale selekcjoner musi czasem być bezwzględny w takich razach, a Mila przez ostatnie pół roku reprezentował raczej średni poziom ligowy a nie reprezentacyjny.
Za jedyny błąd uważam zaskakujące pominięcie Teodorczyka. On lepiej niż Sobiech nadaje się do ewentualnych przepychanek z rosłymi Irlandczykami. I dobrze zna Ukraińców, z wieloma z nich gra w Dynamie.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 15 maja 2016 01:15:06 

Rejestracja:
ndz, 08 kwietnia 2007 01:21:32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Górnik leci z ligi, żal jak nic, takie Nieciecze i Łęczne pykają w ekstraklasie, a zasłużone kluby padają, ach żal...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 15 maja 2016 12:13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 18000
..niech wrócą do stawiania na wychowanków albo na chłopaków z regionu to wszystko wróci do normy.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 15 maja 2016 16:32:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 21:33:11
Posty: 1971
Skąd: Sulejówek
Tylko zwycięstwo, hej Legio, tylko zwycięstwo!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 15 maja 2016 16:43:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17330
Skąd: Poznań
Czekamy na Króla Piasta! 8-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 15 maja 2016 20:24:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 18000
..wicekróla :wink:
Nie umniejszając sukcesu Legii stwierdzam ,że liga jest coraz słabsza. W zasadzie nie było drużyn , które realnie mogły by zagrozić Legii.
No niby Piast..wszystko mogło się zdarzyć, ale skończyło się sprawiedliwie.
Rozczarowanie sezonu Lech i Górnik. Chociaż Górnik zapracował sobie na spadek solidnie, po roku powinien powrócić do ligii.
Ruch? Dobrze ,że znalazł się w górnej części tabeli, bo mógłby zakończyć sezon jak Podbeskidzie.To się kiedyś żle skończy.Ubytki po sezonie to bramkarz Matus Putnocki , który przechodzi do Lecha oraz Mariusz Stępiński..wystawiony na licytację :wink: Ostatni "żywy" napastnik. Bida jak zwykle.
Europejskie puchary? Pewnie będzie jak zwykle.
Co do systemu rozgrywek uważam go za skrajnie niesprawiedliwy. Ligę powiększyłbym do 18 drużyn i finito.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 16 maja 2016 09:19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Dla mnie paradoksem jest, że Lech przegrał 17 meczów, Ruch 18 meczów natomiast spadkowicze Górnik 13 a Podbeskidzie 16.
Ja pierdolę - polska liga :brawa:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 16 maja 2016 13:17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17330
Skąd: Poznań
wuka pisze:
Co do systemu rozgrywek uważam go za skrajnie niesprawiedliwy


Pełna zgoda :piwo:

Legia jest dość słabym mistrzem. Mistrzem, który np: przegrywał z Termalicą 0:3. Ale jednak wykazywali największą koncentrację w tych właściwych momentach (4:0 z Piastem najlepszym dowodem).
Piast odwrotnie - grał o wiele równiej niż Legia. Ale w tych kluczowych meczach zawodził (0:4 w Warszawie najlepszym dowodem).
Zagłębie i Cracovia - miłe niespodzianki.
Lechia nieprzekonująca.
Lech miał przechył w jedną stronę - drużyna grała jak jeden defensywny pomocnik. Stąd mało strzelonych goli i generalnie gra nieatrakcyjna dla oka. Oświadczeń właścicieli że "to jest projekt na lata" coraz trudniej się słucha.
Ruch to jedna cudowna improwizacja, znów się udało, ale bez większych pieniędzy może wkrótce pójść w ślady zabrzan.
Wisła i Jagiellonia poniżej stanu posiadania, powinny się odbić w przyszłym sezonie. Korona i Śląsk - typowe średniaki. Łęczna jest póki co pierwszym kandydatem do spadku za rok.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 01 czerwca 2016 16:48:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 21:33:11
Posty: 1971
Skąd: Sulejówek
legia.net pisze:
Serial o tym kto będzie nowym trenerem Legii Warszawa powoli dobiega końca. Stanisław Czerczesow zdobył wraz z drużyną mistrzostwo i Puchar Polski, a mimo to może opuścić Łazienkowską. Rosjanin we wtorek spotkał się z Michałem Żewłakowem w Insbrucku ale nie doszło do porozumienia. Jako pierwsi informowaliśmy, że władze naszego klubu kontaktowały się w Adrianem Gulą i Besnikiem Hasim. Dziś "Przegląd Sportowy" podaje, że nowym szkoleniowcem mistrzów Polski, ma być właśnie Albańczyk, były szkoleniowiec Anderlechtu Bruksela. Jak udało nam się dowiedzieć, Hasi był dziś przy Łazienkowskiej i rozmawiał z władzami Legii. Do podpisania umowy jeszcze nie doszło.
Szkoda, że Stachu odchodzi. Do pełnego sukcesu brakowało jeszcze awansu do LM.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 02 czerwca 2016 09:08:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 19:49:54
Posty: 2283
Skąd: Warszawa
dominho pisze:
Górnik leci z ligi, żal jak nic, takie Nieciecze i Łęczne pykają w ekstraklasie, a zasłużone kluby padają, ach żal...


Czy sezon wcześniej kibice Górnika nie wywierali presji na swoich piłkarzach aby ci przypadkiem nie pokonali Lecha, co mogłoby w ostatecznym rozrachunku dać tytuł Legii?

Cieszę się, że Górnik poleciał, ponieważ i Termalica i Górnik Łęczna mają dużo zdrowszą strukturę organizacyjną, płacą zawodnikom na czas, nie walczą z mniejszymi klubami o grosze jak robił to Górnik z Rozwojem Katowice po sprzedaży Milika. Moim zdaniem klubów z taką strukturą organizacyjną jak Górnik w ogóle nie powinno być w Ekstraklasie, ponieważ wyniki robią na kredyt - kontraktując lepszych zawodników a nie takich na jakich ich stać. Na to np nie mogą sobie pozwolić właściciele Termaliki - bo za nich miasto nie spłaci długów.

Nie rozumiem decyzji o zmianie trenera w Legii. Albańczyk bardzo przypomina mi Berga.

_________________
"Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy krok do przodu!"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 02 czerwca 2016 10:26:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 13:48:04
Posty: 1939
Skąd: Warszawa
Adrian pisze:
Nie rozumiem decyzji o zmianie trenera w Legii. Albańczyk bardzo przypomina mi Berga.


Czerczesow chciał wzmocnień, bo wiedział, że w tym składzie nie ma szans na Ligę Mistrzów. Ponieważ o solidnym wzmocnieniu nie ma mowy, zrezygnował.

Co do Hasiego to niestety możesz mieć rację. Jego dokonania w Anderlechcie nie rzucają na kolana. Zdaje się, że to po prostu jakiś znajomek Żewłakowa.

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 02 czerwca 2016 10:46:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 19:49:54
Posty: 2283
Skąd: Warszawa
Ja wcale nie jestem pewien czy zrezygnował Czerczesow czy zrezygnowano z niego. W każdym razie i Legia jest zadowolona i Czerczesow nie może narzekać.

Martwią mnie gadki o rozwoju klubu jakby Hasi bardziej do niej pasował, bo moim zdaniem to jest słodkie pierdzenie. Legia (podobnie jak i Lech) powinna być przede wszystkim zainteresowana grą w LM a nie snuciem wizji. Awans do rozgrywek zasili konto klubu na tyle aby dalej myśleć o akademii. Jako kibica zupełnie mnie nie interesuje czy Legia będzie zarabiać na wychowankach czy nie. Interesuje mnie ilość trofeów a z tego to Czerczesow się dobrze wywiązał. Jestem przekonany, iż stawiałby na młodych jeżeli ci reprezentowaliby odpowiedni poziom.

_________________
"Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy krok do przodu!"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 06 sierpnia 2016 12:35:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 18000
..Legia. Teraz albo nigdy.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 06 sierpnia 2016 15:07:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 13:48:04
Posty: 1939
Skąd: Warszawa
Teraz, teraz :). Aż strach pomyśleć, co będzie, jakby nie wygrali...

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583 ... 634  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group