Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 04 czerwca 2024 04:40:27

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 526 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 10 czerwca 2006 23:47:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 31 stycznia 2005 02:20:37
Posty: 319
Skąd: Ant(y)werpia
Argentyna - Wybrzeze mecz rzeczywiscie godny stadionow MS...Argentyna troche zawiodla...ale to moze jeszcze bardziej sprawic , ze bedzie sie dzialo w tej grupie duzo ciekawych rzeczy......


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2006 00:50:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 08 czerwca 2006 19:02:11
Posty: 122
Skąd: Łazy
szkoda, że Batistuta nie gra... a tak wielbiłem,gdy grał w Fiorentinie.
"starosc" nie radosc!

_________________
Po to aby "...jeść czy żyć?..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2006 11:10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17303
Skąd: Poznań
Wybrzeże Kości (hmm... czyżby powinowactwo z Tańcem Szkieletów?) ma trochę pecha. Grają ładnie dla oka, efektownie to wygląda, są silną drużyną. Ale trafili na fatalną grupę. Argentyna, która nawet grając słabiej potrafi "zadawać przeciwnikowi ból i cierpienie w najmniej spodzieanych momentach" - jak to powiedział p. Borek. I Holandia- też ścisła czołówka światowa, ciągle z nadziejami na tytuł. W tej sytuacji WKS ogra pewnie tylko Serbię... a z trzeciego miejsca się nie wychodzi.

Ale aż strach pomyśleć co WKS zrobiłoby z Polską. O kurde :shock:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2006 12:06:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
arasek pisze:
Ale aż strach pomyśleć co WKS zrobiłoby z Polską. O kurde

Mielonkę.

arasek pisze:
I Holandia- też ścisła czołówka światowa, ciągle z nadziejami na tytuł. W tej sytuacji WKS ogra pewnie tylko Serbię... a z trzeciego miejsca się nie wychodzi.

Nie byłbym tego taki pewien. Stawiam, że wyjdą Argentina z Wybrzeżem Kości.

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2006 19:17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Ja miałem nadzieję, że właśnie Argentyna zgubi punkty i odpadnie, ale po meczu Holandia-SiCz wątpię... Ale stawiam, że Wybrzerze nie wyjdzie - zbyt indywidualnie i za mała dyscyplina taktyczna - wręcz przeciwnie niż pozostali rywale...

Szlag mnie trafia jak widzą jak gra TiT i Iran - jak narazie to tylko mysmy tak dali ciała...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2006 20:19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 31 stycznia 2005 02:20:37
Posty: 319
Skąd: Ant(y)werpia
KoT pisze:
Szlag mnie trafia jak widzą jak gra TiT i Iran - jak narazie to tylko mysmy tak dali ciała...



Swieta racja... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2006 23:35:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 08 grudnia 2005 01:54:21
Posty: 54
Skąd: coming from London, sir
ale trzeba wierzyć i walczyć... "im tylko o to chodzi" :D

Ale dzisiejsza akcja Figo na 1:0 (Portugalia - Angola) była cud-miód.

Niestety, taka Angola czy WKS cieszą się grą, nawet jak im nie wyjdzie, poruszają się płynnie, grają piłką, a nie tylko w piłkę - a nasi nie.

Poza Ebim. W tej drużynie jednak nawet on się spina. Zreszta nie wiem, co jest - taki Żuraw w Celticu gra zupełnie inaczej... a tutaj jakaś lipa. :roll:

_________________
martini with vodka, please...and for this lady - too...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 00:11:50 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
[ do kasacji ]


Ostatnio zmieniony pn, 12 czerwca 2006 00:14:13 przez mirus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 00:12:35 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
tylko w Celticu jest jeszcze taki Petrov, Nakamura czy Maloney, Hartson czy Lennon i Keane, wiec jest z kim grac...

a Szymkowiak, Sobolewski i Radomski... no sorry :?

a Ebi to jedyny zawodnik, ktory sie zawsze na maksa stara i walczy. i jak na Polaka dobrze drybluje.

zrobilem dzis maly test. na tvp2 ogladalem Holandia - Serbia, a na polsacie sport lecial ten nieszczesny pojedynek z Ekwadorem. no szok :shock: jak oni biegaja!!! (Holendrzy i Serbowie) no czad, te akcje, ta szybkosc. a Polacy to takie slamazarne niewiadomoco... eh.

gdyby Polacy przegrywali tak mecze jak Serbowie, to wolalbym, zeby wszystkie 3 mecze przegrali w takim stylu, niz jedna taka kompromitacja z Ekwadorem...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 00:30:00 
Nie za bardzo znam sie na piłce. Nie często oglądam. Tego też meczu nie oglądałem.
Dziwiłem się przed meczem, że wszyscy uznają Ekwador za słabą drużynę. W Ameryce Południowej nie ma słabych drużyn w piłę, a drużyna która przechodzi selekcję do mistrostw świata, to na pewno nie mógl być cienias. Ale Polacy łatwo zasypiają i lekceważą przeciwnika. W Korei też jechaliśmy niemal po złoto.
Z Niemcami albo nerwy 'nas' zjedzą, albo (czego sobie bym życzył) piłkarze obsrają rangę przeciwnika i będą bezpardonowo atakować. Tak naprawdę w obecnej sytuacji drużyny, to nie ma co zresztą grać na kontry i remis. Tutaj chodzi o próbę przebicia się dalej, a nie zadowolenia z dostania się do mistrostw i opalania się na murawie.
Jedynie rzucenie na szalę całej drużyny to coś. Poza tym nawet jeśli przegrać, ale ciągle atakując i walcząc to nie jest dyshonor. Za to przegrać w kiepskim stylu (tak oceniają grę chyba wszyscy, po pierwszej bramce, z Ekwadorem), to żenada.

A ogólnie uważam że Engel był lepszy. Listkiewicz i Boniek wpompowali masę kasy i rozpuścili drużynę, ale to on po wieloletniej przerwie zrobił z zawodników światową drużynę. Przeprowadził ją przez eliminację, czego wielu wcześniejszym się nie udało. Wiedział co zrobił i był z tego dumny. Ale Ci co zawinili byli jego pracodawcami, więc musieli zwalić na niego winę.
Janas łapię się trochę pozostałości. Ale niech mi pokaże i niech Polacy wygrają z Niemcami i Kostaryką, to go będę cofał każde słowo.

Ogólnie piłka mnie dołuje.
Zacząłem ją oglądać, kiedy rodzice emocjonowali się starymi, najlepszymi meczami Górskiego, a na meczach dostawaliśmy wciry od Anglii (5:1?) i innych. Ambicje związane z potęga Polski przekładałay się na piłę i okazały się bardziej niż płonne.
Wynik 5:1 pokazuje że przeciwnik jest o klasę gorszy i wskazuje że nie jest to przypadek, słabsza forma czy coś (o jakim można mówić jeszcze przy 2:0).
Piłka Polska jest trochę jak Polska. i mozna ten mój wpis traktować jako przypis do tematu w Awanturum, o tym jak się czuje Polak.
Chciałbym więcej, wychowany byłem na czymś Super co okazało się chwilowe (bo na piękne wzloty Polaków - też mnie - stać, natomiast na równy lot, mała szansa).


Ostatnio zmieniony pn, 12 czerwca 2006 01:26:31 przez 3bajki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 01:17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
3bajki pisze:
Ale niech mi pokarze i niech Polacy wygrają z Niemcami i Kostaryką, to go będę cofał każde słowo


Już jesteśmy pokarani i nikt nas bardziej nie pokarze.
Chyba, że chodziło o "pokaże".

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 01:25:47 
hmm.
Mata rację
strach że nie wiedziałem


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 01:45:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Mamy rację z tym pokaraniem :)
Podobno nasi piłkarze dziś zebrali się i pogadali ze sobą..... bez trenera.
Podobno padło wiele mocnych słów. Podobno dołożą Niemcom.

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 07:13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14868
Skąd: wieś
Piła pisze:
Podobno dołożą Niemcom.


Ale ten panel Engela to naprawdę fajny.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 07:20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17303
Skąd: Poznań
No cóż... wbrew rozumowi:

Polska-Niemcy 2:1

4 minuta Żurawski 1:0
87 minuta Jeleń 2:0
89 minuta Podolski 2:1


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 526 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group