Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 24 kwietnia 2024 10:19:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 lipca 2007 17:49:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
ogólnie słaby slot. trzy big upy

stiw - za udowadnianie na każdym kroku że można na siebie ściągać wszystkie nieszczęścia świata
zasad - za komarzyce i degrengoladę
mirus - za daniela z klanu

w ciągu kilku dni napiszę większą relację.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 lipca 2007 23:54:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
a ja nie, bo jutro albo pojutrze gdzieś tam jadę ;)

Cytat:
stiw - za udowadnianie na każdym kroku że można na siebie ściągać wszystkie nieszczęścia świata


czyli krótko, nie narzekaj man ;)

ale nie żygałeś po pieczarkosie :D ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 lipca 2007 00:16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
nie kupiłem :oops: zjedliśmy po prostu 2 piaściki


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 lipca 2007 00:27:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
dobra decyzja :piwo:

a wracając do tego co napisałeś, to racja
słaby ten slot w tym roku. albo nie tyle słaby co już mnie tak nie wkręca jak ongi jeno pare fajnych koncertów i parę (dosłownie) dobrych piw.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 lipca 2007 18:33:49 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
Zgadzam się z przedmówcami - SLOT07 jakiś słaby.

Troche kuleje chyba dobór zespołów - w większości grają tak samo, schematyczne, nudne rockowe granie. Na tym tle wyróżnia się oczywiście 2Tm2,3, porywający energią, emocjami (nr 1 - Robertino, zwłaszcza Effatha - dał nawet ludzią na gitarce pograć, generalnie szał i szoł). Dla mnie na plus jeszcze Tworzywo i Me Myslef and I (tym razem już na dużej scenie, w białych ubrankach, w nieco innym repertuarze; a szerzej znani pewnie dzięki reklamie Heja).

Wykłady i warsztaty w moim odczuciu również były mniej zachęcające, sam byłem na wykładach o oku - narzędziu wzroku i warsztatach robienia muzyki na komputerze prowadzonych przez basistę zespołu OX. w miarę fajne. Obejrzałem też spoty z festiwalu reklamy społecznej (czy jakoś tak), ciekawe: polskie, zagraniczne, stare, nowe, podzielone na kategorie (prawa człowieka, ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo na drodze, niepełnosprawni, przedsiębiorczość itd itp). Naprawde interesujące:)

A wracając do muzyki to w jednym z zespołów na małej scenie (Forma) rzeczywiście na perkusji grał Daniel z Klanu. I tak na serio, pomijając uśmieszki itd, to był to (dla mnie) najciekawszy zespół na małej scenie (zresztą wygrali i na drugi dzień zagrali na dużej). http://www.4-ma.com bodajże adres.

Było mniej ludzi, było mokro, było słabe sloTV i nie było ciekawych wykładów 'pod platanem', które to miejsce zawsze kojarzyło mi się z głębokimi treściami głoszonymi przez Pierce'a i spółkę (których też zabrakło). A mimo, że widziałem dwóch kapłanów z roku zeszłego to nic nie słyszałem o mszy św, która to w latach ubiegłych, wprawdzie poza terenem SLOTu, ale się odbywała. Ale teraz w tym miejscu było pole namiotowe.

Na koniec pozdrawiam SLOTowych forumowiczów: Cytza, Dredziarza, Stiwa. a, no i Elronda i Robertino :D

Ps. Wrażenia dotyczą 3 pierwszych dni SLOtu, bo na tylu mogłem być.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 lipca 2007 21:52:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..w czasie koncertu 2tm2,3 kolega mój zasłyszał : ..." a to jest katolickie czy chrześcijańskie ? "... :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 lipca 2007 22:12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
mirus pisze:
Troche kuleje chyba dobór zespołów - w większości grają tak samo, schematyczne, nudne rockowe granie


man, jak mówisz o verra cruz to :shock:

niestety 2tm2,3 nie widziałem ;(

mirus pisze:
A wracając do muzyki to w jednym z zespołów na małej scenie (Forma) rzeczywiście na perkusji grał Daniel z Klanu. I tak na serio, pomijając uśmieszki itd, to był to (dla mnie) najciekawszy zespół na małej scenie (zresztą wygrali i na drugi dzień zagrali na dużej). www.4-ma.com bodajże adres.


hehe śmieszna sprawa bo jak zobaczyłem go to jakoś chciałem mu powiedzieć 'cześć' jakbym go znał od dawna hahahah

natomiast co do bandu spoko, ale jak dla mnie mega zżynali z toola,
z nowo poznanych kapel pozytwnie george dorn scream choc to kapela do klubu a nie na plener. fiszu jak zwykle dobrze, acz trochę za mało emada było słychać, ale dostałem od tworzywa sztucznego pierogi :D szacun ;]


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 lipca 2007 23:24:48 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
a slot tv było? i jeśli tak to czy mogę prosić o troszkę więcej info na ten temat, zawsze była to niesamowita rzecz przed zespołem głównym


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 lipca 2007 23:30:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
w tym roku średniawka i bez slotmena :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 lipca 2007 10:45:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
po raz pierwszy nie robiła tego provizorca tylko fuse factory ze szwajcarii - ogólnie nudno, bez pazura i z wpadkami technicznymi.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 lipca 2007 16:06:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3132
Skąd: Poznań
elrond pisze:
w czasie koncertu 2tm2,3 kolega mój zasłyszał : ..." a to jest katolickie czy chrześcijańskie ? "...

No.
Troche tak jest - pamietam typa ktory udowadnial, że katolicyzm nie jest chrzescijanstwem (nie w tym roku, i nie na slocie ale w mediach elektronicznych i koles bywa - moze to on?)

Ja poza namiot sie nie wychylalem zbyt usilnie - no chyba ze na degrengolade albo posilek - ale glosy o spadku formy reszty festu dobiegaja dosc glosno z roznych stron.

No coz.
I jeszcze - Cytz wysyla jakies rymowane smsy okolopiwne, nie wiem czy sie martwic czy jak ;) ;P

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 lipca 2007 18:07:38 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
stiw pisze:
man, jak mówisz o verra cruz to :shock:

akurat verra cruz odpusciłem i poszedłem do Cytryny Cafe (która też w nowym miejscu nawiasem mówiąc), ale dzwięki które słyszałem nie były jakies odkrywcze. w ogóle żaden tam ze mnie krytyk i recenzent muzyczny, więc te moje opinie nie muszą się pokrywać z rzeczywistością.

stiw pisze:
george dorn scream

rzeczywiście zapomniałem - ciekawa muzyka, pani bardzo ładnie śpiewała, tylko wszystko na jedno kopyto w moim odczuciu. ale jak najbardziej na plus.

Groszek pisze:
a slot tv było? i jeśli tak to czy mogę prosić o troszkę więcej info na ten temat


było sloTV, jak napisano, inni robili i było to czuć w przygotowanych materiałach, z drugiej strony niektóre animacje były z roku ubiegłego (np reklama Pomocy Drogowej - nieaktualna, bo nie chodzili już z opaskami żółtymi). mi się nie podobało, może na plus SLOT okiem dzieci, a tak brak ciekawszych treści. siostra mi powiedziała, że w sobotę (mnie już na Slocie nie było) byli w sloTV Filip i Agnieszka Paskowie. W poprzednich latach Filip prowadził bardzo ciekawe wykłady z cyklu ABC itd życia duchowego, naprawde dobrze to robił. w tym roku ich zabrakło :cry: no i wydaje mi się, że to mogło być ciekawe w tym SloTV.

a, zapomniałem w poprzednim poście pozdrowić zasadę, co niniejszym czynię i przepraszam za zwłokę :D

elrond pisze:
..w czasie koncertu 2tm2,3 kolega mój zasłyszał : ..." a to jest katolickie czy chrześcijańskie ? "... :D

co na SLOCie nie jest głupim pytaniem, bo dominują tam oczywiście inne kościoły chrześcijańskie, a stosunek do katolików można zobaczyć na przykładzie mszy św. w latach ubiegłych: za terenem, cichaczem, ponoć zrywano informacje o nich. a w tym roku, jak pisałem, to nawet nie wiem czy były. ale daleki jestem od krytykowania organizatorów SLOTu bo robi się tam co roku dobrą robotę jeśli chodzi o ewangelizację, choć przyznam, że tegoroczna edycja była pod tym względem słabsza. może w ramach wyrównania roku ubiegłego, kiedy to dużą scenę prowadził Martijn Krale z Fruhstucka i było chyba tego odrobinę za dużo i nachalnie w moim odczuciu.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 lipca 2007 18:18:37 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
mirus pisze:
reklama Pomocy Drogowej - nieaktualna, bo nie chodzili już z opaskami żółtymi)

:shock: :shock: Hmm, znaczy nie mieli opasek czy nie było pomocy? Strasznie mnie to wszystko smuci co tu piszecie. Te trzy raz, które byłem na slocie (a może cztery? :roll: ) zawsze było świetnie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 lipca 2007 18:20:04 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
Pomoc była, opaski nie. Teraz mieli chyba na identyfikatorach znak swój.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 lipca 2007 21:52:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
mirus pisze:
a stosunek do katolików można zobaczyć na przykładzie mszy św. w latach ubiegłych: za terenem, cichaczem, ponoć zrywano informacje o nich.
..to jest pewnie ta miłość chrześcijańska... :cry:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group