Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 00:40:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 77  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 03:14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Elrond pisze:
..jak czytam takie chamskie posty jakie pisze zasada..to jeszcze bardziej chce mi się upić....wstyd!
sorry, ale nie było mnie troche na forum i nie moge się powstrzymać....

Tomie, wybacz ale taki tekst z Twoich ust powoduje u mnie tylkopusty śmiech...powinieneś wiedzieć o co mnie chodzi... :roll:

i z chamstwem posta Zasady bym mocno dyskutował, ale spodziewsam się że to i tak jest bezcelowe.... :roll:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 13:17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
Boskey, obawaim się że ta poisenka Morelli była nieco bardziej hm... łatwa w odbiorze...

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 14:06:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
gosiczka pisze:
albo powiedzcie czy kiedykolwiek probowaliscie cos tworzyc i z jakim skutkiem.

z bardzo marnym , po miesiacu wpadł komornik...
:twisted: :P

Chciałbym złożyć na ręce Pana Komendanta moje zażalenie, spowodowane bez podstawnym nałożeniem mi mandatu karnego (20 zł), oraz wybitnie chamskim i grubiańskim zachowaniem funkcjonariusza, który wystawił mi mandat.
Około godziny 0.30, przebywałem na plaży, nie robiąc nic sprzecznego z prawem. Idąc zauważyłem grupę młodzieży, do której na pewną chwile się dosiadłem. Chciałbym zauważyć, iż był to jeden z przedstawionych mi zarzutów, co uważam za sprzeczne z konstytucją RP („Art. 58. Każdemu zapewnia się wolność zrzeszania się.”).Siedząc na plaży, po pewnej chwili, zostałem zatrzymany przez policjanta w celu okazania mu dokumentów. Gdy funkcjonariusz otrzymał mój dowód osobisty, dowiedziałem się, że zostanę ukarany mandatem za spożywanie alkoholu oraz śmiecenie na plaży. Gdy zasugerowałem, iż mogę poddać się badaniu na alkomacie, zostałem ukarany za „śmiecenie na plaży” czego oczywiście nie robiłem. Chciałbym zauważyć, że policjant nie miał żadnych dowodów na popełnienie tego wykroczenia, oraz usłyszał moje wyjaśnienia, iż nie popełniłem tego wykroczenia (co z resztą mogą potwierdzić świadkowie) . Moim zdaniem te 3 argumenty, dobitnie świadczą o mojej niewinności (bardzo dziwi mnie fakt, mimo iż wiele dowodów świadczy o mojej niewinności, a funkcjonariusz nie miał żadnego dowodu na poparcie swojej tezy, ciągle uważał mnie za winnego, chodź konstytucja RP inaczej wypowiada się o takiej sytuacji: „Art. 42.3 Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu.”).Z racji niemożności wytłumaczenie istoty sytuacji policjantowi, zgodziłem się na wypisanie mi mandatu karnego, z założeniem, że odwołam się do Pana od tej kary. Podczas wypisywania mandatu zaistniał szereg chamskich i niestosownych komentarzy policjanta o numerze odznaki 689093 (numer może być minimalnie niedokładny-było ciemno-lecz policjant miał na nazwisko „Kaszubowski”). Gdy chciałem się dowiedzieć o powód zatrzymania i wystawienia mi mandatu, funkcjonariusz nie odpowiadał w sposób logiczny i zrozumiały. Pytając się go dokładnie, dlaczego wystawia mi się mandat pomimo nie popełnienie wykroczenia (co gwarantuje mi konstytucja RP „Art. 41.3 Każdy zatrzymany powinien być niezwłocznie i w sposób zrozumiały dla niego poinformowany o przyczynach zatrzymania) , funkcjonariusz był wybitnie zirytowany, mówiąc prostackie uwagi: np. „te cyferki jak nie rozumiesz, są numerem mojej odznaki, nie wiem czy rozumiesz, gdyż różnych ludzi przyjmują teraz na studia”, mówiąc mu o w wolności zgromadzeń – także na tej plaży (mówi o tym artykuł 54 konstytucji RP
„Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów”), zaczął się nabijać „ja rozumiem, dzieci kwiaty, komuny na plaży” itp. zauważając kolor włosów jednej z zatrzymanych dziewczyn, stwierdził „iż już wie czemu powstają dowcipy o blondynkach” . Podobnych tekstów było więcej, których niestety z powodu dosyć późnej pory i zdenerwowania nie pamiętam. Pikanterii całemu zajściu dodaje fakt, iż mnie więcej podczas spisywania i wypisywania mi mandatu niewinnemu i niegroźnemu obywatelowi, grupa moich znajomych, która przebywał na promenadzie około 200, 400 metrów dalej, została okradziona z wielu wartościowych i niezbędnych rzeczy. Tam nie było policji, która w tym czasie zajmowała się ludźmi, którzy brzydzą się przemocą, łamaniem prawa i do wczoraj lubili Sopot – jako oazę spokoju i rozsądku. Zamiast zajmować się mną mogli patrolować niebezpieczną o tej porze promenadę, co uniemożliwiło by popełnienia przestępstwa przez prawdziwych
„łamaczy prawa”.
Wierze w Pana zdrowy rozsądek i sprawiedliwość. Mam nadzieje iż dokładnie przedstawiona powyżej sytuacja dobitnie świadczy o niewinności mojego zachowania, oraz nie prawidłowej postawie funkcjonariusza. Mam nadzieję, że anuluje mi Pan ten absurdalny mandat (pomijając moją niewinność, jestem młodym, uczącym się obywatelem, na całkowitym utrzymaniu rodziców i nie mam z czego zapłacić mandatu – chodź nie zamierzam płacić kary za czyn którego nie popełniłem.) oraz zwróci Pan uwagę funkcjonariuszowi Kaszubowskiemu by kulturalniej obchodził się z wszystkimi obywatelami, szczególnie z tymi którzy nie łamią prawa.

Z wyrazami szacunku


Piotr Kaliński


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 14:12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
kiedys spisywalem swoje sny ;-)
jednen z przykładów ;-)

Stoimy w pare osob na przystanku. Nagle niczym na wojnie,przyjezdza odkryta, mala ciezarowka rozdajaca wielkie baniaki-worki z kabelkiem /jak ktos byl oddawac krew to wie o czym mowie/ wypelnione krwia /przezroczyste/, tylko jakos tak nie wiarygodnie duze. Stoimy na przystanku tramwajowym "brama oliwska". A dano nam te worki by je podlaczyc kabelkami do torów - Grzesiek zaczyna to robic. przyklada tą rurkę-kabel do torow, cos tam kombinuje i nagle nadjezdza tramwaj. On spokojnie wykonuje ta czynnosc, myslac iz tramwaj z racji tego ze zwolnil , i tego ze go widzi zatrzyma sie. Lecz tego nie robi , ku zdziwieniu wszystkich tramwaj przejezdza po Kwiaatkowskim. Chwila oczekiwania, napiecia , gdyz kazdy mysli ze moze polozyl sie pomiedzy kołami /tak jak mozna polozyc sie pod czolgiem/ jednak po przejechaniu tramwaju ukazuje sie nam wydluzona i rozplaszczona postura naszego kolegi, płaskawy jak po przejechaniu walcem. Nie zyje. Kazdy to przezyl na swoj sposob. Ja przejezdzajac w tym samym tygodni,tą samą linią, czesto go wspominam, znajomi pocieszaja gdyz wiedza ze kolega mial wypadek i to wlasnie w tym miejscu. Na koncu trasy slysze jego glos, rozmawiamy. Wyjasnia mi zza grobu iz czesto uzywal do mnie zwrotu "po nocy", gdyz jeszcze za zycia gdy wracal po nocy, rozmawial ze swoim umarlym dziadkiem, tak jak teraz on rozmawia ze mna. Dziadek mnie nie lubil. Kazal Grzeskowi konsultowac się lub w ogole nie zezwalac na to bym zabieral z pokoju Grzeska jakiekolwiek rzezczy.
:shock: :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 14:14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
hehe, ten drugi tekst juz znam, ale pierwszy mnie rozwalil 8) :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 16:03:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 10:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
Rzuff pisze:
Heheh...
karkołom

Łeb pęknięty,
Nos złamany,
Atak znowu
Nieudany,
Oddać życie
Ze potomnych,
Wyczyn iście
Karkołomny!

Wojownicy
Duzi, mali,
Od olbrzymów
Do krasnali,
Jedni z budy,
Drudzy z domu,
Nie poznali
Karkołomu!

Nie muszu chyba mówić, że to tekst piosenki...

A czy przypadkiem nie jest to text Siekiery? :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 17:16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Boskey zapłaciłeś te dwie dychy? :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 17:18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
nie. wpadl komornik. w dodatku taka łajza ze zapomniał kasy wziasc co zarzadal. cofnalem go z klatki - nie mialem sumienia - chyba 3 ddzien pracy, pol godziny wypisywania papierów a propos 25 zł - i zapomniał ich zabrac...ale miło sie z nim gadalo, troche sie nasmialem, robiac kawe komornikowi.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 18:43:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 01:47:15
Posty: 298
Skąd: Breslau
CZŁOWIEK

zamiast uszu pieczarki
na głowie długa sałata
taka jak Violetta Villas
taka jak Bart Simpson
a zamiast twarzy ziemniak
Murzyni to nieobrani
Biali to obrani
co za barany ...

:)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 21:55:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Boskey pisze:
nie. wpadl komornik. w dodatku taka łajza ze zapomniał kasy wziasc co zarzadal. cofnalem go z klatki - nie mialem sumienia - chyba 3 ddzien pracy, pol godziny wypisywania papierów a propos 25 zł - i zapomniał ich zabrac...ale miło sie z nim gadalo, troche sie nasmialem, robiac kawe komornikowi.

...ty to widze jakis pechowy jestes...
...a jak sprawa z misiem z Ustrzyk???
...ech, bracia...

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 22:48:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
w t.o.k-u... :(
ale koniec chata...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 grudnia 2004 00:18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
moje ostatnie, nigdzie jeszcze nie publikowane, nawet jeszcze bez tytułu... trochę inne...

Nie daje w nocy spać, pozwoli tylko po to
By z miejsca przyśnić się, z podwójną wrócić mocą
A gdy nadejdzie świt, każe otworzyć oczy
Wślizgnie się w każdą myśl, ze wszystkich stron otoczy

(refren)I nie wiem, nie wiem kim jest
Nieznaną wciąż ma twarz
I chociaż obok jest
Nie mogę dotnąć jej

Nadzieją i przeklenstwem stając się na przemian
Nadaje sens życiu, sens życiu odbiera
Maluje mój świat swymi kolorami
I oślepia nimi, i żyć każe dla nich

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 grudnia 2004 00:23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Budyń pierwsza zwrotka poświęcona jest temu forum? :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 grudnia 2004 00:24:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 listopada 2004 23:27:05
Posty: 13
Skąd: Pruszków
moje <: ) skromne pisanie :P

"człowieczeństwo"

ludzie
kłamliwe potwory
egoiści
niewrażliwi na krzywdę innych
rozkochać - porzucić
wykorzystać - podeptać
opluć
poniżyć
wszystko po to by utrzymac się na powierzchni
szczury pierwsze uciekają z tonącego okrętu
panie nikt po co chcesz być kimś?
oni Cię zniszczą
a twoimi resztkami pożywią się psy
czyżby tylko śmierć była wolnością?
jeżeli tak to
pragnąc umrzec pragne uwolnienia...

_________________
I`m not like them but I can prentend!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 grudnia 2004 00:34:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
zrobię tu offtopik :D i wkleję kilka swoich komputerowych obrazków, jeśli Wam to nie przeszkadza :D Bo to chyba najodpowiedniejsze miejsce ku temu....
Obrazek
"Elektryczna apokalipsa"
Obrazek
"Witacz"
Obrazek
"Teraz Polska"
Obrazek
"Mpanorama14a"

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 77  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group