Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 04:46:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1143 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 04:37:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 10 grudnia 2004 01:45:31
Posty: 9
Skąd: Chicago
lubie malowac ,lubie pisac ,lubie grac ,lubie spiewac .nie wszystko mi wychodzi genialnie,ale raz sie zyje .chcialabym poczytac jakiejs waszej poezji albo prozy chcialabym zobaczyc jakies wasze dziela jesli cos tworzycie albo piszecie podzielcie sie z nami . albo powiedzcie czy kiedykolwiek probowaliscie cos tworzyc i z jakim skutkiem. :roll: :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 12:45:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3075
Skąd: Poznań
gosiczka pisze:
lubie malowac ,lubie pisac ,lubie grac ,lubie spiewac .nie wszystko mi wychodzi genialnie,ale raz sie zyje .chcialabym poczytac jakiejs waszej poezji albo prozy chcialabym zobaczyc jakies wasze dziela jesli cos tworzycie albo piszecie podzielcie sie z nami . albo powiedzcie czy kiedykolwiek probowaliscie cos tworzyc i z jakim skutkiem.

...a ja lubie roze i piwo calkiem duze...
...jeszcze placki ziemniaczane i pare kolezanek...
...moze jestem zly, moze jestem glupi, jak widze takie posty to chcialbym sie upic...
...nie ich miejsce tutaj, nie ich miejsce tu, a jesli sie myle zmykam w strone snu...

...seen???

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 13:05:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22829
nie przesadziłeś, kolego? :?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 13:17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 10 grudnia 2004 01:45:31
Posty: 9
Skąd: Chicago
nie lubie jak sie ludzie ograniczaja , przeciez ja nikogo do niczego nie zmuszam :o pozdrawiam :D :!: tych urazonych


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 13:23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22829
http://spirit-of-84.blog.pl/
to link do mojej pisaniny, co jakiś czas aktualizowane to jest. Pozdrawiam. Na stronie która jest pod moimi postami jako moje ww też czasem coś nowego ląduje najpierw, zamiast na tej czysto twórczej

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 14:51:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..jak czytam takie chamskie posty jakie pisze zasada..to jeszcze bardziej chce mi się upić....wstyd! :oops:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 14:54:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..gosziczka ! odwagi !!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 15:07:47 

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 10:41:49
Posty: 36
Skąd: wawa
Elrond ma totalnie rację. Po co Zasado drogi od razu zjechac ludzi. Nie podoba Ci się temat to wejdź na inny i tyle.
No ja np. poezji to nie uprawiam ale jakbyś Gosiczko była zainteresowana to w pierwszym kwartale wydaje książkę - rzecz jest ogólnie o telewizji w Polsce, programach takich jak reality shows oraz naszym społeczeństwie ogólnie.
Pzdr i odwagi wszytskim do pisania zyczę


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 15:21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
Gosiczka, poproś Elronda, niech ci zaprezentuje jakąś swoją twórczość! :D
Tylko nie daj się zwieść, jeżeli ci przyśle jakieś wiersze Budzyńskiego - on lubi się podszywać!!!

... zaraz, czy mi się coś...

;-)

PS. Jam napisał w życiu cztery wiersze. Ale się wstydzę!! To jest twórczość licealna niestety... a może stety?
PPS. A wraz z kolegami nagraliśmy kiedyś na domowym sprzęcie płytę... tj. kasetę pt. "Wielka Improwizacja" Tytuł odzwierciedla zawartość mniej więcej. To bym nawet chętnie zaprezentował, ale nie bardzo wiem, jak. Śpiewałem tam.
PPPS. I napisałem jeszcze dwa takie jakby opowiadania. W oba włożyłem maksymalnie dużo zaangażowania, ale bardzo dawno ich nie czytałem, nie wiem, czy się do czegoś nadają - obawiam się, że poprostu nie mam talentu pisarskiego, a wtedy zaangażowanie daje grafomański patos.
Jedno było taką egzystencjalna alegorią wznoszenia się człowieka ku górze, ku doskonałości... w kostiumie historii o wspinaniu.
Drugie było dla odmiany bardzo krótką i skromną historyjką o niepowtarzalności pewnych przeżyć... choroba, właśnie stwierdziłem, że właściwie niezbyt pamiętam, o czym to było :roll: Musze chyba odnaleźć i odświeżyć.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 15:48:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22829
Crazy pisze:
Jedno było taką egzystencjalna alegorią wznoszenia się człowieka ku górze, ku doskonałości... w kostiumie historii o wspinaniu.

one disz?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 17:40:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
Crazy pisze:
Tylko nie daj się zwieść, jeżeli ci przyśle jakieś wiersze Budzyńskiego - on lubi się podszywać!!!


LOL? :D

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 19:39:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
pewna krowa
mieszkanka Krakowa
nie dawała mleka
bo była kaleka...


wbrew pozorom, napisałem to sam :mrgreen:



BTW

ataman pisze:
Po co Zasado drogi od razu zjechac ludzi


on już tak ma... :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 14 grudnia 2004 01:01:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...jeżeli on już tak ma ..to bardzo mi go szkodaaa.... :oops: :cry:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 14 grudnia 2004 03:11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 10 grudnia 2004 01:45:31
Posty: 9
Skąd: Chicago
wow :shock: :D z przyjemnoscia przeczytalabym ta ksiazke daj nam znac kiedy premiera ,to moze byc bardzo ciekawe - do atamana .pozdrawiam wszystkich na czele z poeta wszechczasow czyli zasada. :lol: :lol: :lol:

_________________
DANE NAM JEST WIELKIE ZLO
I WIELKIE DOBRO...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 14 grudnia 2004 03:27:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 10 grudnia 2004 01:45:31
Posty: 9
Skąd: Chicago
wow CRAZY!!! to musialo byc naprawde niezle.oczywiscie ta alegoria wznoszenia sie czlowieka do doskonalosci bardzo mnie zainteresowala .bylabym naprawde wdzieczna i szczesliwa jakbym mogla to przeczytac ,ale sam zdecydujesz ,no i oczywiscie jesli to znajdziesz gdzies .wiesz co ja kiedys napisalam caly notes z wierszami .po pewnym czasie schowalam go gdzies w piwnicy ,aby pozniej odnalezdz to i przeczytac z dystansem z czasem inaczej sie na cos wlasnego patrzy, jest sie bardziej obiektywnym .ale najlepsze jest to ze po roku kiedy chcialam to odnalezc ,nie moglam sobie przypomniec gdzie to dokladnie jest. i minely juz trzy lata a ja przyjechalam do stanow i moge sie chyba pozegnac z moimi wierszami ale dalabym wszystko zeby to odzyskac .prawde mowiac nie pamietam co tam napisalam ,wiem ze byly to wlasnie wiersze o tematyce egzystencjalnej . POZDROWIENIA DLA PRZYJAZNEGO ELRONDA :piwo: :wink:

_________________
DANE NAM JEST WIELKIE ZLO
I WIELKIE DOBRO...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1143 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group