Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 23 kwietnia 2024 18:55:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 października 2006 22:32:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Widzisz, na placu też trzeba włączać migacze. A po co jak każdy wie na placu jaki manewr będzie wykonywany?

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 października 2006 23:39:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 02:47:15
Posty: 298
Skąd: Breslau
he,he... tak się składa, że jestem instruktorem.. i nie dre sie.:) i=a moim kursantom mówię, że jazdy to wesołe miasteczko, zgodnie z pewnymi zasadami (kodeks) - no bo, "L" na mieście, to jak takie samochody na Wesołym Miasteczku :):) no a egzaminator, to facet, który obsługuje karuzelę... i grunt to się dobrze bawić i nie zwracać na niego uwagi ( no bo w końcu raz obsługuje karuzelę spoko koleś a raz jakiś znerwicowany bałwan ) a poza tym w końcu płacimy za tę przejażdżkę, no nie ?... czyli kurs to takie czeskie Wesołe Miasteczko, a egzamin to Disneyland... no i po mojej kuracji "wesołomiasteczkowej" odnoszę ostatnimi czasy całkiem spore sukcesy...ponad połowa moich kursantów zdała za I-szym razem :D
P.S. czasmi podczas jazd puszczam jakąś muzyczkę, czasami Armie :)), ale to tak po 15 jeździe, żeby czynności kursanci wykonywali bardziej automatycznie (muzyka rozprasza i wtedy właczają się automatyczne odruchy) :)... redukcja do dwójeczki i po wyjściu z zakrętu trójeczka i Podróż na wschód :D

_________________
Super Girl & Romantic Boys !!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 października 2006 17:51:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
korzeń pisze:
puszczam jakąś muzyczkę, czasami Armie


ooo widzisz!.. a ja podczas kursu miałam "Eskę" (ble:/) non stop...a jazdy były "super imprezzzzkaa..essssska"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group