Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:08:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: wt, 12 czerwca 2018 08:51:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Fengari pisze:
Ooo, to trzymam za słowo!


Pamiętam!

Niemniej ostatni pomiar to 70,25 kg. Oddajmy głos specjaliście giełdowemu Frankowi van Dijkowi z Amsterdamu:

"Jest to ważny moment. Po raz pierwszy przekroczona została psychologiczna bariera 70 kg. Jesteśmy w miejscu, które nazywane bywa w literaturze keynesowskiej chwilą przysiadającego kolibra. Zatem są dwie możliwości - nastąpi odbicie w dół, a przekroczenie bariery zostanie będzie tylko wręcz odświeżającym incydentem. Musi to jednak nastąpić relatywnie wcześnie, aby otoczenie zewnętrzne nie przyswoiło sobie jeszcze mentalnie faktu przekroczenia. Drugi wariant to niejako pozostawienie tego szańca jako już nie bronionego i skoncentrowanie się na kolejnej linii. Wówczas nie wykluczam szybkiego wzrostu np: do granicy 75, potem krzywa się wypłaszcza przed następną barierą psychologiczną."

Czyli powiedział tak żeby w sumie nic nie powiedzieć. :P

Fengari pisze:
częściej graj mecze


Pozostanę przy tym. Od weekendu za dwa tygodnie będę grał w rozszerzonym cyklu wakacyjnym: sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek. :faja:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: wt, 12 czerwca 2018 10:29:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
otóż u mnie jest wesoło. Jak wiecie, miałem pod sam koniec stycznia operację, po której musiałem sobie na jakieś trzy miesiące już w ogóle cokolwiek odpuścić ze szczątkowej aktywności fizycznej. W efekcie, gdy w końcu się zważyłem, moja waga powiedziała już tylko Error ;) Po tygodniu albo dwóch ciężkiej pracy okazało się, że jej granica wytrzymałości, którą przekroczyłem, to 152 kg, obstawiam, że mogłem dobić do 154, co zapewne (ale pewności nie mam) było moim życiowym rekordem. Teraz pomału coś z tym robię, pozbywając się 0,5 - 1 kg na tydzień, przy czym ani się jakoś specjalnie grubo nie czuję, ani też specjalnie nie odczuwam negatywnych konsekwencji, które kiedyś dopadały mnie, gdy tylko przekroczyłem linię 120 (kiedy to było)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: wt, 12 czerwca 2018 19:16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
arasek pisze:
Niemniej ostatni pomiar to 70,25 kg.

..przecież to jest niedowaga! :wink:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: wt, 12 czerwca 2018 20:31:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
arasek pisze:
Pamiętam!

O, to ja teraz też już będę! Bo zapomniałam. :wink:

Aras, ale Tobie nadwaga raczej nie grozi, wyglądasz na kogoś, kto już chyba z natury tak ma. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: śr, 12 grudnia 2018 15:27:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 10:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
Dziś po raz pierwszy na wadze 99.9 kg! Fajne uczucie. Zaczynałem 7.11 od 106 kg, gdy dowiedziałem się, że organizm mi się sypie. Dieta + chodzenie. Dziś np. 9,5 km w Puszczy Kampinoskiej. Cudownie :D

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: czw, 13 grudnia 2018 12:00:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
O! Widzę, że turlamy się na jednym wózku :D

Na początku października waga wskazywała mi 110 kg, a dzisiaj rano pokazała 101,5 :)

Mam nadzieję, że do końca stycznia uda mi się zjechać co najmniej do poziomu sprzed 6 lat.

Pet 30 stycznia 2013 pisze:
Przed chwilą się ważyłem. 99,8 kg

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: czw, 13 grudnia 2018 17:53:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
wokr pisze:
Dziś po raz pierwszy na wadze 99.9 kg!


Gratulacje! :)

Zbliżamy się do siebie... ja już mam 71 kg... :|

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: czw, 13 grudnia 2018 18:59:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Pet pisze:
Mam nadzieję, że do końca stycznia uda mi się zjechać co najmniej do poziomu sprzed 6 lat.


Nie wiem ile miałeś 6 lat temu, ale gdybyś zaczął biegać, to do końca stycznia zrzucisz dychę. Potem będzie trudniej o efekty, ale półtora miesiąca na zrzucenie 10 kilo po raz pierwszy to zupełnie realny wynik.

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: czw, 13 grudnia 2018 19:14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Pet pisze:
101,5 :)
Dam 101,6 :afro:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: pt, 14 grudnia 2018 07:56:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 10:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
Tyler Durden pisze:
gdybyś zaczął biegać, to do końca stycznia zrzucisz dychę

Z tym bieganiem przy takiej jak moja wadze może być różnie - wysiadają kolana - ale chodzenie polecam. A z kijami, jak się opanuje odpowiednią technikę to już się prawie leci :)

arasek pisze:
Zbliżamy się do siebie... ja już mam 71 kg...

Mi aplikacja od opaski fitnesowej pokazuje jako prawidłową wagę i cel odchudzania 78 kilo, ale tak ambitny to chyba nie jestem :?
A ty arasku, kanapeczkę więcej i będzie dobrze :)

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: pt, 14 grudnia 2018 09:51:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
Bieganie od pewnej wagi to raczej pomysł na unieruchomienie się. Zresztą cóż, jak wiedzą moi koledzy z fb od kilku miesięcy bardzo intensywnie spaceruję i nawet te spacerki, chociaż przynoszą dobry efekt, przy okazji mocno ograniczyły dla mnie dostępność schodzenia gdziekolwiek po schodach.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: pt, 14 grudnia 2018 10:08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 10:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
Ja już miałem poważne problemy z kolanami (po bieganiu) - pęknięte łąkotki i nie byłem w stanie kucnąć, żeby zawiązać butów. Jak naciskałem z jednej strony, coś wyłaziło z drugiej - masakra. Pierwszy ortopeda (medycyna sportowa), od razu chciał mnie kroić, ale jakoś nie bardzo mi się to podobało i poszedłem do innego. Drugi powiedział mi tak: Proszę pana, większość lekarzy powie panu, że to nie działa, ale ja ze swojej praktyki wiem, że te chrząstki potrafią się odbudować i sprawdza się to w 75% przypadków. Niech pan przez pół roku zażywa suplementy, które mają w nazwie "flex" i zobaczymy. Ja wybrałem Collaflex i rzeczywiście pomogło. Łąkotki mam w porządku i przy mojej masie zszedłem w tym roku bez bólu po tych schodach w Dolinie Jaworzynki. A trochę tego jest. Może spróbuj Budyń.

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: pt, 14 grudnia 2018 10:08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Tyler Durden pisze:
Nie wiem ile miałeś 6 lat temu, ale gdybyś zaczął biegać, to do końca stycznia zrzucisz dychę. Potem będzie trudniej o efekty, ale półtora miesiąca na zrzucenie 10 kilo po raz pierwszy to zupełnie realny wynik.


Zgodnie z cytatem, który przytoczyłem powyżej 30 stycznia 2013 ważyłem 99,8, także dużo mi już nie brakuje. Tym bardziej, że rano waga pokazała 101,2. Liczę na to, że w półtora miesiąca te półtora kilograma jakoś uda się zrzucić (i to pomimo obecności Świąt po drodze), bez uciekania się do ostateczności typu bieganie. Bo biegać nie cierpię :)

Tzn. pewnie prędzej czy później sięgne po ten drastyczny środek, ale dopiero wtedy jak wskazówka wagi się zatrzyma i sama dieta już nie wystarczy.

wokr pisze:
Mi aplikacja od opaski fitnesowej pokazuje jako prawidłową wagę i cel odchudzania 78 kilo, ale tak ambitny to chyba nie jestem


Nie dajmy się zwariować. Wg kalkulatorów i aplikacji to ja powinienem ważyć 80 kg, ale tyle to ja chyba ważyłem ćwierć wieku temu, kiedy byłem cienki jak patyk i miałem mleko pod nosem. Odrobina nobliwego tłuszczyku mi nie przeszkadza. Zimno mi by było bez niego. :glace

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: pt, 14 grudnia 2018 10:19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 10:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
O! I tego się trzymajmy :D

ps. U mnie dziś 99,7

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: pt, 14 grudnia 2018 11:08:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
100,5 kg - wczoraj po wielu latach unikania maszyny piekielnej stanąłem namówiony przez córkę (15,5 kg).
I teraz co? Więcej ruchu, mniej jedzenia, wyrzucić wagę? No nie wiem...

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group