Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 04:37:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 28 września 2006 22:00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
:( :( :(

Szybkiego powrotu do zdrowia, Crazy...

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 28 września 2006 22:00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
:shock: , zuch chłopak :-).
Od 2 tygodni jeżdżee na rowerze bez okularów w nocy... Dziś koło 21 wracając z parku w Oliwie miałem trzy prawie-wypadkowe sytuacje. Chyba trzeba coś z tym zrobić... :|


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 lutego 2007 00:11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
KoT - i jak tam rowerkiem po śniegu w tym roku? :-)

Ja w zeszłą środę wracałem z Wilanowa na Ursynów przez pola w świeżym śniegu, czas podwojony, bo się zakopywałem co chwila i nie można było ruszyć - ale było pięknie.

Natomiast dzisiaj brrrrrr... dzisiaj w W-wie cały dzień padał deszcz przy temperaturze w okolicach zera, padał i rozpuszczał śnieg, ale nie do końca. Efekt: duże połacie lodu pokryte wodą... Na drodze przez pole w dodatku dziura na dziurze (oczywiście wypełnione wodą i oblodzone). Najgorsza sprawa, kiedy mnie wysadziło z siodełka - nie można było ruszyć, bo koło latało sobie w koło a kiedy już się udało, to od razu wpadałem w lodową dziurę!!! Musiałem znaleźć (a raczej co chwila znajdować, bo wysadzało mnie z sioda regularnie :? ) kawałek jakiegoś trochę twardszego błota na poboczu i znowu to samo... no i jedna gleba się trafiła też. Oczywiście cały czas padał deszcz i nie wiem, czy mi się wydawało, ale kilka razy chyba chciał się zmienić w grad :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 lutego 2007 07:42:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Crazy pisze:
KoT - i jak tam rowerkiem po śniegu w tym roku?

kurde nie zdążyłem :( już nawet przygotowałem bajka - spuściłem mu nieco powietrza... ale u nas zima trwała niecałe 3 dni...zdążyem tylko z szanowną małżonką zaliczyć tylko długi i wyczerpujący spacer... czekam na nowy śnieg...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 lutego 2007 14:11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
A ja zdążyłam! I nawet zaliczyłam wywrotkę na śnieżnym zakręcie. I uwielbiam jazdę po błotach i w deszczu, tylko są dwa minusy tego: jak zmokną okulary i jest ciemno i tylko światła dokoła, nic nie widzę poza kolorowymi błyskami i wjeżdżam czasem na kogoś, a dwa-brudzą się buty :D Naprawdę mam buty bardziej brudne niż spodnie. Chyba że obok przejedzie panmądrykierowcaktórynieraczyzwolnićbopocoskorosamedziurywypełnionewodą... No i jakiś cham mi urwał lampkę z tyłu :( Rower jest wielce okej!

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 04 lutego 2007 10:57:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
ooo! rowery super!!!
Też udało mi się udało po śniegu trochę pojeździć w tym roku a że jechałem na rowerze trekingowym to było hmm ciekawie:D

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 08 lutego 2007 17:04:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
rowerki to klasyka:
Reksio - dla całej naszej trójki (ja + siostra + brat)
Domino - ech...dostałem chyba od babci, na nim się chyba najbardziej uczyłem jeździć.
Pelikan - rower siostry
(?) - rower brata, ale muszę podpytać jaki.

to była jazda! moja siostra jak się uczyła, to na zakrętach zamiast hamować jeszcze szybciej kręciła pedałami. Potem przerabiało się rowery, np dodawało traktorek z patyka od lodów, ściągało się błotniki, obklejało naklejkami :) prawie jak tuning ;)

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 08 lutego 2007 23:04:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
KoT pisze:
kurde nie zdążyłem

a dzis zdążyłeś? bo ja tak!
rano do pracy po świeżutkim śniegu... taki miękki, jeszcze nie zdeptany, a co najważniejsze taki, który nie zdążył jeszcze ani razu rozpuścić się/ zamarznąć na nowo - to jest podłoże wręcz idealne, chyba na niczym innym nie jeździ się tak gładko

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 09 lutego 2007 09:06:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Crazy pisze:
to jest podłoże wręcz idealne, chyba na niczym innym nie jeździ się tak gładko

... jak po leśnej ścieżce zasłanej igliwiem.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 09 lutego 2007 09:46:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Crazy pisze:
a dzis zdążyłeś? bo ja tak!

to jest jakiś skandal - u nas na ziemiach odzyskanych chlupa panie, a nie śnieg... wczoraj to było rano padał deszcz... jak czytam wpisy poznaniaków o śniegu to mnie skręca... u nas jest regularny listopad - 1-8 C... zaczynam się obawiać, że coponiektórzy swoimi niemądrymi wpisami w innym temacie wystraszyli zimę - SHAME ON YOU !

ale przynajmniej mi się wyklarowało, że pojedziemy jednak w góry na jakiś weekend, więc śnieg jeszcze tej zimy zobaczę...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 09 lutego 2007 13:16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
Bogus pisze:
jak po leśnej ścieżce zasłanej igliwiem.

no, wydaje mi się, że to dobre porównanie :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 09 lutego 2007 16:54:53 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 13:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Mój pierwszy rower to musiał być Bambino. Trzykołowy taki i rzeczywiście bardzo mały (w wieku starszym jak na nim jeździłam to z niego tyłem spadałam).

Kolejny rower to Reksio? Dla dzieci, czerwony taki. Na nim nauczyłam się jeździć bez bocznych dwóch dodatkowych kółek. Dużo było na nim wywrotek, ale to już dawno....

Następny rower przysłał mi chrzestny na komunię ze Stanów. Najlepszy był... Jeździłam na nim bardzo szybko, znałam go doskonale... Po około 9 latach stwierdziłam, że wyrosłam z niego i zachciałam nowego roweru (nie pozbywając się jednak starego). Mój brat niestety wziął stary rower i sprzedał (oddał?) jakiemuś chłopu :cry: bez mojej wiedzy! Aż go pobiłam w kuchni, babcia nas rozdzielała (znaczy ja go kopałam a on mnie za ręce trzymał a babcia między nami). Do tej pory nie mogę odżałować tamtego roweru, bo na nowym nie umiem szybko jeździć i ogólnie jakiś gorszy jest, niewygodny... Choć wygląda szpanersko - z Niemiec jakiś Fisher - muszę zedrzeć te niemieckie nalepki :wink: Strach szybciej pojechać. A kiedyś z niego na łeb z górki zleciałam nawet - kierownica się skręciła i łańcuch spadł, a w starym w ciągu 9 lat ani razu chyba nie spadł... :wink: No cóż :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 09 lutego 2007 23:15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
Ptak ze wschodu pisze:
znaczy ja go kopałam a on mnie za ręce trzymał a babcia między nami

hehehe fajna historia

a mi ostatnio rower skrzypiał, więc udałem się do baru mlecznego, ... ee źle!! .. na stację benzynową - i kupiłem sobie WÓDE! i to w dodatku 40!
popsikałem rowera tym WÓDEM, a potem jeszcze pokapałem takim specjalnym oleum na mokrą pogodę ;-)
no i chodzi lepiej.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 09 lutego 2007 23:18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Crazy o rowerze pisze:
chodzi
- chodzi o to, żeby lepiej jeżdził :?:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 lutego 2007 12:18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Igor pisze:
w ogóle nie zna własnej najbliższej okolicy.

to samo zauważyłem u siebie, często nawet pytając o drogę nie potrafili jednoznacznie odpowiedzieć. ale cóż, tak to jest w Polsce, ktoś wyjedzie na chwilę do Niemiec i czuje się Niemcem, do Anglii to Anglikiem, a najgorsze jest to jak ludzie potrafią kaleczyć język...ale odbiegam od tematu.
Natomiast
Igor pisze:
nie wspomnę już o zamku w Świeciu,

piękny zamek, bywałem w Świeciu, moja ciocia tam mieszkała, ale niestety już nie żyje, nawet ze Świecia widać Grudziądz. Bardzo ładne są tam tereny, zawsze z miłą chęcią tam jeździłem. Choć troszkę śmierdziało z celulozy :) kapustą zgniłą :) ble :)
ale pamiętam wycieczki nad Wisłę, ech...

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group