Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 07:34:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 lutego 2007 21:53:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Cytat:
Chełmnie


To rzeczywiście zgroza! :D
Całe szczęście mieszkańcy miasta Chełmna znają miasto Grudziądz...

Wiosna idzie, a ja mam jakąś schizę, że mi zaraz koło odpadnie, bo szprychy już poodpadały i jak jadę to czuję, że odpada i czekam aż wiosna powie, że już na pewno przyszła i zostaje, i wtedy, w nagrodę, kupię mojemu rowerku kółko z wszystkimi szprychami!

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 28 lutego 2007 08:21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Igor pisze:
Czyżbyś manool mieszkał(a) w Chełmnie?

Mieszkam w Toruniu, ale jestem z Chełmna, faktycznie...
Igor pisze:
W ogóle Chełmno podobno tak jak Rzym usytuowane jest na siedmiu wzgórzach

Na dziewięciu
Igor pisze:
zwane przez tubylców "Krakowem północy"

a nawet polskim Carcassone... :roll:
Igor pisze:
Gdzie leży najpiękniejszy widok na Świecie

Nie mam pewności czy leży :wink: ale na pewno jakieś 50 metrów po wyjściu z mojego bloku. W lewo.
Igor pisze:
Ta celuloza to pewnego rodzaju antyatrakcja dla Świecia ze względu na "zapachy" jakie się z niej wydobywają

Jeśli dobrze się orientuję, od kilku lat zapachów już nie ma...

Protestując przeciwko zimie wiosną, dziś znów rower i efektowny podjazd z ukosa pod zaśnieżony krawężnik! Ciekawe, czy zasypie garaż...

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 15 marca 2007 16:26:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ostatnio nie jeżdżę ale przy okazji wklejania dziś zdjęc znalazłam takie, które dokumentuje, że jeździłam i to po ogrodach wersalskich.

Obrazek

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 15 marca 2007 20:50:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
no nie, nie znałam jeszcze wtedy elronda osobiście, choc przypominam sobie, że podczas tego pobytu w paryżu jeżdżąc metrem słuchałam dużo "Legendy".

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 15 marca 2007 21:13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 02 lutego 2006 19:14:26
Posty: 446
Skąd: Gdańsk
moim pierwszym rowerem był tzw ''składak'',jak się zdaje wigry 3 w kolorze niebieskim,pierwotnie należące do mamy.Genialna maszyna,cudowne chwile dzieciństwa w czasie jazdy po miedzach i lasach na niej spędziłem :) najskuteczniejszy hamulec świata,idealny podczas zabawy w żużel,kto więcej ziemi zryje na zakręcie,ile razy sie kolana przy tym zdzierało...Na prostej bez trudu wyprzedzałem kolegów na różnych góralach,rowerek ma 30 lat,stoi w garażu ciągle sprawny.Miałem jeszcze jakiś model który miał,o zgrozo,przedni hamulec,sąsiad nim teraz jeździ na działkę.Potem był BMX,niewiele pamiętam z niego,chyba szybko sie zrobił za mały i komuś oddałem.Następnie komunijny góral,najgorszy rower jaki miałem,po demontażu wiecznie szorujących o opony błotników jakoś sie jeździło na pierwsze kolosalne wówczas trasy z Chełmu do Otomina..po 2 czy 3 latach zawinęła mi go osiedlowa dresiarnia,szkoda,mogłem go sprzedać.Od niedawna mam w końcu dość porządnego 'górala',spisuje sie dobrze,z braku czasu jednak dalej niż do Otomina czy na twierdzę Wisłoujście sie nie zapuszczam na razie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 kwietnia 2007 00:38:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Ostatnio co raz częściej uskuteczniam wycieczki do Gdyni - 60 km i człowiek czuję się jak nowo narodzony - nie mówiąc o zabraniu ze sobą fajnej brygady (np. wszystkich braci, szczególnie gdy w ostatnich miesiącach ostatnio tak trudno zebrać się w jednym czasie i miejscu - bardzo przyjemne uczucie :-)). Na zdjęciu psychodeliczny wiadukt na Zaspie, a na nim nasz przyjaciel Andrew, mój młodszy brat Marek, oraz . i za obiektywem older brada Marcin - czyli Kalinski's Boys Bicycle Gang :-). Idealny czas na rowerek!

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 kwietnia 2007 17:29:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 14:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
. pisze:
Na zdjęciu psychodeliczny wiadukt na Zaspie


ta.. byłem tam ostatnio na pieszo...zaiste, to punkt koncentracji pozaziemskich energii, za każdym razem jak tam wchodzę to czuje jakieś dziwne mrowienie w kończynach :wink:
a mój mariaż z rowerem skończył się chyba 15 lat temu jak mi go ukradli, na trasie z gdyni do gdanska, z resztą...od tego czasu miewałem jedynie przelotne romanse w tym temacie, ale nadszedł czas żeby to wreszcie zmienić i zakupić sobie jakiś jednoślad

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 maja 2007 20:51:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
W ten weekend na warszawskim Natolinie będą jeździć kolarze.
Jeżeli chodzi o góskich, to nawet cała polska czołówka, Maja Włoszczowska, Marek Galiński i reszta. Ciekaw jestem, jak ich pomieszczą na tej niewielkiej górce Kazurce, ale właśnie tam mają się odbyć zawody MTB, z których organizacją nawet mam coś tam wspólnego.
To w sobotę - a w niedzielę maraton dla ludzi zwykłych, gdzieś po Kabatach... tak się zastanawiam, czy aby nie wystartować? (nie mówię, że od razu zafiniszować ;-))

W każdym razie gdyby ktoś przechodził w pobliżu, to ma dużą szansę spotkania mnie tam, bo będę przez całe piątek, sobotę i niedzielę przebywał w okolicy w różnym charakterze - może w stroju roboczym, a może biurowym, a może kolarskim :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 maja 2007 19:55:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
ostatnio przez pogodę i troszkę braku wolnego czasu na rower, zaniedbuję jazdę, ale w długi weekend (w zasadzie tylko 30.04-2.05) zrobiłem ok. 170 km.

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 03 czerwca 2007 13:26:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Myślę, że warto poprzeć tę akcję.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 03 czerwca 2007 13:27:25 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:24:41
Posty: 1925
Przymierzam się właśnie do kupna nowego roweru. Do tej pory jeździłem na Quest Courier i w sumie bardzo dobrze mi służył. Ma za sobą jednak te 10 lat eksploatowania, kilka zim spędzonych na balkonie (bez konserwacji :/), (nieudane) próby domalowywania. Osprzęt pordzewiał no i brak przedniego amortyzatora daje się poważnie we znaki. Do tego ostatnio przy każdym ostrzejszym zjeździe mam jakieś dziwne przeczucie, że zaraz koła mi odpadną od ramy :| Prezentuje się następująco:

Obrazek

Znajomi zarazili mnie jazdą odrobinę bardziej ekstremalną. ;) Z chęcią nauczyłbym się np bunny'ego hopa (przydatnego w pokonywaniu krawężników), manuala itd. Mój wybór padnie najprawdopodobniej na Konę Shred:

Obrazek

Na początku ciężko się jeździ na takim rowerze, ale mam nadzieję, że się nie zniechęcę. ;)


Ostatnio zmieniony ndz, 03 czerwca 2007 13:47:36 przez Piotrek_b, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 03 czerwca 2007 13:28:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
chętnie bym sobie popedałował ale kolega który mi to umożliwiał (pożyczał rower znaczy się) wyprowadził się a samemu roweru nie kupię bo kasy mi żal :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 28 czerwca 2007 16:38:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
Jeździłem dzisiaj rowerem po ulicach i chodnikach centrum Warszawy.
:zygi:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 lipca 2007 11:58:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
No to ja wczoraj zaliczyłem trasę Poznań-Buk, w sumie fajnie bo nie idzie się zgubić, i niby w większości las po jednej i drugiej stronie ale jednak droga szybkiego ruchu czyli trza uważać. Mimo wszystko fajnie się jechało i cieszę się że nie mom zakwasuff. A co do wiatru- jechałem pod wiatr więc z górki bardzo przyjemnie :wink: 30km trasa tak więc idealnie.

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 lipca 2007 12:00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24295
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Jutro i pojutrze objazdówka po Żerkowsko-Czeszewskim Parku Krajobrazowym. Najbardziej jakoś się cieszę na przeprawy promowe po Warcie! :D Byle nie padało...

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group