Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 29 maja 2024 09:00:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 00:08:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Dzień Śreka :?: :mrgreen:
Kupie se taką specjalną łyżeczkę do odmierzania kawy, to się skończy, ha! :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 00:09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Shrek pisze:
Kupie se taką specjalną łyżeczkę do odmierzania kawy, to się skończy

nie wierzę, że się skończy! :mrgreen: :D :D

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 00:11:39 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
glacek pisze:
ja otwieram drzwi i przeklinajac po polsku ich wyganiam

to jest najlepsze jak się gada na skype :wink: bluzgasz po polsku a ktoś tylko: "what?" :D


kobe Wan Kenobi pisze:

czasami dłubię w nosie.. nie, zbyt często dłubię w nosie.. obawiam się, że całem życia kręci wokół dłub.. yy.. przepraszam

Niestety też to lubię, bo często miewałam katar :oops: co gorsza... lepiej nie kończyć, ale biedne książki z biblioteki! :oops:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 00:12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 września 2006 22:58:50
Posty: 126
Skąd: z prochu
a ja zawsze jak witam uczniów na lekcji to mówie

" Moi drodzy....., i ci trochę tańsi".
wiem ze to głupie, ale jakoś nie mogę się powstrzymać.

_________________
Obrazek

Łukasz jednak pochodzi od wczesnoarabskiego "luk h' ar'ibn'hszsz"...co znaczy "przebiegły z niego skurczysyn"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 00:17:42 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
Shrek pisze:
to się skończy,



ale skad bedziesz mial pewnosc,ze ta lyzeczka,a raczej ilosc kawy jaka nia odmierzysz,bedzie odpowiadala ilosci jaka sprawia,ze ta kawa dobrze smakuje? :lol: ilosci jaka sprawia,ze Tobie dobrze smakuje...zrob eksperyment- zrob dwie kawy z dokladnym odnotowaniem ktora z jaka iloscia kawy i porownaj smakowo :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 00:29:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 29 grudnia 2005 11:33:16
Posty: 594
Skąd: i dokąd, kiedy i gdzie, z kim, przeciw komu i w którą stronę?
Viator pisze:
mam to samo. codziennie!

Porządek musi być - a kołdra guzikami na zewnątrz :mrgreen:


Shrek pisze:
Jak nasypię kawy do kubka , to zaraz trochę odbiorę łyżeczką, a potem znowu nieco dosypię.... po to żeby odrobinkę odsypać.

Mam dokładnie to samo - nieważne co nasypuję i co gotuję [i tak potem wyjdzie, że "zupa była za słona"] :mrgreen:

_________________
俳句
_________________

<PRZERWA>


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 00:30:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Rasfael, z kawami jest jak z rysowaniem kółeczka. Żadne następne nie jest takie jak to poprzednie. Więc dokładne odnotowanie ilości zaspokoić może tylko moją potrzebę danych statystycznych, ale nie kubki smakowe.

Na marginesiku dodam, że moja mała prywatna teoryjka mówi, że to czy kawusia smakuje czy też nie smakuje zależy od tego w jakim towarzystwie się ją pije.... :wink: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 00:51:38 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
prawda z towarzystwem po czesci. co do ilosci- u mnie sie to sprawdza. mam to opanowane i nie jest ot skomplikowane - dwie lyzeczki po prostu i jak za duzo nabiore na lyzeczke to z niej odsypuje :lol: no inna sprawa jaka kawe sie pije i jak jest zaparzona. ale to nie ten watek.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 10:02:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Inverness pisze:
a tu ona rzecze: "Spokojnie, ja rozumiem po polsku" Mr. Green
zatem lepiej uważać, bo nigdy nie wiadomo kiedy się na swoich trafi

miałem tak w Portugalii, podszedłem do młodej pary, pytam po angielsku czy mogą zrobić zdjęcie, oni, że ok. odsuwają się i nagle słyszę jak chłopak mówi do swojej dziewczyny: "którym to się wciska?" i nagle tekst: "trzeba było od razu gadać, że Polacy" :)

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 10:08:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
thalie pisze:
Porządek musi być - a kołdra guzikami na zewnątrz

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :piwo:
no i prześcieradło wciśnięte tak, aby nie wyszło podczas snu :)
wszyscy jak to widzą to mówią, że mam nawalone, a ja im odpowiadam: "jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz" :)


flook pisze:
a ja zawsze jak witam uczniów na lekcji to mówie

" Moi drodzy....., i ci trochę tańsi".
wiem ze to głupie, ale jakoś nie mogę się powstrzymać.

jak miałem praktyki w podstawówce, gimnazjum i liceum to wszędzie nadużywałem słowa "słuchajcie". Zaczynam coś mówić i mówię "słuchajcie", aż mnie to drażniło :) ale jakoś pod koniec zacząłem nad tym panować :)

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 13:45:33 

Rejestracja:
ndz, 14 maja 2006 17:15:53
Posty: 253
kiedy włączam winampa EQ musi być koniecznie ustawiony na Reggae.. kiedy wbijam się do znajomych i płynie muzyka z winampa, pierwsze co robię zmieniam EQ na reggae..

_________________
o_O


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 14:09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 24 grudnia 2006 22:45:25
Posty: 29
Skąd: Kraków; drzewiej-Gdynia
Kiedyś, jak musiałem wstawać o 5.30, to jakoś dziwnie budziłem się przed budzikiem o 5.29. A że była zima, to sobie myślałem, że to noc i mogę jeszcze pospać. Jak się wkurzałem gdy za minutę dzwonił budzik. Więc wpadłem na pomysł i zacząłem nastawiać budzik na 2 w nocy, budziłem się i z ulga mówiłem, że jeszcze kilka godzin snu. Przestawiałem budzik na 5.30 i w kimę. :D

_________________
...Pełen blasku wstałeś z grobu i przez moc misterium Paschy Twoje życie w nas odnawiasz, gdy nas grzechy uśmiercają... (Nieszpory żałobne, hymn)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 14:48:29 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
To ja zawsze nastawiam budzik na wpół do 7, wyłączam jak dzwoni i śpię jeszcze pół godziny :D

Co do spania: guziki w poduszcze muszą być zawsze na górze, żeby nie było twardo; prześcieradło musi być rozłożone równo, ale wciskać jego krańców nie zawsze mi się chce, więc rano bywa trochę pogniecione :wink: Do tego po 18 latach spania z mamą nauczyłam się spać na baczność :lol: zajęta tylko połowa łóżka a na drugiej leżą książki :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 15:08:43 

Rejestracja:
ndz, 14 maja 2006 17:15:53
Posty: 253
prześcieradło wciśnięte, a jakże! guziki na dole!!!! śpię tylko na prawym boku, koniecznie z wyciągniętą prawą ręką pod głową.. tak, żeby wystawała za łóżko.. no więc śpię po prawej stronie łóżka:)

_________________
o_O


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 grudnia 2006 16:34:02 
A z angielskim też miałem. Spaceruję po Oxfordzie, albo innym Cambridge, gdy lat naście miałem z kolegami. No i mówię, 'ale dupy; o Panienkach przed nami. A te długa, aż się kurzyyy.
Że o hiszpańskim: 'Cześć dziewczyny. Jak leci?' 'W porządku' i stoję zamurowany, bo właśnie przyjechałem i myślałem że to szpankiHi ;)

Cytat:
jak miałem praktyki w podstawówce, gimnazjum i liceum to wszędzie nadużywałem słowa "słuchajcie". Zaczynam coś mówić i mówię "słuchajcie", aż mnie to drażniło


Moja znajoma ma tak do dziś. Najlepsze jest gdy wpada w dłuższą wypowiedź i co jakichś czas mówi słuchajcie, mimo że 'słucham'. Tym mnie zwykle wybija i robię sobie z niej jajka ('A kogo?'; 'Co mówiłaś?', 'niech Ci będzie' itp ;)


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group