Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:46:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: behind the wall
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 17:19:26 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
[2 tytuly w temacie, to mi sie udalo, hehe].

ale temat calkiem powazny, zainspirowany szeroko pojetym zyciem, a muzyczny niestety przewaznie w negatywnym aspekcie.
sasiedzi... jak w zyciu, rowniez z nimi bywa roznie.
do niedawna, gdy mieszkalem w rzeszowie, raz tylko mialem male zajscie i nie zdarzalo sie, by mi ktos przeszkadzal. za to od kiedy mieszkam w krakowie mam dosc lokatorow zza sciany: techno, dziwne halasy i glosne przeklenstwa o 3 nad ranem :evil: massakra! zastanawiam sie, co mi wolno zrobic, by ich uspokoic i spac spokojnie (uwzgledniajac swoj i ich staz w sasiednich mieszkaniach). dodam, ze ja poki co, nie mam mozliwosci posluchac muzyki (to jest tylko jedno malutkie radyjko), gitary tez jeszcze nie przywiozlem.

za to dobrych sasidadow maja crazy z elsea i maja sie z czego cieszyc, bo ostatnio przekonuje sie, ze dobry sasiad to skarb.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 17:27:14 

Rejestracja:
śr, 04 października 2006 20:59:50
Posty: 942
cichy sasiad to skarb,ja na szczescie mieszkam teraz w budynku w ktorym jest wiekszosc starszych ludzi,ale zdarzaja sie czasem ekscesy przerozne(zasikana winda,przesuwanie mebli o 2 w nocy,libacie alkoholowe).mieszkajac w miejscu poprzednim,standartem byly nocne popijawy i halas po nocach.bedac kawalerem nie przeszkadzalo mi o zbytnio,ale po urodzeniu sie Macka zmienilem troche zdanie na ten temat.

co sie tyczy tego co mozesz zrobic-napewno nie odplacalbym pieknym za nadobne.mozesz zawsze zadzwonic na policje i zglosc naruszanie ciszy nocnej,przyjada upomna.moze pomoze


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 18:05:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Mamy świetnych sąsiadów! Naprawdę! Bardzo się cieszę, że ich mam i żywię nadzieję, że wciąż nam wybaczają i będą wybaczać naszych gości ;-) (jedna z sąsiadek jest moją uczennicą i w poniedziałek na lekcji spytała mnie, co graliśmy w sobotę, bo nie mogła rozpoznać tak do końca... :oops: )
Jestem pewna, że jesli ktoś jest uciążliwym sasiadem, to właśnie my... Może jednak (jeszcze - ? ) nie przeginamy?

PS choć na 100% pewne przegięcie wystapiło, gdy nasz kot zabił chomika sąsiadów, przedostajac się do nich przez balkon...
PS' swoją drogą przegięciem moga też być elementy imprezy, które rozgrywają się na balkonach (wciąz mówię o NASZYCH imprezach) - dźwięk niesie się daleko, przypadkiem kiedyś słyszałam skargę osoby mieszkającej 2 bloki dalej... A na podwórku, to już w ogóle...


Ostatnio zmieniony czw, 25 stycznia 2007 18:09:13 przez elsea, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 18:08:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22844
krajan pisze:
zdarzaja sie czasem ekscesy przerozne(zasikana winda,przesuwanie mebli o 2 w nocy,libacie alkoholowe)


mam pewne podejrzenia, kto odpowiada za dużą część tych ekscesów :twisted:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 19:32:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
mam fatalnych sąsiadów z dołu :twisted: sąsiad, już świętej pamięci, twierdził, że tacy jak my to powinni spac pod mostem :shock:
teraz jak stasiek gra na perkusji natychmiast włączają radio na cały regulator. nasyłali kiedyś na nas administarcję. obgadują przed całym osiedlem. nie mówimy im dzień dobry :evil: :killer:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 19:44:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Ja za to mam super sąsiadów. Często robie próby w mieszkaniu, hałas jest niemiłosierny! a oni to biedni wytrzymują...fakt ze jest to "stara gwardia" mieszkają tu od początku i wszyscy się bardzo dobrze znają i są w dobrej komitywie. Oprócz mnie to hałas robi jeszcze sąsiad na dole, pan Zbyszek, spec od imprez nocnych i muzy puszczanej na cały regulator (umcyk umcyk).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 19:47:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Ja to się zastanawiam czy moi sąsiedzi w ogóle fizycznie istnieją - czasem spotkam ich na klatce, powiemy sobie dzińdobryy - ale od lat mam zwyczaj słuchania BARDZO głośno muzyki o różnych porach dnia i nocy - NIGDY nikt nie zwrócił nam uwagi, czy nie zastukał w kaloryfer... :-).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 19:49:34 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
a moze tylko tego nie doslyszales?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 21:24:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
jedną z zalet ? mieszkania na wiosce jest to że nia mam sąsiadów za ścianą :) mi jeszcze nie wadzą.. ale mnie muszę mieć za niezłego debila... ode mnie z domu leci z kilku różnych źródeł.. HC reggae jakas alternatywa i free jazz w nedej chwili i dziwne wrzaski jak się kłocę z młodszą siostrą... a moj sasiad to miał kwas ostatnio...
Obrazek


Ostatnio zmieniony czw, 25 stycznia 2007 21:27:44 przez stiw, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 21:29:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
K.T.W.S.G. pisze:
Czy Twój sąsiad ma przed domem własny kort tenisowy, Stiw? (EDIT: wywaliłeś fotę, to i moje pytanie bezprzedmiotowe)


bo mi się nie wyświetla to pomyslalem ze moj podpis jest bez sensu.. ale wkleilem ją nowo chociaż ciągle jej nie widzę... ale śmiem twierdzić że jest skoro ją zobaczyłeś... a no ma... oświetlony nawet i czasem jak se w nocy chce pograc to mi bije światło w okno :|


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 21:42:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
w sumie codziennie go widzę a nigdy na nim nie grałem... tzn. wogole nie gram w tenisa to raz a że sąsiad nigdy nie zaprosił to dwa ;)

nie no jak byłem mały a on tam jeszcze go nie miał grałem tam z kuzynem w badmintona czy jak to się piszę ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 22:23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:22
Posty: 1119
sąsiadów mamy chyba spoko... ja tam za szybki do zapoznawania się z sąsiadami nie jestem (dzień dobry w moim wykonaniu jest szczytem kultury osobistej).

Kilka lat temu za sąsiadkę mieliśmy głuchoniemą panią... żadne imprezy jej nigdy nie przeszkadzały:lol:... była dla nas bardzo tajemnicza i ciekawi byliśmy co ona tam sobie myśli...

Ale jeśli miałbym wybierać, to poproszę domek (bez sąsiadów). :faja:

A już w ogóle rodzina jako najbliżsi sąsiedzi to ja już dziękuję baaaardzo... w takie sąsiedztwo nie chciałbym chyba nigdy wejść. Sąsiadowi chętnie mogę pożyczyć otwieracz do wina lub śrubokręt... Kurde, ale nieufny jestem strasznie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 22:51:56 
hm... Gero bardzo dba o to żeby nie krzyczeć, bo się sąsiedzi zdenerwują (ja się raczej nie martwię) ale z drugiej strony to taka prewencja, bo nigdy nic nam nie mówili czy coś. a my z kolei słyszymy ich kłótnie, przekleństwa i stwierdzenia ("pierdolę, nie oglądam to!") a od pewnego czasu mają psa Iskierkę co szczeka jak np wracam o 4 rano i jak pada grad i jest głupia na maxa i raz wpadła do naszego mieszkania i zrobiła siku w kuchni. jest to ten rodzaj psów jakich nie znoszę.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 22:57:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
A ja mam sąsiada murzyna...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 stycznia 2007 22:58:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
o, Vabank! :)

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group