Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 10:41:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 05 lipca 2016 22:45:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9979
Dla mnie przykład Francji to jednak przykra sprawa, grube przegięcie i nie uważam tego za sposób na rozwiązanie żadnych problemów, wręcz przeciwnie, na pogłębienie ich.

A co do naszych realiów, to się zgadzam, że trudno jest ustalić, co powinno być zakazane a co nie. Zwłaszcza, że są rzeczy, na które ciężko coś poradzić. Ja np. też nie lubię smrodów, ale jednocześnie sama mam problem taki, że strasznie się pocę i mimo, że się myję i stosuję antyperspiranty, to i tak nie udaje mi się ustrzec przed wydzielaniem niepożądanych woni. Blokerów jednak się boję używać, mam obawy, że to nie jest zdrowe.
No i choć sama z jednej strony mam ochotę zrobić coś gościom, którzy regularnie zażywają czosneczek i mają gdzieś to, jak zatruwają powietrze innym, to z drugiej strony... zdarzało mi się zjeść coś w restauracji, co zawierało dużo czosnku czy cebuli i nie wiedziałam, gdzie się potem mam schować...

Dobra, wracając do przyjemniejszych tematów - Syd się prezentuje przepięknie :) Brawo Elsea za fotę! :D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 05 lipca 2016 22:53:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Karolina pisze:
haha, ale w jakim sensie? że ex-modem / forumową lewacką maskotką / szarą eminencją / z zawodu / z nazwiska?

Tak myślałam, jesteś szarą eminencją ;)

Karolina pisze:
w ogóle NIENAWIDZĘ przypadkowego dotyku obcych osób, którego w normalnym życiu nieraz trudno uniknąć

Oj i ja też tego nie mogę. Przypadkowe też nie przyjemne, ale froteryzm to już całkiem ... Każde przypadkowe przez panów po 50tce traktuje jako specjalne.

Bardzo uogolniam. Wiem. Mój Tata skończy 50 na jesieni. Bałam się co to będzie jak skończy czy też będę się go brzydzić. Na szczęście jest chudy, wysportowany, ubiera się fajnie, a papierochami i alkoholem, wsiąkniętym przez 30 lat, też nie śmierdzi bo nigdy ich nie używał.


Ale zmieniając temat. Odwiedzając Poznań zaobserwowałam na wiosnę pewną modę. Młodzieńcy noszą dość obcisłe spodnie ze ściągaczem na kostce. Niektórzy noszą takie spodnie z lekkiej bawełny, tak że odciska się moszna.
Czy dalej tak się noszą? tzn w tych spodniach z gumką na kostce?

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 lipca 2016 00:30:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
elsea pisze:
Ech, a miało być zabawnie..

jednak w kontekście wklejenia następnie zdjęcia Syda to też zabrzmiało nieco przewrotnie!

Ciekawa Wasza dyskusja o klatach ;-) Kiedy pierwszy raz ktoś tu coś napisał, wcale nie stanęli mi przed oczami starzy dziadzi z brzuchami, tylko takie młode koguty, które gdzie mogą, zdejmują koszulki, żeby zaprezentować, jak się opalili we Władku i jeszcze lekko podćwiczyli na siłce. Estetycznie rzecz biorąc nie można się ich zwykle przyczepić, ale z jakiegoś powodu zawsze mam ochotę przywalić takiemu w ryj. Nie wiem czemu.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 lipca 2016 01:01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 16:42:53
Posty: 1026
Skąd: z pomieszania win ...
Crazy pisze:
Estetycznie rzecz biorąc nie można się ich zwykle przyczepić, ale z jakiegoś powodu zawsze mam ochotę przywalić takiemu w ryj. Nie wiem czemu.


:robot :mrgreen: :mrgreen:

_________________

Kiedy tylko w moich snach
Ktoś podnosi na mnie głos
Jak wytresowany pies
Kuląc się czekam na cios


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 lipca 2016 10:39:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Tosisława pisze:
Czy dalej tak się noszą? tzn w tych spodniach z gumką na kostce?

Czasem tak. Ale chyba takie luźniejsze, że nie obciskają.

W ogóle wątek, gdy pisałyście o upodobaniach, niezwykle ciekawy. Choć trudno z niego wyciągnąć konstruktywne wnioski. Bo facet powinien być rudy, łysy, z brodą, zdecydowanie bez brody, gruby, chudy, umięśniony, sflaczały, po 50, przed 20, z długimi włosami, ubrany i z gołą klatą 8-)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 lipca 2016 11:42:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
Hej, ale czy to nie wspaniale? :biegaskacze

Jak już tu przyszłam, to dodam, że no. 1 w tych mistrzostwach jest dla mnie Dimitri Payet. Tak, kurczę, egzotycznie wygląda i ma dziki w oku błysk!

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 lipca 2016 13:20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Znalazłam. To się nazywa "megginsy" :)
Obrazek

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 lipca 2016 15:39:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 13:48:04
Posty: 1936
Skąd: Warszawa
Crazy pisze:
ale z jakiegoś powodu zawsze mam ochotę przywalić takiemu w ryj. Nie wiem czemu.


:piwo:

A teraz coś z innej beczki:

Obrazek

Premier Kanady :D

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 lipca 2016 21:07:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9979
otoKarbalcy pisze:
W ogóle wątek, gdy pisałyście o upodobaniach, niezwykle ciekawy. Choć trudno z niego wyciągnąć konstruktywne wnioski. Bo facet powinien być rudy, łysy, z brodą, zdecydowanie bez brody, gruby, chudy, umięśniony, sflaczały, po 50, przed 20, z długimi włosami, ubrany i z gołą klatą 8-)

Czy to nie jest dobra nowina dla Was? :D Jacy byście nie byli, zawsze jakiejś się spodobacie!

Pan premier - wow! ho ho ho... Chodzić bym z nim nie chciała, ale popatrzeć jest na co...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 lipca 2016 21:21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Ale to mu dziwnie wygląda.
Widzicie tam łeb jakiegoś zwierza typu krowo - owca na jego Torsie???

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 lipca 2016 21:25:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9979
O, faktycznie, chociaż mi to bardziej przypomina łeb psa, a może głupiego, złego wilka.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 lipca 2016 21:26:31 
(-)


Ostatnio zmieniony pt, 22 lipca 2016 12:46:09 przez chewbacca, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
PostWysłany: sob, 09 lipca 2016 21:30:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9979
Ja Cię jednak Karolina nie rozumiem.. Bo że się mogą nie podobać obleśne, owłosione, spocone, obwisłe klaty panów po 50, to kumam, ale to? :D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 10 lipca 2016 12:30:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Fengari pisze:
ale to?

To, czyli glowa psa?? ;)

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 10 lipca 2016 17:55:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9979
Ano. :D
Nie dopatrzyłabym się jej tam, gdybyś mi na to nie zwróciła uwagi. :) Skojarzenia, skojarzeniami, ale facet wygląda nieźle, nawet nie jest to typowy kaloryfer, którego nie lubię, tylko fajne ciałko. I nawet mimo, że nie przepadam za mięśniakami, to mi się podoba.

A tak ogólnie, mogę zrozumieć, że ktoś woli inną rzeźbę czy w ogóle typ sylwetki, no ale żeby aż tak się chłopak nie podobał, żeby nie móc na niego patrzeć, to już nie rozumiem. :P


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group