Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 18:45:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 kwietnia 2007 19:00:57 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
Miki pisze:
Proszę Cię, byś nie realizował swojego pomysłu

Oczywiście, że nie realizuję :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 maja 2007 21:06:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
ech, myślałem, że nigdy to nie nastąpi, ale właśnie przekroczyłem 1000 postów, a ten jest moim 1001, fajna sprawa. cieszę się tym bardziej, że tak łatwo wprowadziłem się na Wyspę.

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 maja 2007 22:36:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
gratulacje! :piwo:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 09:02:41 
Witaj Witoldzie Marnotrawny
A i Kacprze(K.T.W.S.G) dużo wpisujący w gronie pięciotysięczników.
A tymczasem Kropek jest u progu następnego tysiaka ;)

A na następnych jeszcze chwilę poczekamy (BartaZie? ;) )


Na górę
 
 Tytuł: Potęga 1000
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 09:19:41 
Osoby które napisały tysiąc postów można uznać za dobrze osadzone w forum. Dużo czasu na nie marnują i w dużej części nim żyją. Po 1000 też to już raczej ciężko się oderwać ;)
Chociaż 1000 to pewna symboliczna granica (tj. 5000 ;) ), bo nie o to chodzi ile, a jak i znaczenie forum może być nie wymierne w ilości postów.
Jest wszak całkiem sporo użytkowników, którzy na forum sporo czytają, ich głos na forum jest ważny, spotykają się na manewrach, są postaciami ważnymi dla forum - osób takich jak Wujaszek, Profesor, Wielki Bart, Mocny w Gębie.

Gratuluję więc tym którzy mają tysiaka (i tym którzy nie mają też ;), a zarazem łączę się w bólu nad straconym czasem :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 10:22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
3bajki pisze:
Jest wszak całkiem sporo użytkowników, którzy na forum sporo czytają, ich głos na forum jest ważny, spotykają się na manewrach, są postaciami ważnymi dla forum

no na pewno, w to nie wątpię. dlatego sądzę, że mimo iż stuknęło 1000 nie czuję się do końca swojo, bo Wy się znacie z tego, co już wspomniałeś 3bajku (manewry, itd). dlatego często czuję dystans tych "starych" do tych "nowszych", ale nie mam jakiś żalów czy pretensji o to. wg mnie jest to zrozumiałe. pozdrawiam.
i jeszcze jedno, nie uważam się, za uczestnika jakiegoś rankingu. po prostu czasem sobie przeglądam profile uczestników i przy okazji sobie patrzę na swój. nie liczę postów, bo to nie ma znaczenia dla mnie.
zauważyłem zniesmaczenie, po moim 1001 wpisie...no cóż...możecie tak sądzić. nie nabijam rankingu i nie mam takiego zamiaru.
pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony ndz, 13 maja 2007 13:31:58 przez viator, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 10:26:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
do kasacji

_________________
http://freemusicstop.com


Ostatnio zmieniony ndz, 02 listopada 2008 11:58:09 przez MAQ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 10:49:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
3 bajku - Twoja prokreacyjno-wątkowa działalność na forum doprowadza mnie do... obojętności.
Kiedyś się jeszcze wkurzałam, teraz... mam ochotę wzruszyć ramionami - bo niby wszystko rozumiesz i czytasz (chociażby temat "kilka uwag") a swoje wpisy nazywasz "marnowaniem czasu" - po czym natychmiast zakładasz kolejny spamowy wątek.

Kiedyś wśród grupy znajomych był facet, który wciąż coś zawalał, spóźniał się etc etc - męczące było umawianie się z nim i realizowanie jakiegokolwiek pomysłu. I on zawsze przepraszał, wydaje się szczerze, zawstydzał.
Ale pewnego razu ktoś nie wytrzymał i mu powiedział - "co mnie, kurwa, obchodzi twoje "przepraszam"!?".

Wybrałam ten temat a nie "Kilka uwag", ponieważ ten właśnie nowotrfur mnie (jednak) zirytował. Żeby było wyraźnie widać o co mi chodzi.
Na forum w tej chwili trzymają mnie wątki Panka i niektóre tematy w "Podróżąrumie".

W tym miejscu przede wszystkim przepraszam Natalię, którą na pewno w jakiś sposób zawodzę, bo nie czuję potrzeby "walki" o kształt tego internetowego miejsca, a tylko wszechogarniające zniechęcenie. Przykro mi.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 11:26:46 
A nie mówiłem że wylecę ;)
Moderatorko Elsea ;)
Szczerze to nie pisałem na forum przez chwilę (ile to było Miki?), więc ostatnio moich nowych spamerskich wątków jest mało.
Z tych dwóch powodów mało mnie interesuje Twoje zdanie.

Ale pokuszę się o dłuższą wypowiedź (skoro źle zinterpretowałaś lub nie wczytałaś się w to co napisałem):
1) Marnuję czas w ogóle tutaj będąc, a nie pisząc artykuły, zajmując się pracą na rzecz studentów itp. itd. i mi go żal.
2) Ale to nie jest tak żal tego jak piszę. Widzę że to sprawia niektórym problem. Mi chyba wcale.
3) Traktuję forum i poważnie i niepoważnie zarazem (choć bardziej wypoczynkowo, niż jako 'esencja życia'). Na pewno nie zamierzam umieszczać postów które będą tylko i wyłącznie super na temat, będą miały na końcu bibliografie związanych wątków, składały się z jasnego wstępu, rozwinięcia i zakończenia. Z jasną, niekwestionowaną tezą.
I polecam przy tej okazji żebyś zanalizowała wszystkie swe wpisy pod kątem własnych kryteriów.
Zresztą podforum powinno wylecieć przy takich kryteriach, co najwyżej powinny zostać wątki o pierdołach i niezwiązane (co jem, czego słucham) za to 'z historią i tradycją'.

i jeszcze didaskalia:
Każde forum ma tendencje po pewnym czasie do zamykania się i hermetyzowania się. W końcu 'starzy się znają i lubią', a nowi są jacyś nieznani i niech się 'wkupią' w łaski. Tworzą się grupy 'starych wyjadaczy'(którzy spotykają się w kilka osób, bądź grupami, bardzo często poza forum, często ugruntowującymi swoje poglądy o wyglądzie forum i forumowiczach w ramach tych grupek), 'outsiderów' (zawsze tam jestem, zresztą nie tylko na forach), 'nowych, aspirujących do starych', 'nowych, mających chęć wyrażenia własnego ego'.

A skoro przeszkadzam większości, to możecie mnie wywalić. Nie chce żebyście ze mną się gorzej bawili, ale ja się już raczej nie zmienię. Mam nadzieję że na koncertach będziemy się spotykać i gadać bez animozji.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 11:29:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
Odwracasz kota ogonem.

3bajki pisze:
I polecam przy tej okazji żebyś zanalizowała wszystkie swe wpisy pod kątem własnych kryteriów.

- a może Ty dokonasz takiej analizy i porównasz z podobną własnych wpisów i topików?!?!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 11:33:35 
Inaczej go widzę.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 11:59:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
3bajki pisze:
Szczerze to nie pisałem na forum przez chwilę (ile to było Miki?), więc ostatnio moich nowych spamerskich wątków jest mało.
3bajku - policz wątki założone przez siebie... jako że jestem tu od pierwszego dnia, biorę pod uwagę czas od 9 listopada 2004 roku - nie wiem czemu miałabym się ograniczyć do ostatniego tygodnia

3bajki pisze:
Z tych dwóch powodów mało mnie interesuje Twoje zdanie.
Ale pokuszę się o dłuższą wypowiedź

czyli powinnam się czuć zaszczycona?


Twoja interpretacja rzeczywistości mocno rozbiega się z moją i jestem pewna, że nigdy tu nie dojdziemy do porozumienia.
Jest tak od początku, chociażby Twój komentarz mojej osoby jako "matki dzieciom", który zawsze przytaczam jako radosny przykład totalnej nieznajomości mnie.


Natomiast wracając do meritum
Od jakiegoś czasu powracają skargi nieco starszych stażem użytkowników na zalew pustosłowia i "krótkiej formy czatowej" (dałam tam wyżej linka do przykładu takiej skargi... zapewniam, że nie była to chęć popisania się umiejętnością linkowania)
Temat, który założyłeś prowokuje do wpisywania tego typu postów.
Jeśli ktoś, kto na forum jest już długo, zakłada taki temat - to rzeczywiście - o co chodzi z tym zalewem? To naprawdę tylko ci młodsi "zalewają"? Może warto założyć tematy "przektroczyłem 10", "przekroczyłem 100", "przekroczyłem 299"?

Czy nadal cel tego, co napisałam wcześniej i teraz pozostaje dla Ciebie ukryty albo interpretujesz go jako "wytknąć 3bajkowi jego styl"?


3bajki pisze:
I polecam przy tej okazji żebyś zanalizowała wszystkie swe wpisy pod kątem własnych kryteriów.
przypominam, że ja nie jestem Twoją studentką.
Jak również, jeśli ktoś ma ochotę, może dokonać zestawienia tematów założonych przez Ciebie i przeze mnie. Bo o tym pisałam. Nie o akuratności treści każdego posta każdego z użytkowników.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 12:06:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
Niestety zgadzam sie z elseą, twoje tematy 3bajku od dawna są mało ciekawe by nie napisać irytujące, mam wrażenie ze robisz to tylko ot tak dla zabawy, dlatego tym bardziej budzi to mój sprzeciw. Oczywiscie zwykły uzytkownik moze tego nie czytac (co też w wiekszosci przypadków robie) jednak dla moderatora działu jest to duże utrudnienie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 12:23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
to ja sobie machne posta, którym przeskoczę Crazy'ego i jestem już na drugim miejscu :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 12:33:15 
elsea pisze:
3bajki napisał:
Z tych dwóch powodów mało mnie interesuje Twoje zdanie.
Ale pokuszę się o dłuższą wypowiedź

czyli powinnam się czuć zaszczycona?

Po komentarzu o pierdoleniu przepraszam poniekąd tak.
Nie przepraszałem.


elsea pisze:
Twój komentarz mojej osoby jako "matki dzieciom", który zawsze przytaczam jako radosny przykład totalnej nieznajomości mnie.

Możesz rozszerzyć, bo nie bardzo kojarzę.


Cytat:
przypominam, że ja nie jestem Twoją studentką.

Cieszymy się oboje


elsea pisze:
Jak również, jeśli ktoś ma ochotę, może dokonać zestawienia tematów założonych przez Ciebie i przeze mnie. Bo o tym pisałam. Nie o akuratności treści każdego posta każdego z użytkowników.

Znaczy się zakładamy temat czym różnią się posty i tematy Elsei i 3bajka, czy zmierzamy do obrzucania się inwektywami? :sarkazm:

Nie pisałaś o porównaniu nic, raczej pisałaś o tym jak piszę. I o tym też napisałem.
Napisałem zarówno dlaczego tak piszę, jak to oceniam (również na tle innych), jakie są możliwości rozwiązania tej sytuacji. Pokusiłem się też o dodatkowo o próbę uproszczonego opisu działania forum.

A o motywacji założenia tematu nie będę za dużo pisał. Generalnie miał być sympatyczny i lekki.

Kajo pisze:
Niestety zgadzam sie z elseą, twoje tematy 3bajku od dawna są mało ciekawe by nie napisać irytujące, mam wrażenie ze robisz to tylko ot tak dla zabawy, dlatego tym bardziej budzi to mój sprzeciw.

Gravi pisze:
I ja się przyłączę do tego, niestety. Od początku wiele z twoich postów 3bajku było dla mnie niemal o niczym. Ale najbardziej wymownym świadectwem tego stanu jest fakt, że w ogóle nie zauważyłem twojej nieobecności.

Napisałem że być może nie pasuję do tego forum


Kajo pisze:
Oczywiscie zwykły uzytkownik moze tego nie czytac (co też w wiekszosci przypadków robie) jednak dla moderatora działu jest to duże utrudnienie...

Perspektywa moderatora jest mi obca, więc jej nie rozumiem. Mam nadzieję że dyskusja nie wynika tylko z tego że mamy taką masę moderatorów.


Ostatnio zmieniony ndz, 13 maja 2007 12:39:28 przez 3bajki, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group