Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 20 kwietnia 2024 05:24:22

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 13:47:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 12 kwietnia 2007 13:39:14
Posty: 61
Kochani forumowicze Armii, ja wiem, że żazden zespół nie lubi etykietki a zwłaszcza jeśli się mówi o kimś muzyk chrześcijański - ale mam ogromną prośbę - piszę właśnie pracę mgr o współczesnej muzyce z przesłaniem chrześcijańskim w internecie i w związku z tym prosiłbym Was o zrobienie rankingu najlepszych wg. Was stron internetowych z muzyką chrześcijańską - chodzi o serwisy polskojęzyczne i podanie 10 adresów (serwisow, stron zespołów, blogow itd.). Umówmy sie, że muzyka chrześcijańska to muzyka z przesłaniem - nie koniecznie w tekście muszą sie znajdować słowa: Bóg, Jezus... ale np. prawda, dobro, piękno - i koniecznie muzyk wykonujący taką muzykę musi byc chrześcijaninem.
Bardzo proszę o przesyłanie rankigów na adres: awietek@o2.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 15:31:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 11 kwietnia 2007 21:16:14
Posty: 788
Skąd: Moria
http://www.ccm.pl/

_________________
„Bo słowo Boże jest żywe i oddziałuje z mocą, i jest ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, i przenika aż do rozdzielenia duszy i ducha, a także stawów i ich szpiku, i jest zdolne rozeznać myśli i zamiary serca.”


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: hmmm
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 17:40:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 12 kwietnia 2007 13:39:14
Posty: 61
...a moze jeszcze kilka innych?? ulubionych??


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 18:06:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7694
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
http://www.kdm.pl

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: :(
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 19:15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 12 kwietnia 2007 13:39:14
Posty: 61
no ale przeciez nie jest az tak biednie z internetową sceną muzyki chrześcijańskiej.. co??? no ale dobre i to - 2 serwisy - jak na razie...

_________________
Po długotrwałym i dogłębnym procesie tentegowania w głowie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 19:33:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7694
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
awietek pisze:
no ale przeciez nie jest az tak biednie z internetową sceną muzyki chrześcijańskiej.

Może i nie, ale zapewne niewielu z forumowiczy zajmuje się monitoringiem internetu akurat pod tym kątem. ;-)

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: aaaa....
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 19:43:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 12 kwietnia 2007 13:39:14
Posty: 61
to postuluję w takim razie żeby się tym zainteresować!! Zawsze wydawało mi się, że w sieci można sporo znaleść - i przyznam, że znalazlem sporo ciekawej muzyki z przesłaniem właśnie dzięki sieci np. wspominane Killswitch Engaged - polecam tą muzę - wbija w fotel. Wracając do tematu - Armia, Tymoteusz, Houk - to przeciez muza z przesłaniem więc z forum chyba korzystaja ludzie, którzy maja do czynienia z taka muzyką w ogóle... no tak mi się przynajmniej zdawało...

_________________
Po długotrwałym i dogłębnym procesie tentegowania w głowie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 19:45:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 11 kwietnia 2007 21:16:14
Posty: 788
Skąd: Moria
www.google.pl i wszystko jasne.

_________________
„Bo słowo Boże jest żywe i oddziałuje z mocą, i jest ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, i przenika aż do rozdzielenia duszy i ducha, a także stawów i ich szpiku, i jest zdolne rozeznać myśli i zamiary serca.”


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 19:48:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 12 kwietnia 2007 13:39:14
Posty: 61
awietek pisze:
i w związku z tym prosiłbym Was o zrobienie rankingu najlepszych wg. Was stron internetowych z muzyką chrześcijańską - chodzi o serwisy polskojęzyczne i podanie 10 adresów (serwisow, stron zespołów, blogow itd.)

...ja znam ten temat - chciałbym tylko znać Waszą opinię, nie dlatego żeby poznać nowe strony tylko żeby poznać Wasze rankingi tych storn. Dzięki za zrozumienie :|

_________________
Po długotrwałym i dogłębnym procesie tentegowania w głowie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 19:57:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7694
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
awietek pisze:
to postuluję w takim razie żeby się tym zainteresować!! Zawsze wydawało mi się, że w sieci można sporo znaleść

Zapewne można znaleźć też i na ten temat. Pewnie można znaleźć i pasjonujące wortale o łożyskach kulkowych. Ale akurat znacznej części z nas raczej nie interesują ani łożyska kulkowe, ani serwisy muzyki z przesłaniem, więc jak mamy zrobić ich ranking? Ja kiedyś zaglądałem na KDM, posłuchałem trochę muzyki tam polecanej, ale w większości mi się nie spodobała albo spodobała słabo, więc dałem sobie spokój. Na upartego mógłbym zrobić ranking zespołów z przesłaniem, ale wortali to już nie.
Jeśli potrzebujesz ankiet tego typu do swojej pracy, to może poszukaj na forach zespołów bardziej sprofilowanych, na forum KDM itp.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 20:08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 12 kwietnia 2007 13:39:14
Posty: 61
szukam opinii - tam tez... ale jakos nie najlepiej... no cóż...

_________________
Po długotrwałym i dogłębnym procesie tentegowania w głowie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 21:39:14 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
www.ruah.pl
Ja pisałem podobna pracę, ale o polskiej muzyce CHRZEśCIJAN, ale nie tam w necie...Tylko na reala waliłem, jeszcze czasopismo Ruah wychodziło, gdyby nie on to bym nie urealnił mej pracy... :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 21:44:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 14 lipca 2006 21:06:40
Posty: 462
Skąd: Poznań
awietek pisze:
to postuluję w takim razie żeby się tym zainteresować!! Zawsze wydawało mi się, że w sieci można sporo znaleść - i przyznam, że znalazlem sporo ciekawej muzyki z przesłaniem właśnie dzięki sieci np. wspominane Killswitch Engaged - polecam tą muzę - wbija w fotel. Wracając do tematu - Armia, Tymoteusz, Houk - to przeciez muza z przesłaniem więc z forum chyba korzystaja ludzie, którzy maja do czynienia z taka muzyką w ogóle... no tak mi się przynajmniej zdawało...


:roll: to, że ktoś jest chrześcijaninem i słucha muzyki "z przesłaniem" nie jest równoznaczne z koniecznością robienia rankingów stron.... No a zreszta z czego miałabym je robić jak na oczy widziałam kdm a poza tym to akurat mnie tak średnio interesuje...

Cytat:
pewnie można znaleźć i pasjonujące wortale o łożyskach kulkowych. Ale akurat znacznej części z nas raczej nie interesują ani łożyska kulkowe, ani serwisy muzyki z przesłaniem, więc jak mamy zrobić ich ranking?

DOKŁADNIE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: czego szukacie
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 22:12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 12 kwietnia 2007 13:39:14
Posty: 61
Mam takie krotkie pytanie w takim razie: bedac fanami Armii czy Tymoteusza - czego szukacie? Czego szukacie w ich muzyce? TO będzie interesujaca odpowiedz podejrzewam...

_________________
Po długotrwałym i dogłębnym procesie tentegowania w głowie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 kwietnia 2007 22:15:08 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
Dobrą Nowinę znajduję, słońce na oko :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group