Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 03:08:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 września 2009 23:01:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 12 marca 2007 13:01:11
Posty: 389
Skąd: cudne manowce
chyba Coma.. 2004.. i podobało mi sie.....znaczy z tych takich lepszych

_________________
http://www.lastfm.pl/user/crazydiamon87


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 września 2009 18:00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
W 1999 roku w Wesołej grał Tymoteusz. Chciałem się wybrać, zwłaszcza że koncert darmowy, a mnie intrygowała ta nazwa. W końcu byłem tylko na supporcie (Good Religion) i tyle się nasłuchałem. Także taki prawdziwy pierwszy raz to był kwiecień 2002 i koncert 3sióstr w Mińsku Mazowieckim.

Pierwszy koncert Armii był niewiele później, na Juwenaliach UKSW 1 czerwca. Sentyment mam, ale jak patrzę z perspektywy to jeden z gorszych koncertów Armii na jakim byłem.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 września 2009 22:54:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
pierwszy koncert na który poszedłem z własnej woli i że "na koncert" to było 25 lecie ksu w Dubiecku moim, rok był 2003. niestety w połowie zwinęli mnie rodzice.... ale stadion, na którym grali jest po drugiej stronie parku. a po drugiej stronie parku stoi mój dom, więc słuchałem na podwórku... wrażenie ksu na mnie zrobiło bardzo mocne... pierwszy raz w zyciu zetknąłem się z pogo. i w ogóle z całym "ceremoniałem" koncertowym...
i pomyśleć, że pięć lat później wyciągnąłem rodziców na 30-lecie ksu do Ustrzyk.... niezbadane są wyroki Boże...

wcześniej jakies koncerty były ale ich nie pamiętam w ogóle. i na pewno nie zrobiły na mnie wrażenia, skoro ich nie pamiętam. no, jeden pamietam, ale tylko fragment. jakiś zespół śpiewał, że "piwo leje się, moczę mordę cały dzień". ganiałem potem po domu i śpiewałem "bibo leje się".... lat miałem tyle, że mógłbym policzyć na palcach jednej ręki....

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 08 listopada 2009 19:02:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
....pisałem w wątku że pierwszym moim koncertem był koncert Republiki, bo to był taki mój świadomy wybór, ale tak na serio pierwszym wydarzeniem muzycznym w którym brałem udział był występ w naszej szkole Józefa Skrzeka...taki minikoncercik właściwie. Chodziłem do szkoły im. Skrzeka i Wójcika... Pan Józef prezentował te swoje klawisze a na koniec zaprosił chętnych na scenę aby coś zaśpiewali...cokolwiek...Zgłosiło się dwóch kolesi. Jednym był Grzegorz pseudonim "Żmija"....Kolesie zaśpiewali piosenkę kibicowską...
"Hamburger szportferajn , szportferajn , szportferajn....Hamburger szportferajn Hamburger szportferajn"... Zaśpiewali to na melodię Tańczymy labada , labada , labada..." ....to taka piosenka z przedszkola... :D Cała aula ..bo występ był w auli szkolnej...entuzjastycznie przyjęła występ duetu Grzegorz "Żmija" z kolegą...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 listopada 2009 19:14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Hey na Torwarze, chyba siódma klasa podstawówki, czyli 1992 rok. Nie liczę plenerowego koncertu rockowego w jakimś parku w Ciechanowie.

_________________
It's the terror of knowing what this world is about


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 listopada 2009 19:48:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
lotan pisze:
Hey na Torwarze, chyba siódma klasa podstawówki, czyli 1992 rok.
Jeżeli to było w ramach promocji Ho! to wiosna 1994
w 1992 Hey dopiero przmierzał się do nagrania pierwszej płyty (zaczęli w listopadzie) więc Torwaru by jeszcze niewypełnili :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 listopada 2009 20:03:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Tak, promocja Ho! Czyli jednak 1994 (polegam na Twojej pamięci bardziej niż na swojej :) ). Więc pewnie ósma klasa, a nie siódma. Ech, dawno temu, to i się myli :)

_________________
It's the terror of knowing what this world is about


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 listopada 2009 20:03:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 13:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
to już takie dawne czasy, że się miesza, ale chyba pierwszy taki, który nie był przypadkową wizytą na festynie czy innym pikniku: maj 1993, WOŚP, Torwar, Kobranocka, Ira, VooVoo, Zdrowa Woda i Proletaryat, pod koniec grali nak nak naking on hewens dooooor i gadowski robil (zamiast axela rołza) je je je je je
pamiętam, że miałam na sobie koszulę w kratę mojego ojca, siedziałam na jakiejś barierce i paliłam papierosy golden american (po 25 w paczce), już takich nie ma.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 listopada 2009 21:33:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
ja tu muszę erratę zrobić - mój pierwszy "poważny" koncert (nie licząc Mr Zooba w dzieciństwie) odbył się nie w 92, a 9 listopada 91... dokładnie 18 lat temu.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 listopada 2009 22:31:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Nie był to co prawda pierwszy koncert, ale wciąż pamiętam Houka, Kult i Homo Twist na dziedzińcu UW (Juwenalia jakoś w połowie lat 90-tych). Po pierwsze dlatego, że był to koncert bardzo dobry, a po drugie - bawiła się tam także Ariannae, choc poznaliśmy się dopiero ładnych kilka lat później :)

_________________
It's the terror of knowing what this world is about


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 00:05:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 grudnia 2009 23:07:33
Posty: 6
Skąd: Piaseczno
Może i ten post nie mieści się stricte w temacie "mój pierwszy koncert", nie mniej dzisiaj 16.12.2009 r. zaliczyłem pierwszy koncert ekipy Budzy i S-ka, na którym :!: cała publika :!: cały czas siedziała na 4 literach :shock: A to niecodzienne wydarzenie odbyło się w pewnym "dobrym miejscu"... 8)

_________________
[J 8,12]


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 09:23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
A to ciekawe, nie chciałeś dać przykładu innym, jak należy zachowywać się na koncertach?

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 13:17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 10:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
youzwa pisze:
Pierwszy koncert Armii był niewiele później, na Juwenaliach UKSW 1 czerwca. Sentyment mam, ale jak patrzę z perspektywy to jeden z gorszych koncertów Armii na jakim byłem.

Też kiedyś byłem na koncercie Armii na UKSW i pamiętam z niego tylko jakąś straszną ulewę, która zniszczyła mi doszczętnie moje nowe zamszowe buty.

Natomiast mój pierwszy koncert Armii to Stodoła 1998 i reedycja Legendy, a pierwszy koncert w ogóle to Hey, po wydaniu płyty Fire (chyba 1993 rok)

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 grudnia 2009 19:31:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 19 czerwca 2008 12:32:04
Posty: 474
Skąd: Warszawa
Mój pierwszy koncert na jakim byłem to Tomasz Budzyński & Luna na UKSW w 2009. Tak to wcześniej byłem na dwóch koncertach, ale musiałem opuszczać je po 2 - 4 kawałkach więc tego nie wliczam.
Pozdrawiam :D

_________________
Jezus Chrystus jest Panem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 czerwca 2014 03:52:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 07 listopada 2010 09:40:04
Posty: 306
To było w 2002r. a na scenie zlokalizowanej na plaży, przy pięknym jeziorze otoczonym bukowymi lasami występował zespół TSA.
Było już ciemno, trochę majestatycznie i drapieżnie.
Podobała mi się energia jaka biła od członków zespołu i zaangażowanie widowni pod sceną.
Pamiętam, że po raz pierwszy poczułem wówczas coś co później co jakiś czas pojawiało się na kolejnych koncertach rockowych, rodzaj silnego zespolenia z słuchaczami i muzykami.
Czułem jakbym doświadczał pewnego rodzaju katharsis :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group