Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 00:55:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 11:31:04 

Rejestracja:
ndz, 19 grudnia 2004 18:27:33
Posty: 32
...Post Regiment, ID, Genezyp Kapen - listopad 1992, klub studencki Zaścianek w Krakowie. Było narkomańsko (nie ćpałem!) i punkowo:]]] Wokalistka P.R, schodziła od czasu do czasu ze sceny, zeby wziąć parę głębszych z jakiejś faji (fai?), która krążyła po klubie.

A Wasze pierwsze razy?:)

_________________
- Nick Nack, Tabasco!
- Wait moment, Monsieur Scaramanga!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 11:42:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Pierwszy koncert w życiu to chyba w wieku około 10-11 lat. Byłem u starszego brata w Ciechanowie i zabrał mnie na otwarty koncert w muszli koncertowej w miejskim parku. Grały jakieś totalnie amatorskie kapele rockowe i metalowe. Jedna z nich nawet poprosiła publiczność o wymyślenie dla nich jakiejś nazwy, bo oni jeszcze żadnej nie mieli :) Skończyło się chyba na "Czaders from Poland" czy jakoś tak. I jeszcze grali Hooligans of Rock N' Roll :)

A pierwszy "świadomy" koncert "za biletem" to Hey na Torwarze w 1994 roku (byłem w 8 klasie podstawówki).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 11:44:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 10:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
93 rok - styczen - WOSP na hali Waltera w Rzeszowie. Pamietam tylko tyle ze wybralem sie na KSU. Reszty zespolow nie pamietam...
A KSU mi sie wtedy bardzo podobalo
W sumie tez pankowo :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 11:48:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
pierwszy to z rodzicami w 1984 r. Mr Zoob w Kinie Ochota, pamiętam, że choć lubiłem ten zespół, to było za głośno dla mnie , 6 lat miałem wtedy.
Pierwszy samodzielny to w 1992 r. Kult, Izrael i Immanuel w liceum im. Kopernika

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 12:14:24 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Pierwszy koncert to chyba z babcią w wieku 4 lub 5 lat, organizowany w klubie Chemik w Gorzowie Wlkp. przez Społdzielnię Inwalidów Warta dla pracowników. Ale nie wiem kto występował. :D

A pierwszy świadomy - w 6 tej klasie podstawówki - Reggae nad Wartą w gorzowskim amfiteatrze.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 13:45:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Pierwszy w ogóle to pewnie Gawęda z rodzicami w PKIN,
a jeden z pierwszych świadomych to Armia w Fugazi w kwietniu (?) 1992

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 13:55:32 

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 10:20:51
Posty: 8
Skąd: Polska
Rok 1990 - Wyborowa Blues i Cipiersi knajpa Rycerska - Nowa Ruda

Pierwsza Armia - Jarocin' 91 noc punkowa i promocja Legendy, 15 tys ludzi, tumany kurzu skład - Tom, Brylu, Maleo, Stopa i Banan.

_________________
Punk rock to nie rurki z kremem!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 18:24:32 
Acid Drinkers - cas promocji Streap-teasu - trochę straszny okres życia, choc dużo ciekawych wspomnień. Nie byłem pewien czy dotrę na koncert, bo wcześniej zawsze mi było żal że na wódę mniej mieć będę i nie lazłem :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 18:25:59 
A z rodzcami to Piknik Coutry w Mrągowie - Tatusia impreza w sumie - a jak byłem mały smyk to nie wiem czy wieksze wrażenie w zapadłym PRLu nie robił na mnie hotel z basenem, w którym stacjonowaliśmy :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 18:42:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
na pikniku kantry wypiłem pierwszego jabol marki goliat.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 21:08:02 

Rejestracja:
ndz, 19 grudnia 2004 18:27:33
Posty: 32
Maciek76 pisze:
Pierwsza Armia - Jarocin' 91 noc punkowa i promocja Legendy, 15 tys ludzi, tumany kurzu skład - Tom, Brylu, Maleo, Stopa i Banan.


Szacuneczek. Ja (nie)stety nigdy nie byłem w Jarocku. No i tym samym na tym kultowym już koncercie. A tak swoją droga to zastanawiam się ile kapel jeszcze funkcjonuje z ww. Jeśli chodzi o mój koncert to nawet nie wiem czy istnieje jeszcze Post Regiment. Bo tego, że ID czy Genezyp Kapen nie istnieją to jestem prawie pewien.

_________________
- Nick Nack, Tabasco!
- Wait moment, Monsieur Scaramanga!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 22:04:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
wiecie... ja od wieku 9 lat chodziłem z rodzicami regulanie na Jazz Jamboree... i chwalę to sobie niepomiernie do dzisiaj

Ale jeżeli mowa o koncertach rockowych, to pierwszy, a w każdym razie pierwszy istotny, to był Kult w Stodole - koncert, na którym odbierali Złota Płytę za Tatę Kazika. Byłem zupełnie nieprzygotowany na to, co tam w ogóle może być (rodzice się martwili, że na takich koncertach to może biją czy co), ale bardzo mi się podobało i od razu wdepłem w tłum pod sceną, i przebijałem się jak najbliżej barierek (ścisk przepotworny np. w porównaniu do wczoraj), machałem ręka w górze i wyłem wszystkie te piosenki. Ale też pamiętam, ze nie zostałem wteyd do samego końca, chyba zupełnie ominąłem bisy, co obecnie wydaje mi się jakimś absurdem... Ale super koncert. (to był 1993 rok chyba albo '94)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 22:52:47 
mój pierwszy koncert to pewnei na wioskowych dniam mojego tzw miasta...
A o dziwo pierwszy koncert ARMI dopiero dzis muzyka i jej magia pokazały ze nie liczy sie liczba osób ale ich dobre checi i zywioł.

Do zobaczenia na koncertach:)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 22:58:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Pierwszy koncert Armii to na juwenaliach chyba w 1998 roku na AZS-ie w Poznaniu a pierwszy w ogóle to naprawdę nie pamietam...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 stycznia 2005 02:07:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
Nie wiem, jak mam to liczyć - czy pierwszy koncert ma być związany z kupnem biletu, czy po prostu chodzi o pierwsze świadome dźwięki złowione na żywo :D.
Pierwszy raz w życiu poczułem klimat takiego grania na próbie zespołu Brygada Kryzys i Armia :!: w styczniu 1992 roku w warszawskiej Hali Gwardii (obecnie MarcPol :cry: ). Była to próba przed festiwalem Rock For Aids, a ja zerwałem się z WF-u (V klasa podstawówki) i wtargnąłem ukradkiem na trybuny.
Z kolei pierwszym wydarzeniem muzycznym mojego życia, które poparte było kupnem biletu, stał się koncert promocyjny z okazji wydania najlepszej płyty zespołu ARMIA - Triodante :D . Był to czerwiec 1994 roku, warszawski Klub Medyków (sąsiadujący przez ścianę z kostnicą Szpitala AM). Znalazłem się tam dzięki Erkejowi :aniolek: - do tej pory mam strzępki biletów. To był najlepszy koncert Armii w moim życiu. W uszach szumiało mi jeszcze przez następne 3 tygodnie...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group