Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 24 kwietnia 2024 08:07:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 790 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2012 23:27:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Czuję to samo - szkoda Włochów, ale nie mieli dzisiaj argumentów. Nawet gdyby nie pech z kontuzją Motty i gdyby di Natale wykorzystał tę setkę, to byłoby może z 3:1, ale szans na wyrównanie, nie mówiąc o zwycięstwie, nie mieli. Od początku meczu sprawiali wrażenie, jak by im pary zabrakło.

Za to Hiszpanie zagrali koncert. Bardzo lubię Torresa. Ta asysta do Maty kosztowała go samodzielny tytuł króla strzelców, a wahania czy podać nie było widać żadnego. Brawo!

W ogóle w drużynie Mistrzów trudno wskazać słabsze strony. Może ofensywne wejścia w wykonaniu Arbeloy były cienkie, ale co z tego? Poza tym genialnie. A jeszcze grali bez Puyola i Villi. Co to będzie, jak oni wrócą? Może być kolejne Mistrzostwo w 2014. Oczywiście to nieprawda, bo wygra Brazylia, ale jako taky konstrukt, niech tu zostanie zapisane, he, he. :mrgreen:


Ostatnio zmieniony pn, 02 lipca 2012 11:52:17 przez otoKarbalcy, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2012 23:28:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 14:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
wuka pisze:
No i dla mnie zrobiła się nuda
dla mnie też... nieważne zresztą, która drużyna wygrywa i po jakiej grze... najgorsze jest to, że brak niespodzianek... wygrywają faworyci... inaczej niż przed ośmiu laty
mam nadzieję, że za niecałe dwa lata w Brazylii Ameryka Płd będzie triumfować, bo piłka afrykańska (którą też bardzo lubię) nie da rady...

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 04:27:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7629
Skąd: Kraków
Mnie też strasznie szkoda Włochów, w sumie w pewnym sensie zżyłem się z nimi. :lol: Chyba nawet widziałem ich trenera, jak raz wracał z parku w Wieliczce raz.

Niemniej, tak czy owak, sam awans do finału, to ogromne osiągnięcie. No i pokonali Niemców na Stadionie Narodowym - "mechanizm" wygrywania meczu pokazany przez Kazika w "Polska jest ważna" zadział, można powiedzieć, wprawdzie nie w stosunku do polskiej reprezentacji, ale jednak... :wink:

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 06:24:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Wygraliśmy!!!!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 06:47:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Chciałbym jeszcze dodać, że na turnieju najbardziej zyskał chyba Jordi Alba. Podpisał w zeszłym tygodniu kontrakt z Barcą i wczoraj przy drugim golu włączył takie turbo, że ja pierdolę! Bajeczne przyjęcie po niesamowitym podaniu w tempo Xaviego... Mega mega!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 07:42:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17259
Skąd: Poznań
Wynik może być po latach nieco mylący. Ale z drugiej strony najlepszy mecz Hiszpanów w tych ME zderzył się z najgorszym w wykonaniu Włochów. No to musiało się tak skończyć.
Włosi wyglądali jakby odcięto im tlen, może dopiero wczoraj skumulowało się w nich zmęczenie anglo-niemieckie?
Muszę niechętnie ale jednak pogratulować Hiszpanom, zagrali świetnie.
Zapamiętam co prawda błysk przerażenia w oczach ich kibiców, gdy Ronaldo miał setkę w 91 minucie półfinału. Albo gdy po pierwszym rzucie karnym to Portugalia była bliżej finału. Tamten mecz wymykał im się spod kontroli. Ale przeszli go, nikt im przecież nie pomógł - a w finale królowali już niepodzielnie.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 07:59:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
No i zachciało mi się na starość po raz pierwszy pokibicować Makaronom... pięknie mi odpłacili - nie ma co. Del Bosque rzutem na taśmę wstawił do składu Torres żeby wytrącić mi z ręki argument, że co to za mistrz bez napastnika :)

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 08:11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24321
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Hiszpan się przebudził i pozamiatał! Nie ma mocnych! :D

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 09:09:27 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
No, RE-WE-LA-CYJ-NE mistrzostwa i mocny finał! Pięknie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 09:45:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24321
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Kilka minut po wejściu Torresa mówię do współoglądaczy: Chciałbym, żeby Torres strzelił gola, tak symbolicznie. Jak cztery lata temu.
Nie minęło DWADZIEŚCIA SEKUND, gdy dostał podanie i strzelił! :shock: :D

lapusz pisze:
RE-WE-LA-CYJ-NE mistrzostwa i mocny finał!

:piwo:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 10:38:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 11:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
kilkanaście stron wcześniej jam pisze:
Ja już nie wiem, czy Hiszpanie będą grali na zwolnionym tempie do końca turnieju, czy jak przyjdą Francuzi albo Anglicy to przestaną klepać setki podań na pół metra w polu karnym przeciwnika i próbować wbiegać z piłką do bramki?

no i przyszedł Włoch w finale, a Hiszpanie podkręcili tempo - bramki Silvy i Alby po pięknych akcjach - to się nazywa mistrzostwo.
Ja natomiast ciągle nie potrafię ułożyć sobie w głowie, jak można zdobyć mistrzostwo Europy grając pewnie z połowę czasu gry (a może i więcej) na turnieju bez nominalnego napastnika. To jest jakaś nowa koncepcja taktyki, której nie mogę objąć moim ograniczonym umysłem.
Ciekawostka - w finale spotkały się drużyny, z których jedna grała bez napastnika w wyjściowej 11tce (jako jedyna na turniej) a druga wystawiła 2 napastników (jako jedna z bodajże 3 biorących udział w turnieji - Anglia, Irlandia jescze, chyba tyle, prawda?)

No i na koniec Torres, który sam strzelił brameczkę i mógł zostać królem ale podał Macie - ukłony panie Torres!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 14:19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 09:35:09
Posty: 521
Skąd: Bydzia
Pieknie wyklepali Makaronów Hiszpanie i to klepanie w tym tempie mi sie podoba jak najbardziej! W końcu najdalej zaszły druzyny fajnie grające a nie jacys tam slizgacze. Fajny turniej ale żebym zapamiętał szczególne jakies fajerwerki czy charakterystyczncyh zawodników z "czyms nowym" to nie powiem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 20:13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25389
Peregrin Took pisze:
Kilka minut po wejściu Torresa mówię do współoglądaczy: Chciałbym, żeby Torres strzelił gola, tak symbolicznie.

ja powiedziałem nawet do współoglądaczy: o, Torres strzeli, zobaczycie, na co Asia (która bardzo kibicowała Włochom) mówiła: nie mów tak.


Wielki Bart pisze:
Torres, który sam strzelił brameczkę i mógł zostać królem ale podał Macie - ukłony panie Torres!

żeby było śmieszniej dzięki temu podaniu formalnie i tak nim został, bo zaliczył asystę, która była potrzebna do Złotego Buta czy czegoś tam.

otoKarbalcy pisze:
Nawet gdyby nie pech z kontuzją Motty i gdyby di Natale wykorzystał tę setkę, to byłoby może z 3:1

myślę, że to by był wynik tzw. sprawiedliwy, czyli oddający to, co było na boisku... no ale stało się, jak się stało.

Bart - gratulacje!!!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 23:56:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 14:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
Fajnie, że euro się skończyło... Za dwa lata Mundial i wiem, że będę kibicował ekipom z Ameryki Płd - oby wygrali... no i z Afryki (ale tym to bez powodzenia)

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 lipca 2012 09:48:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
mathew pisze:
będę kibicował ekipom z Ameryki Płd


Brasił, Brasił!!!!!!
A po ostatnich Mistrzostwach doszła mi jeszcze jedna - Urugwaj!!!
[Jak by ten wpis zobaczyli jacyś Brazylijczycy, to bym pewnie dostał po ryju, bo to zdaje się tak, jak by kibicować Lechowi i Legii :wink: Ale co poradzę]


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 790 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group