Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 13:43:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 czerwca 2008 14:10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
własnie wiem, ale w "o taryfie" napisano:

Cytat:
BILETY WYCOFANE Z TARYFY

Z nowej taryfy zostały wycofane następujące rodzaje biletów:
BILET ABONAMENTOWY MIEJSKI I SIECIOWY
BILET 120-MINUTOWY MIEJSKI I SIECIOWY
BILET 30-DNIOWY MIEJSKI NA OKAZICIELA
BILET 90-DNIOWY MIEJSKI NA OKAZICIELA

ponieważ w tej chwili
Bilety długookresowe [na okaziciela] działają w 1 i 2 strefie, "nasz" kosztuje 140zł... czyli dwa razy więcej, niż do tej pory (do tej pory korzystaliśmy z biletu, który działał tylko w 1. strefie).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 09:38:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 13:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... _Mis_.html

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 10:31:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
http://www.youtube.com/watch?v=XHFfUmGLo7w


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 10:44:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
. pisze:
http://www.youtube.com/watch?v=XHFfUmGLo7w

filmik filmikiem, ale jak będziesz kiedyś we Wrocławiu i będziesz jechał tramwajem, to się nie ździw jak zobaczysz to w wersji live :D
niezły ubaw szcególnie jak siedzą ludzie i nie wiedzą na początku o co chodzi ;)

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 10:51:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Taka lokalna tradycja? Świetne. :lol:

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 10:54:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Też robiliśmy z kumplami w Poznaniu bobsleja nie raz... Ale inni pasażerowie jakoś nie włączali się do zabawy, acz patrzyli zwykle z sympatią. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 11:11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
hehe, fajne!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 13:25:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Peregrin Took pisze:
Też robiliśmy z kumplami w Poznaniu bobsleja nie raz...

bobsleje sprawdzają się najlepiej w tramwajach ogórkach, w nowych to już tak nie bardzo.

a o to szwajcarski tramwaj. ten akurat dojeżdża pod Stade de Geneve
Obrazek

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 grudnia 2008 21:29:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Ale dzisiaj jechałam fajnym autobusem do pracy! :D Był to autobus 202, który już sam z siebie jest fajny, bo jest bardzo malutki i króciutki, i kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy, od razu miałam wielką ochotę, żeby się nim przejechać. W końcu, jak mi się to udało, miałam wielką radochę z tego faktu. Teraz już się do niego zdążyłam przyzwyczaić, ale, mimo, że kursuje już od dłuższego czasu, to wciąż zdarza się, że wsiadają do niego jakieś dzieci po raz pierwszy i też strasznie to przeżywają.
No, ale ten dzisiejszy był wyjątkowy. A to za sprawą wyjątkowego pana kierowcy. Kierowca ów był w bardzo dobrym humorze, gadał z pasażerami, nawet tymi siedzącymi na końcu autobusu. Ale najfajniejsze było to, że jak nie gadał, to gwizdał, nucił i śpiewał głośno. Nawet w pewnym momencie poczułam się zagrożona, bo zeszło mu się na kolędę, ale na szczęście na tym repertuar świąteczny się skończył. Od takiego autobusu naprawdę miło jest zacząć dzień! :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 grudnia 2008 22:21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
bezdomna pisze:
Kierowca ów był w bardzo dobrym humorze, gadał z pasażerami, nawet tymi siedzącymi na końcu autobusu.

:lol:
nigdy się z czymś takim nie spotkałam

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 06 grudnia 2008 00:50:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
No, ale zadanie ułatwiał mu fakt, że koniec autobusu nie znajdował się zbyt daleko od niego. :wink:

Ja w sumie też nie pamiętam, żeby mi się kiedyś wcześniej trafił taki wesoły kierowca, ale zdarzyło mi się już wcześniej kiedyś raz jechać wybitnie wesołym autobusem. Jakiego miał kierowcę, to nie wiem, bo ten autobus z kolei był długi, a ja stałam bliżej końca. Ale ogólnie była to niesamowita historia. Było to, jak Jan Paweł II przyjechał do Warszawy i wracałam ze Mszy z jego udziałem. Wtedy puszczono oczywiście ileś tam linii specjalnych na tę okazję, w takich liniach mogły się dziać różne rzeczy i nie byłoby w tym jeszcze nic aż tak dziwnego. Ale ja wracałam do domu z przesiadką, w odległości już sporej od katedry, wsiadłam do zwykłego, normalnego autobusu 500, który jechał sobie skąś tam, wypełniony pasażerami, którzy raczej nie wracali 'z papieża'. Wraz ze mną oczywiście wsiadło też trochę osób 'z papieża' właśnie, ale nie stanowili chyba większości pasażerów. Ludzie ci nie byli też członkami jakiejś jednej wspólnoty, ot pojedyncze, nie znające się nawzajem osoby, czy grupki osób. I wsiadła też kobieta z dziećmi. I te dzieci zaczęły śpiewać 'Abba Ojcze'. Po chwili cały autobus podchwycił i śpiewał z nimi. CAŁY! Przynajmniej w zasięgu mojego wzroku nie było ani jednej osoby, która by nie śpiewała!!! Kolejną pieśnią było 'Chrystus wodzem, Chrystus królem'. Normalnie miałam łzy w oczach. Jesteście w stanie to sobie wyobrazić? Jeszcze raz powtórzę - czasy dzisiejsze, normalny miejski autobus jadący swoim zwykłym kursem, w środku nie znający się nawzajem ludzie i wszyscy zgodnym chórem śpiewają, że Chrystus jest wodzem i królem?!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 06 grudnia 2008 14:10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
bezdomna pisze:
A to za sprawą wyjątkowego pana kierowcy. Kierowca ów był w bardzo dobrym humorze, gadał z pasażerami, nawet tymi siedzącymi na końcu autobusu. Ale najfajniejsze było to, że jak nie gadał, to gwizdał, nucił i śpiewał głośno. Nawet w pewnym momencie poczułam się zagrożona, bo zeszło mu się na kolędę, ale na szczęście na tym repertuar świąteczny się skończył. Od takiego autobusu naprawdę miło jest zacząć dzień!


Może był pijany? :P


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 06 grudnia 2008 15:47:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
bezdomna pisze:
jest bardzo malutki i króciutki, i kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy, od razu miałam wielką ochotę


Sorry... :lol:



. pisze:
Może był pijany?


Też tak o panu kierowcy najpierw pomyślałem... ale w sumie - może na przykład dostał spadek dzień wcześniej albo coś takiego... albo urodził mu się syn?

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 06 grudnia 2008 22:32:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Eee, nie wyglądał na pijanego. Sprawiał wrażenie całkiem trzeźwego, tylko w wybitnie dobrym nastroju i mającego dzień dobroci dla całego świata. Może i mu się coś urodziło, kto wie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 06 grudnia 2008 23:12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 07:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Jeden z moich sąsiadów jest zawsze uśmiechnięty, miły i grzeczny. Przez 15 lat nie widziałem go inaczej jak z uśmiechem od ucha do ucha. To nienaturalne. Czasami mam paranoiczne jazdy, że się ze mnie nabija.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group