Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 23 kwietnia 2024 09:14:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 czerwca 2007 04:15:36 
http://www.youtube.com/results?search_q ... rch=Search


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 września 2007 23:43:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
podczas szukania w necie teledysku jednej z księżniczek disco polo - kasi lesing natknołem sie na inną perełkę wchodzącą już całkiem konkretnie w klimaty dance. pamietam jak dziś kiedy ten teledysk puszczali co godzine na owej "polonii1". polski SNAP bez dwóch zdań...mogę się również założyc (bez urazy) że wokalista ma na imie radrosław, dla przyjacół radziul. całkiem możliwe, że to syn Janusza Laskowskiego no i mega szacun za piękny dywan z tyłu. do tego tancerze i tancerki w srebrnym płaszczu...
http://pl.youtube.com/watch?v=WkzdKvRCF8s

czasami naprawde jestem szcześliwy, że urodziłem się w tym pieknym kraju nad wisłą a nie gdzies na smutnym zachodzie...

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 15:31:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
brus, ale żej doładował

ale obok znalazłem innego klasyka
http://pl.youtube.com/watch?v=q3S3huzop ... ed&search=

a już ten komenatarz mnie rozwalił


"utwor z 96' co wiecej robiony jako MOD na AMIDZE!! (komputer za 400pln z 86r. miazdzacy mozliwosciami pecety produkowane siedem lat pozniej)"

amigowcy walczą dalej!

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 15:33:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24320
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Nie znam tych Waszych hitów, Brusie i Meriadoku. :(
Więc tym bardziej dzięki za linki! :D

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 20:34:10 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Coraz cięższy kaliber tu się pojawia. Trochę kojących klimatów zatem polecam: http://pl.youtube.com/watch?v=OS9vYWUs- ... ed&search=


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 20:43:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 07 marca 2006 15:07:18
Posty: 809
Skąd: Marshes
hlorella, nie mam odwagi klikać tych linków waszych szukając tam swojej siostry ciotecznej :oops:
nazwy zespołu nie pamiętam, ale chodziło chyba o jakiś elektroniczny sprzęt domowego urzytku......

_________________
[.. :muuu .]


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 21:07:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
http://pl.youtube.com/watch?v=WFvitt7j-6E

ciekawe dla ilu osób zostanie to piosenką dnia :szydera


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 21:07:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Puddleglum pisze:
nazwy zespołu nie pamiętam, ale chodziło chyba o jakiś elektroniczny sprzęt domowego urzytku......

Predom ... Philips.... Elektrolux.... Zelmer.... Braun... Mińsk.... Zanussi...?
A może ... Bayer Full? :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 21:08:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
Hehe Peregrin, jeszcze nie jest za późno, jeszcze możesz wyjść na ludzi :D

A link z tym Danielem zaiste ciekawy. kiedyś widać w Polsce było inne życie, imprezy na ulicach, czysty dance, oglądając takie teledyski coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dens ma sens…swoją drogą koleś wyprzedził imidzem swoją epokę, fakt że może chciał wyglądać jak right siad fred ale …myślę że zwycięzcy pierwszych edycji Big Brothera zarówno w Polsce jak i Niemczech (odpowiednio Klaudiusz i Zlatko) wzorowali się nieco na naszego bohatera…

Cholera ja tutaj się męczę a Lapusz mnie ubiegł z KISem ale i tak wrzucę to com napisał

krótka analiza twórczości KISa na podstawie teledysku i utworu „biała mewa”

Nie mogę się nie powstrzymać żeby nie wrzucić tutaj teledysku innego klasyka gatunku…wspomniany już wcześniej w wątku KIS Lech Stawski. utwór biała mewa…powiedzmy sobie szczerze klasyk koweruje klasyka…jak dla mnie John Lennon gdyby żył wyglądał by jak KIS Lech Stawski w tym psychodeliczno absurdalnym teledysku…
Na początku biała mewa, w której rolę wcieliła się piękna i młoda tancereczka w niebieskim płaszczu. całość dzieje się najprawdopodobniej gdzieś na Rzeszowszczyźnie. wyraźnie rozmarzony (ale i chyba bliski ekstazy nerwowej, powstrzymujący łzy ) KIS. w zasadzie można śmiało powiedzieć, sądząc po jego wyglądzie, iż mamy do czynienia z muzyką dla czarodzieja. świadczyły by o tym również magiczne sztuczki zastosowane w teledysku: niebieski płaszcz ,było nie było, białej mewy oraz fakt kręcenia ww. obrazu, traktującego o morzach i oceanach, nad rzeką . w trakcie, mniej więcej w połowie, trwania obrazu mamy zapierającą dech w piersiach przebitkę na pobliski most o niezwykle urokliwej architekturze. Jedzie po nim samochód dostawczy, za nim (być może) mały fiat. ludzie Ci jadą najprawdopodobniej na pobliski bazar. warto też zwrócić uwagę na to, iż melodia utworu zaaranżowana jest na bardzo popularny na jamajce styl muzyczny zwany reggae, którego KIS musi być wielkim ale chyba jednak nieco skrytym fanem. no cóż przekonajmy się sami
http://pl.youtube.com/watch?v=U1_bQU8C30s
życząc miłego odbioru pozostaję z wyrazami szacunku

Brus KIS Stawski

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 21:49:49 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Igor!! Cały czas od kiedy istnieje ten wątek miałem tego idiotę na końcu pamięci, ale sięgnąć nie mogłem! Dzięki!!!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group