Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 20:25:27

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14098 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 936, 937, 938, 939, 940  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 00:21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Uldor pisze:
Tak z ciekawości, czy "Postcards From The Other Side" Miguel & The Living Dead podoba Ci się TYLKO z tych samych względów


No pewnie. Podobnie jak "Alarm!!!" i jeszcze kilka płyt innych zespołów. Przecież nikt normalny nie zachwycałby się bezinteresownie taką szmirą :P
;)

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 00:23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 23:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
"Alarm" jest jeszcze do dostania w sklepach? A może inaczej: czy wiadome jest Panu może przypadkiem, jak się plany koncertowo-pozawarszawskie Michała i Żywych Trupów rysujo?

A jak już przy tym jesteśmy, to, na własne życzenie, poczułem przemożną chęć, coby sobie puścić:

Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 00:27:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
Proces z 5 razy poleciał. I stała się rzecz dziwna, poczułem przemożną chęć posłuchania

Obrazek

płyty, którą kupiłem jakoś rok temu i każde podejście do niej kończyło się maks na 3 piosence. a dzisiaj poleciała w całości. i najstraszniejsze jest to, że widzę dużo podobieństw w wokalach budzego na procesie i serja na elect the dead :shock: :shock: :shock: :?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 00:31:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Uldor pisze:
"Alarm" jest jeszcze do dostania w sklepach?


Prawdę mówiąc to w polskich sklepach chyba nigdy nie było do dostania (no chyba, że jakimś cudem), więc trudno w tym przypadku mówić "jeszcze". Trzeba by pytać Zrąbka ( www.myspace.com/oldskullcoldmagazine ) o ten debiucik.


Uldor pisze:
czy wiadome jest Panu może przypadkiem, jak się plany koncertowo-pozawarszawskie Michała i Żywych Trupów rysujo?


Wiadomo mi tyle, że Bobik przylatuje z Lądka i grają pod koniec lutego na Old Skullu, ale czy gdzieś jeszcze to nie wiem.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 00:32:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 23:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Podobnoż miał być przeszkalany nowy gitarzysta w celach tourowych po Polszy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 00:38:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Uldor pisze:
Podobnoż miał być przeszkalany nowy gitarzysta w celach tourowych po Polszy.



Miguele bez Bobika to jak Gans'en'Rołses bez Slasha ;)

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 00:40:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 23:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Moje nazwisko co prawda nie figuruje we wkładce w dziale "podziękowania" (ani w żadnym innym), więc pewnie nie jestem zbyt kompetentny, żeby się wypowiadać, natomiast dla mnie najważniejsze, żeby był Slavik. Armia bez Bryla może być, a M&TLD bez Bobika nie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 00:44:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Uldor pisze:
Armia bez Bryla może być, a M&TLD bez Bobika nie?


Biorąc pod uwagę, że to on założył ten zespół, wymyślił jego wizerunek i to on jest kompozytorem większości (o ile nie całego) materiału to raczej nie ;)

Zdrówka życzę

PS: ...a żeby było na temat:

Obrazek

Chyba jednak rozczarowanie. Co prawda jakiejs tragedii nie ma (bo i raczej być nie mogło), ale ta płyta u mnie powyżej trzech gwiazdek nie podskoczy.
Brakuje mi tego polotu i iskry, które były kiedyś.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Ostatnio zmieniony ndz, 01 lutego 2009 00:53:50 przez Pet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 00:50:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Pet pisze:
Na Springsteenie to ja się za bardzo nie znam, ale jakieś 600 stron temu skrobnąłem co nieco o jednej płycie tego pana.
i kurna, zdałem sobie sprawę że po za hiciorami prawie nic gościa nie znam... od czego dobrze zacząć ?


stiw pisze:
dziś we trójeczce słyszałem jakąś nową piosenkę bruce'a springsteena i wpadła mi w ucho...


hehe
nie zaglądałem kiedyś do tego wątku wcale i dlatego umknął mi pean Peta na temat najlepszej płyty Springsteena... Devils & Dust to płyta wyśmienita, doskonała i solowa...
dwa lata wcześniej Boss wydał The Rising którą nagrał ze swoim podobno legendarnym zespołem The E street Band... na fali fascynacji zakupiłem... da się jej słuchać, ale to już zwykły rock a nawet pop...
za to później wydał kolejny wyśmienity album - We shall overcome - "The Seeger Sessions" nagrał na niej piosenki ikony amerykańskiego folku. Polecam tą płytę serdecznie... wyszedł tez w wersji dvd - koncert tego projektu - piękna rzecz...
potem była płyta Magic (znowu z E street bandem) promowana kapitalnym singlem Radio Nowhere: http://www.youtube.com/watch?v=XmLt6kcZ72Q. Napaliłem się na nią i mocno rozczarowałem... bo całość bardzo przeciętna...
Na nowy album postanowiłem już nie czekać i singiel mnie w tym postanowieniu utwierdził...

reasumując wolę Bossa bez legendarnego bandu... godne polecenia moim zdaniem sa jeszcze ze staroci Nebraska i The ghost of Tom Joad, czyli te mniej rokowe i popowe, a bardziej akustyczno-folkowe...

tak, czy owak ciekawy i wszechstronny artysta

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 01:08:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 23:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Pet pisze:
Biorąc pod uwagę, że to on założył ten zespół, wymyślił jego wizerunek i to on jest kompozytorem większości (o ile nie całego) materiału to raczej nie :wink:


Obrazek

A w temacie:
Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 01:23:08 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Pet pisze:
Cóż za rewelacyjna płyta!

ile razy próbowałem, tak do BDK nie mogę się przekonać

u mnie cały czas Der Process, z przerwą na EP Dawcy i Slipknota - Duality


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 01:24:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Groszek pisze:
ile razy próbowałem, tak do BDK nie mogę się przekonać



A byłeś kiedyś na ich koncercie?

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 01:37:36 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Pet pisze:
A byłeś kiedyś na ich koncercie?

Nie, ale nie znam kapeli, która by mi się nie podobała na płytach, a na koncertach już tak.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 01:43:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Groszek pisze:
Nie, ale nie znam kapeli, która by mi się nie podobała na płytach, a na koncertach już tak.


Ja znam takich wiele i do czasu wydania drugiej płyty, która w przeciwieństwie do debiutu jest dobra, BdK też się do takich grupa zaliczało :). A koncerty BdK to swoisty ewenement na polskiej nudnej jak kiszka z wodą scenie punkowej, na których w 99% przypadków wokalista trzyma się kurczowo obydwiema rękami mikrofonu i przez cały koncert nie odrywa nawet jednej stopy od ziemi, jakby się bał, że kiedy tylko to zrobi to trema da osobie znać i zemdleje.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 01:58:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
pod wpływem wczorajszego telefonu z Australii ;-) Pink Floyd - Wish You Were Here

ech, nie da się ukryć, że kiedyś ta płyta bardziej mi się podobała. no i niestety najmniej mi się podobają Crazy Diamondy :? Ale Welcome to the Machines wciąż mnie poraża!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14098 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 936, 937, 938, 939, 940  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 282 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group