Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 21 maja 2024 21:10:19

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 16:42:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1088
Skąd: z Catanu
Wróciłem już i się wyspałem. Zadowolony jestem z koncertów, chociaż za krótkie były. Dwa i trzy lata temu każdy mógł zagrać normalny koncert, a teraz jak na festynie jakimś. Miałem wrażenie, że Voanerges weszło na scenę i zeszło. Ale warto było przyjechać. Na Armii trochę utrudniony miałem odbiór, bo poszedłem w młyn, a potem okazało się, że jestem zbyt wyczerpany i po "Jestem smutny" ledwo stałem. Najbardziej ze wszystkiego podobało mi się "Working class hero" drugiego dnia. Czyste piękno. Jakąś konretną relację jeszcze może napiszę w najbliższych dniach.

Dziękuję Maziemu i Igorowi za nocleg. Dziękuję pozostałym spotkanym za niezwykłą atmosferę na manewrach. Nawet jeśli tego nie było widać, bardzo mi się podobało. Przepraszam, że się jakoś konkretnie nie pożegnałem.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 16:52:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22916
Cytat:
na razie taki pierwszy duży minus daję zasranym palantom z ochrony, szczególnie tym, którzy stali pod sceną. na szczęście ktoś ich upomniał, bo chyba by zabili parę osób gdyby mogli.

mam tak samo

..tzn też bym zabił kilka osób, gdybym tylko mógł.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 17:23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
Budzy, taniec szkieletów i GERO!!!
tylko audio,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 18:06:03 
Zajebiste Archiwalia Budyń.
Swoja drogą Igor przypomina Dzikiego
(a jeszcze bardziej Roberta de Niro z taksówkarza)
odjazd :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 18:49:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 29 grudnia 2005 11:33:16
Posty: 594
Skąd: i dokąd, kiedy i gdzie, z kim, przeciw komu i w którą stronę?
Cytat:
Budzy, taniec szkieletów i GERO!!!

dzięki Armijny, ściągam, masz coś jeszcze w zanadrzu? :D

_________________
俳句
_________________

<PRZERWA>


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 19:49:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 02 lutego 2006 20:14:26
Posty: 446
Skąd: Gdańsk
najpierw wrażenia muzyczne : Anaststasis-szkoda czasu,mogłem posiedzieć w Makdonaldzie w czasie ich występu.Naprawdę wkurwiający był facet prowadzący nawijkę w przerwie,może go do tego zmusili-wybaczam.Armia zagrała solidny koncert,2 gitary,dobrze było usłyszeć znowu 'Misiów puszystych',gra Krzyżyka bardzo mi się podoba-mam nadzieję że w studiu tez sie sprawdzi.Szkoda tylko że koncert nie miał takiej 'energii',jaką Tymoteusz wyciągnął na scenie -w tak czadowym wydaniu ich nie widziałem,Lica śpiewający Marana Tha-za całokształt 5 gwiazdek bezapelacyjnie . Mnie ochrona nie denerwowała za szczególnie,gorsze okazy widywałem,że lubią sie bawiać przedrzeźniając muzyków i publike to ich problem.
Szczególne dzięki należą się ode mnie Igorowi za gościnę.Jemu,Budyniowi,Siostrze Mrroq,Muzzy'emu ,Mikołajowi i jego siostrze dziękuję za dobre towarzystwo przed i po koncercie,miło było spotkać w końcu forumowiczów na żywo.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 19:58:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
natalia pisze:
pneuma - nuda,

:cry: najbardziej żałuję, że relacja internetowa padła na ich występie :( (nawet MRR tak nie żałuję,,,)

natalia pisze:
full power spirit porażka całkowita

z tym sie akurat zgodzę,,, akurat tu mi relacja działała (więc znacząco przyciszyłem dźwięk,,,
Pavlus pisze:
wkurwiający był facet prowadzący nawijkę w przerwie

ja bym go nie wziął nawet na coroczny festyn "Kup Pan cegłę" - odbywający się co roku w moim mieście,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 20:21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
a ja właśnie przyjechalem...cóż..teraz brak sił,potem coś napiszę..Miło było poznać 2 forumowiczów :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 21:29:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
z obserwacji "zascenicznych": w pewnym momencie za sceną było około 20 identycznych młodzieńców, z kótrych część zapewne pochodziła z zespołu pneuma a reszta była kolegami i/lub technicznymi. w każdym razie wszyscy byli tak samo ubrani, mieli dziary w tych samych miejscach, takie same fryzury, czapeczki i bródki. mi tam się ciągle wydawało, że widzę jedną i tą samą osobę :roll: :lol: :lol: :lol:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 21:32:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
taki metalowy stajl,,, też chciałbym sobie zrobić dziary,,, ale,,, no cóż - może kiedyś,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 21:48:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22916
a ja widziałem wśród publiczności złego metala w koszulce Kata z szóstkami :P a wraz z nim dziewczzę, które by się nadawało do tematu ze zdjęciami z Castle Party, bardzo ładnie zrobione.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 22:13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 grudnia 2006 19:15:08
Posty: 519
Skąd: metropolia zwana Chełmem
Po bardzo długiej podróży wróciłem do domu :D Najlepsze koncerty byly w piątek. Armia genialny koncert zagrała, ale 2tm2,3 moim zdaniem przebiło ich w dużym stopniu. Pierwsze w moim życiu koncerty w których nie mogłem pójść w pogo :evil: Dwa dni przed SOS mialem mały wypadek. Aż mi tak dziwnie było stać w miejscu przy Miłości 2tm2,3 , albo Jestem Smutny Armii. Tortury normalnie :| Jestem taki szczęśliwy że dane mi było tam pojechać :D Dzieki wszystkim forumowiczom których poznałem no i oczwywiście naszym kochanym zespołom Armii i 2tm2,3 za mega koncerty :!: :!: :mrgreen: :piwo:

_________________
Obyś był zimny albo gorący nie zaś letni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 22:17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3787
Armijny Smok pisze:
też chciałbym sobie zrobić dziary


o, w sumie topik możnaby o tym zrobić :)
ja widziałem tylko armię, i to niecałą (no i fragmencik anastasis i konferansjerki cynamona - jedno i drugie mocna żenada) - standardowo wysoki poziom i tyle :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 22:57:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 17 stycznia 2006 23:26:03
Posty: 227
Skąd: twin peaks/Gdynia
?)Jak widać na załączonych zdjęciach byłam w pełni szcęścia:D Był to mój pierwszy koncert Armii(wrażenia umieściłam w temacie mój pierwszy koncert) Niesamowite przeżycie emocjonalne,fantastyczni nowo poznani ludzie i sam fakt,że obok stał sam mistrzu :D Jeszce raz pozdrowienia dla całej ekipy z nocnych manewrów u Igora :) I dla Budynia dzięki,któremu byłam na koncercie!!(P.s Budyniowa dziura w skarpetce jest mojego autostwa...czyz nie nadaje się do szkoły fotograficznej :D ?)

_________________
Nie każdy kto mówi tobie Panie do królestwa Bożego się dostanie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2007 23:10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 kwietnia 2006 12:33:22
Posty: 820
Skąd: radomsko/kraków
z pierwszego dnia widziała tylko 2Tm2,3 i Armię (oba udało mi się w całości). koncerty megaświetne. bardzo mi się podobały, ale przyłączam się do opinii coniektórych że koncert Tymka był lepszy.
z drugiego dnia widziałam końcówkę MRR (1,5 piosenki w sumie), Budzego - kapitalny koncert, co do tego telewizyjnego to urwał mi się głos i cały czas siadała transmisja, widziałam tylko Full Power Spirit (nie lubię ich za bardzo, więc i tak mi się nie podobali, kawałek MRR, TGD których tez raczej nie słucham, Tomka Kamińskiego który jest jak dla mnie ok, no i oczywiście Arkę Noego. dalej nie oglądałam bo Mietek i TGD nie bardzo mnie interesują.
szkoda tylko że z operatora niezły łom był i pokazał scene dopiero jak skończyła grać Arka, a tak cały czas była publiczność od przodu, od tyłu i scena z tak daleka że nie można było się zorientować czy w ogóle ktoś na niej jest.
ale mniejsza o to, ważne że w ogóle mogłam to zobaczyć (w kawałkach) na żywo.
cholernie żałuję że nie mogłam pojechać.

_________________
...nie każdy kto mówi Tobie "Panie"...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group