Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 09 maja 2024 06:53:04

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 785 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 53  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 16:54:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17995
Budyń pisze:
WUKA70 napisał:
Bez Budynia Awanturum umrze smiercią naturalną...

to jest najlepszy dowód na niepotrzebność tamtego forum.

...chyba nie Krzyśku. Ja tam lubiłem Twoje felietony , mimo że w pewnych sprawach Twoje i moje poglądy (chociażby Wałęsa- Bolek) trochę od siebie odbiegały jednakże w sprawach zasadniczych...i myślę tutaj o wszystkich członkach forum UT...poglądy posiadają zbiór wspólny...
Budyń pisze:
Ostatnie dni pokazują to również, dzieje się bardzo dużo rzeczy a w awanturum nie dzieje się nic.

..no właśnie...A kto ma "kij wsadzić w mrowisko" jak nie człowiek który żywo komentuje wydarzenia polityczne i na dodatek zna się na tych sprawach...Mówię tutaj o Tobie.
Budyń pisze:
Jeśli będzie działo się coś ważnego, z pewnością dowiecie się o tym od Lapusza.

...od Lapusza pewnie też...Oj będzie niedługo musiał tłumaczyć się z posunięć Donka... :wink: A ja bym był ciekaw co się dzieje w obozie opozycji....i to nie tej "postkomunistycznej" bynajmniej...

P.S. Tak na serio...Jak wcześniej wspomniałem mimo różnic jakie dzielą uczestników tegoż forum nasze poglądy ścierają się na płaszczyznach zasadniczych (...albo w płaszczyznach się pisze...nie wiem.. :wink: )...I ja bym chciał i chyba nie tylko ja abyś Budyniu dalej komentował i "wsadzał tego kija" żeby wywoływać żywą dyskusję.
Tak ja to widzę...Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 17:11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
ja np. lubię częściej czytać awanturum niż w nim pisać...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 17:26:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22896
elrond pisze:
co to takiego ?

brak zainteresowania polityką w jej realnych przejawach przy zadowoleniu się ogólnymi bardzo kliszami i przekazami. Kwintesencją tego o czym mówię był post (a może to był opis na GG?) Morelli, ale oddający mam wrażenie poglądy wielu forumowiczów, z końca 2007 po wygraniu wyborów przez PO: "nareszcie można przestać się interesować polityką" (przepraszam, jeśli przekręciłem, cytuję z pamięci). To też odpowiedź na post Natalii - po prostu pamiętam, że dawniej awanturum żyło, a potem nagle żyć praktycznie przestało. Co do tego, ze jesteśmy na forum zespołu muzycznego... Dla mnie ta teza jest dyskusyjna. Owszem - gospodarzem tego forum jest Elrond a głównym powodem naszej obecności tutaj fakt, że wszyscy jesteśmy w mniejszym lub większym stopniu fanami (lub przynajmniej słuchaczami) zespołu Armia, trudno się z tym spierać. Ale w sensie merytorycznym - wystarczy spojrzeć na ilość postów w danych forach. Natomiast ja nigdzie nie napisałem, ze się czegoś innego spodziewam. Nie spodziewam się i dlatego dałem sobie spokój.

Wuka - bardzo miłe to wszystko, co piszesz, ale mam wrażenie, że już dawno nie wywołałem żadnej żywej dyskusji i chyba też bardzo niewielkiej grupie osób jest to potrzebne w tej chwili. A traktowanie awanturum jako słupa ogłoszeniowego do wklejania linków - to jakieś trochę nie tego...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 17:36:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17995
..no szkoda Krzysiek...
A myślałem że dla wielu osób ten dział jest może nie najwazniejszy ..ale ważny..Bo to właściwie nie tylko polityka...a patrząc po ilości tematów to ona zajmuje tam w zasadzie niewiele miejsca.
Ja mówię: szkoda...

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 18:13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22896
zdaje się, że jeszcze się załapiesz na pożegnalną awanturę

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 19:05:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25409
Budyń, ja Ci odpowiem jako osoba, która w awanturum prawie nie pisała, równie mało czytała, a szczerze mówiąc - nie lubiłem nigdy tego działu.

Rozumiem chyba, co widzisz jako "porażkę", nie chcę Ci też kadzić, że ależ skąd i w ogóle wszyscy przecież fascynują się polityką. Rozumiem też, że takie odkrycie, które poczyniłeś, jest Ci przykre, a nawet zniechęca Cię do udziału w forum w ogóle.
Ale mam nadzieję, że nie uważasz wszystkich pozostałych działów za nieciekawe... I że gdyby nawet awanturum zostało zlikwidowane albo magicznie znikło, to mógłbyś znaleźć sobie miejsce w innych potforach. Może przestałbyś szybko być najaktywniejszym użytkownikiem.
Ale chciałbym Twoje posty czasem czytać.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 19:11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Crazy, ale o czym Ty piszesz? likwidacja awanturum? ojej :muuu

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 19:23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 20:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
Tak, tak zlikwidujmy Awanturum, po co polityka, ludźmi łatwiej zarządzac jak nie są świadomi swojej wspólnoty i praw politycznych - jak w "państwie świń" Platona :diabelek:

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 22:57:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
WUKA70 pisze:
jednakże w sprawach zasadniczych...i myślę tutaj o wszystkich członkach forum UT...poglądy posiadają zbiór wspólny...
przepraszam, jaki? sądzę, że to mocno nieostrożne stwierdzenie...

Budyniowi zaś mogłabym tylko powtórzyć to, co napisał Crazy. Fajnie by było, żebyś znalazł dobre miejsca dla siebie też w innych działach. Choć bardzo dobrze wiem, że wcale to nie jest takie proste. Tylko że... to Ty napisałeś o forum magisterkę. :-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 23:10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 12:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
nie będę powtarzał, zgadzam się z WUKA i bardzo bym prosił o powrót pana, panie moderatorze Budyniu....

no i.... kto mnie będzie opieprzał...? :wink:

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 23:15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
czarnuch pisze:
kto mnie będzie opieprzał...?

o to akurat się nie martw, jakiś chętny może się znajdzie ;)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 23:17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 12:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
wiem, ale nikt tego nie robił jak Budyń.... :mrgreen:

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 00:22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Budyń, jeśli dla Ciebie to forum kończy się na Awanturum, to nie wiem co Ci odpisać... Poza tym tak jak napisało już kilka osób wcześniej - brak posta nie oznacza braku refleksji, braku reakcji, itp. Weźmy takie Ocenarium. UT to głównie forum muzyczne, a jednak w dziale o zespołach nie ma jakiegoś zalewu postów. Ktoś napisze swoje recenzje całej dyskografii jakiejś kapeli i często nie ma potem komentarzy, ale niekoniecznie dlatego, że nikt tego nie przeczytał, czy że te recenzje były kiepskie, albo nic nie wnosiły. To nie jest małe forum, gdzie prawie dowolny post może liczyć na jakiś odzew. Tu się ledwo nadąża z czytaniem wszystkiego co interesuje :)

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 08:43:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Za bardzo nie kumam po co na siłę namawiać Budynia, żeby został, kiedy mu się nie chce? Jak będzie chciał to wróci... Chyba nikt mu drzwi nie zamyka?

Budyniu Oi!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 10:58:17 
Budyń pisze:
Kwintesencją tego o czym mówię był post (a może to był opis na GG?) Morelli, ale oddający mam wrażenie poglądy wielu forumowiczów, z końca 2007 po wygraniu wyborów przez PO: "nareszcie można przestać się interesować polityką" (przepraszam, jeśli przekręciłem, cytuję z pamięci).



buahahaha ja tak napisałam? szejm :D teraz głosuję na UPR i przestanę się interesować polityką jak ONI wygrają. to potrwa.



mam nadzieję że jednak pisać tu będziesz bo strasznie lubię Twoją krwistą cyniczność i mistrzowskie podsumowywanie pewnych sytuacji tu :mrgreen:


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 785 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 53  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group