Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 30 kwietnia 2024 12:39:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 marca 2008 14:38:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
Gonzo pisze:
do oglądania z jakimi osobami będziemy niebawem współpracować...

mnie to zbytnio nie przeraziło
przecież tam nie ma za wiele informacji o człowieku,tym bardziej,żer od pewnego czasu dosłownie wszystko można ukryć albo pokazywać tylko znajomym

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 marca 2008 14:48:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 14 lipca 2006 21:06:40
Posty: 462
Skąd: Poznań
wiki pisze:
pokazywać tylko znajomym

tylko Ci się wydaje że to tak ładnie działa;) chociaż podobno cośtam naprawili...

_________________
A cisza mówi głośniej od słów,
O obietnicach złamanych.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 marca 2008 16:17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Cytat:
przecież tam nie ma za wiele informacji o człowieku

Mnie bardziej przeraziło, że ktoś mógł wpaść na taki pomysł. Pełen profesjonalizm...

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 marca 2008 22:28:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 16 października 2005 19:02:41
Posty: 428
Skąd: Kraków
Groszek pisze:
to co napisałaś mnie przeraża

wiesz...bardziej chodziło mi o ujęcie wizualności człowieka. U mnie w pracy są sami faceci( choć to pewnie nie usprawiedliwienie)....uwierz mi oglądają dziewczyny z każdej strony. Myśle, że jeśli chodzi o ocene osobowości to niestety ten portal nie jest w stanie Ci niczego zasugerować...jedyne czym się podniecają koledzy to twarze...niestety muszę przyznać, że uczestnicze w tym procederze kiedy tworzy się jakieś walne zgromadzenie przy któryms kompie. ( nie podniecam się innymi dziewczynami...żeby nie było, raczej ciekawość)
Wszystko jednak bardziej jest robione dla śmiechu...

wiki pisze:
przecież tam nie ma za wiele informacji o człowieku
informacji może i nie, jeśli ktoś ich sam dobrowolnie nie upublicznia...
pokazując foty ze wszystkich krańców świata, lub przy swoich wypasionych furach...i dobrowolnie nieukrywa swoich danych typu tel. kom.

Osobiście uważam, że można wyciągnać mase informacji. Internet to potęga, a nasza-klasa jest nitką do kłębka....jak ktoś umie i chce to wie wszystko.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 marca 2008 22:32:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 16 października 2005 19:02:41
Posty: 428
Skąd: Kraków
Groszek pisze:
ale ta wiedza nie wpływa w żaden sposób na życie tego wykładowcy
....jeszcze dodam, że raczej nikt nie zdecydował się u nas na wybranie kogoś na rozmowe bo fajnie wyglądał na n-kl, więc myśle że sposób rozumowania jest podobny...myślę że to dość szerokie pole dyskusyjne. Ale....od pewnego czasu przestałam się cieszyć tym, że odnajduje znajomych...90% dodało mnie do przysłowiowych przyjaciół....a nie zamieniło ze mną słowa....troche takie sztuczne


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 kwietnia 2008 23:36:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
Peregrin Took pisze:
Czy starsi stażem forumowicze pamiętają Mariusza?

o men, jaki czad! :D
jako starszy stażem zupełnie tego nie pamiętałem, chyba wręcz nigdy tego nie widziałem :shock:

Swoją drogą - kwartał temu były różne doniesienia o osobach "uzaleznionych" od n-k, które na sylwestra nigdzie nie szły, żeby sobie posurfować przy mniejszym obłożeniu, sprawdzającyh codziennie coś tam, nie wiem co... czy nadal takie osoby istnieją? Bo mi zainteresowanie przeszło całkowicie. nawet bym chętnie się zainteresował, ale zupełnie nie mam czym!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 kwietnia 2008 16:26:39 

Rejestracja:
sob, 12 kwietnia 2008 17:02:17
Posty: 31
Skąd: Grudziądz nad Trynką
ja też się tam zapisałem fajna sprawa znaleźć kumpli sprzed lat i powspominać stare niezbyt dobre, aczkolwiek wesołe i beztroskie czasy.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 kwietnia 2008 18:07:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
ja na naszą klasę wchodzę jak na pocztę mi przychodzi wiadomość,że dostałam nowe wiadomości,wtedy odpisuje i tyle
na moich klasowych forach raczej się nic nie dzieje,więc nie mam nawet komu odpisywać,jak już są jakieś rozmowy to dotyczą spotkań w realu

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 28 kwietnia 2008 11:25:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21410
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Muzzy pisze:
jak już wspomniałem forum armijne jest lepsz



Ale co ma forum Armii do naszej-klasy i w czym ma niby być od tamtego portalu lepsze? :shock: Znalazłeś dzięki forum Armii więcej cioć i znajomych z podstawówki, czy jak?
Takie porównanie brzmi mniej więcej tak jakby napisać, że Ford Focus jest lepszy od koparki Caterpillar 320. Niby wygodniej pojechać na wakację Fordem, ale spróbuj wykopać nim dołek pod parking podziemny. ;)

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 maja 2008 11:56:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
O, a ja właśnie mam kolejny dowód na tezę że świat jest mały. Mam z Ptakiem Ze Wschodu wspólnego "nieforumowego" znajomego.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 maja 2008 13:46:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
a ja coraz rzadziej zaglądam na ten portal.
bo Panowie, którzy to założyli przestali zupelnie kontrolować, ten jakby nie patrzeć dobry pomysł.
klasy typu: najlepsze biusty (pokażcie ile nas jest), osoby typu: suszarka do włosów, szkoły: "fani serialu m jak miłość" to jest jedna wielka porażka.
przez przypadek zobaczyłem jak ktoś manipuluje ludźmi.
najpier założono klase "imie Alina", potem ktoś zmienił to na "polskie lesbijki" czyli jednym zdaniem, ładnie urządził te panie...
no i wszechobecne pokazywanie zdjęć coraz bardziej nagich...to wszytsko staje się jakieś chore i ble...

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 maja 2008 14:53:58 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Peregrin Took pisze:
Mam z Ptakiem Ze Wschodu wspólnego "nieforumowego" znajomego.

O, nie wiedziałam, a kogo? :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 maja 2008 14:55:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Hehe, Grzesiek D. Studiujecie razem, zdaje się.
Ma się nieco znajomych w Białymstoku.... :faja:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 maja 2008 22:29:07 

Rejestracja:
śr, 11 lipca 2007 17:48:36
Posty: 234
Viator pisze:
bo Panowie, którzy to założyli przestali zupelnie kontrolować, ten jakby nie patrzeć dobry pomysł.

Hmmm... Z tego co wiem, panowie ci są studentami, wprawdzie chyba ostatniego roku, ale mimo wszystko jest to absorbujące zajęcie. A n-k zapewne i tak zżera im sporo czasu.

Viator pisze:
szkoły: "fani serialu m jak miłość" to jest jedna wielka porażka.

Tak, zgadza się, Ale zważ, że o postępie świadczy choćby to, że gdy chcesz wyszukać szkołę, to do wyboru masz dwie grupy: szkoły zweryfikowane i niezweryfikowane. Wprawdzie nie zagłębiałem się w ideę, ale po pobieżnym przejrzeniu np. Wrocławia nie zauważyłem wśród zweryfikowanych szkół ani jednej "śmieciowej". Czyli, być może, idzie na lepsze. :)

_________________
"Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie" (Łk 12,48b)
"Sprzedawali majątki oraz dobra i rozdzielali je każdemu wedle potrzeby." (Dz 2,45)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 maja 2008 07:51:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
bandit pisze:
Hmmm... Z tego co wiem, panowie ci są studentami, wprawdzie chyba ostatniego roku, ale mimo wszystko jest to absorbujące zajęcie. A n-k zapewne i tak zżera im sporo czasu.

pewno i tak, ale tak jak wszędzie są od takich spraw moderatorzy. a tutaj moderatorami są osoby zakładające klasę bądź forum. spróbuj wtedy o jakąś interwencję, jeśli Cię ktoś obsmaruje. Jedyne co wtedy możesz, to zgłosić "Panu Gąbce" czy jak mu tam. a przy tylu milionach użytkowników pewno jest wiele skrag. Czyli teoretycznie napis "Nie lubię Bandita, bo jest ze Śląska" ;) może być przez dosyć długi okres czasu, mimo iż tego nie chcesz, zanim go usuną.
bandit pisze:
Ale zważ, że o postępie świadczy choćby to, że gdy chcesz wyszukać szkołę, to do wyboru masz dwie grupy: szkoły zweryfikowane i niezweryfikowane.

a tego to nie widziałem ;) o to dobry pomysł!

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group